Argentīna pret Kolumbijas derību priekšskatījumu un Copa América padomu lapu


Vinotinto izskatās bīstami

Venecuēla / Peru
Sestdiena, 20:00
Reside on Premier Athletics 1

Katram turnīram ir vajadzīgs tumšs zirgs un ir visas iespējas, ka labi nēsātais batoniņš varēja nodot tālāk, kad Venecuēla un Peru cīnās Arena do Grêmio sestdienā

Peru bija neitrāli favorīti Krievijā 2018. gadā, nevis tikai tāpēc, ka viņu klātbūtne Pasaules kausā bija patīkams jaunums pēc 36 gadu ilga prombūtnes . Uzmundrināja tas, kas jutās kā mazs ceļojošo fanu armija, Ricardo Gareca pusē spēlēja drosmīgu, pozitīvu futbolu un viņi bija izmisīgi neveiksmīgi tikt iznīcināti pēc divām C grupas spēlēm

Gareca lēmums palikt kā vadītājs bija liels stimuls, un Paolo Guerrero atgriešanās no ilgtermiņa aizlieguma dod viņiem lielāku vilcienu uzbrukumā: uzbrucējam jau ir jau 11 vārdi Copa América. Taču rezultāti nav bijuši pārāk iespaidīgi (trīs uzvaras 10), un vēl ir redzams, vai La Blanquirroja ir gatavi doties uz nākamo līmeni

Venecuēlas cerības ir daudz zemākas, jo tās ir tikai kādreiz šo sacensību pusfinālu. Tomēr, šķiet, ka Karību jūras krastā ir kaut kas sajaukts, jo Rafael Dudamel pārrauga dažus iespaidīgus rezultātus kopš uzņemšanas 2016. gada aprīlī.

 Rondon-Venezuela-1280.jpg

Bijušais vārtsargs bankā pēc kredīta Venecuēlas U20 pusē vadīja pasaules čempionāta finālu un dod priekšroku tiešai pieejai ar Salomón Rondón ir ideāls kontaktpunkts Tas maksāja dividenžu komandas uzvaru pār Argentīnu un ASV, un tas var radīt problēmas Peru, kas nav vislielākā fiziskā spēja.

La Vinotinto šeit tiek novērtēti kā [3.3]un mēs esam priecīgi

Kolumbija var padarīt dzīvi grūtu Messi un co

Argentīna pret Kolumbiju
Sestdiena, 23:00
Are living on Premier Sporting activities 1

Argentīnas labā ziņa ir tāda, ka pēc 2018. gada Pasaules kausa izcīņas kampaņas ignorēšanas lietas nevarēja būt daudz sliktākas un, protams, ir bijušas dažas pazīmes, kas liecina par progresu . kopš sviedru mazpilsētas DJ Jorge Sampaoli (acīmredzot), un viņa aizstāšana, f ormer West Ham aizstāvis Lionel Scaloni ir bijis aizņemts tīrīt vairāk mirušu koku: Javier Mascherano, Lucas Biglia, Enzo Pérez un Gonzalo Higuaín ir atstājuši notikumu.

Lionel Messi paliek, un ir pazīmes, ka nāk jaunā paaudze ar Giovani Lo Celso, Juan Foyth un Lautaro Martínez visi sagaida lielu lomu šovasar. Mest Sergio Agüero un in-sort Ángel Di María, un uz papīra, sastāvdaļas ir tur, lai ievērojami uzlabotu rādījumu.

Bet diemžēl Argentīna, futbols netiek atskaņots uz papīra, un dažas bažas kavējas. Viņiem vēl nav acīmredzama plāna Messi apkalpošanai aizstāvība izskatās īsi par kvalitāti, un ir vispārējs dziļums, kas vislabāk uzsvērts, pateicoties River Plate pāri Matías Suárez un Milton Casco (62 gadi un pieci vāciņi). starp tām). Tad ir neskaidrība par Scaloni, kurš joprojām ir tikai pagaidu līgumā. Vai viņa varenība saglabāsies, ja lietas satrauksies?

Kolumbija cerēs būt tās, kas šo jautājumu izvirzīs Salvadorā, guess pašas paturēs zināmu daudzumu. Nav šaubu, ka viņu komandas ir pilnas kvalitātes, guess José Pekerman atstāšana ir atstājusi viņus skrāpēt par stabilitāti jaunajam vadītājam Carlos Queiroz ir daudz starptautiskas pieredzes, guess neviens no Dienvidamerikas tāpēc varētu būt vajadzīgs laiks, lai atrastu savus gultņus.

Pagājušajā nedēļā bija pozitīvas pazīmes par iesildīšanās uzvaru Peru (3-), un mums patīk viņu izredzes iet uz priekšu ar Argentīnas pusi, kas ir iespaidojusi tikai nelielas devas, pat draudzīgajās spēlēs (5-1 uzvaru Nikaragvā bija … labi, pret Nikaragvu) . Kolumbijai ir cieta aizsardzība pierādīts uzbrukuma izpildītājs, un tā izskatās laba vērtība, lai izvairītos no sakāves

.Supply connection

Leave A Reply

Your email address will not be published.