Wimbledon 2019 derību padomi un prognozes


Pēc rekordu paplašinošā 12. Francijas atklātā krona Rafa Nadal nākamā mēneša sākumā gatavojas Wimbledon

. no SW19 līdz pat viņa vēlmei, pasaule Nr. 2 vienmēr būs baidītais konkurents, neatkarīgi no tā, kādu virsmu viņš spēlē.

Ar līdzīgu Dominic Thiem un Stefanos Tsitsipas klauvē pie durvīm Trešais sezonas Lielais Slams varētu būt atvērts iespējamo uzvarētāju ziņā

Pakaļdzīšanās Roger Federer

Nadalu plaši uzskata par māla tiesu karali, un viņa triumfs Roland Garros aizveda uz 82 karjeras ATP turnīra tituliem. Vēl nozīmīgāk tas parādīja savu 18. Slam panākumu, atstājot viņam tikai divus aiz Roger Federer visu laiku lielākajā uzvarētāju sarakstā. Kā jau minēts, spāņu rekordi Vimbldonā pēdējos laikos nav lieliski lasāmi. Neskatoties uz to, ka viņš ir divus gadus ieguvis čempionu, 2012., 13 un 15 gadu laikā viņš izcīnīja tikai divas spēles Anglijas zāliena un tenisa klubā ar ceturto kārtu, kas notika starp 2014. gadu, un viņa pēdējais Wimbledon tituls bija deviņus gadus atpakaļ. [19659002] Pārsteidzoši, Federer – astoņu reižu čempions – ir vairāk laipns Betfair Trade. Patlaban viņš atkal pārdod čempionu [4.80]guess Nadals [7.00] ir uzvarējis. Tomēr 33 gadus vecais bija sasniedzis Wimbledon pusfinālus pagājušajā gadā tikai tad, ja Novak Djokovic kurš vadīja tirgu [2.74]. Un, kad jūs faktiski vērtējat, ka neviens nav izdarījis dubultu Roland Garros-Wimbledon kopš Nadalas, tas viņam dod cerību.

Jautājumi tika uzdoti māla tiesu sezonā par Nadalu un par to, vai viņš ietu visu kampaņas tropilēzes posmu. Tomēr visas šaubas tika nodotas, vispirms Romā un pēc tam, protams, Francijas galvaspilsētā. Kreisais rokturis bija nežēlīgs pret Thiem finālā, un viņš bija praktiski netverams tīklā, kur viņš pārvērta 23 no 27 volejbola iespējām . Agrāk, tas bija Nadalas spēles spēle, taču viņš to ir izlīdzinājis, un viņš ir nemitīgi uzlabojies šajā nodaļā – galvenā sastāvdaļa, kas nepieciešama panākumiem Wimbledon.

Francijas atklātas izkraušana atkal būs devusi viņam milzīgu uzticība, lai gan viņš ir atteicies spēlēt nevienu no zāliena notikumiem pirms Wimbledon.

Apspriežot savu lēmumu saglabāt zemu atslēgu pirms SW19, viņš teica: “Es zinu, ka pagājušajā gadā person bija lielisks notikums.

“Kā visi zina, man patīk spēlēt uz zāli. Un, kā visi zina, es nevaru spēlēt tik daudzas nedēļas pēc kārtas, kā pirms 10 gadiem, pirms astoņiem gadiem. Tāpēc guy ir jādara savs grafiks [smartly].

“Godīgi, pēdējie divi gadi, kad es spēlēju Vimbldonā, atkal jutos tuvu.

” Pat tad, ja pirmais gads ir bijis pret Muller, es spēlēju arī liels teniss.

“Es biju ļoti tuvu ceturtdaļfināliem, un pagājušajā gadā es biju viens punkts [from serving for a place in]kas bija galīgais.”

Tam nevajadzētu radīt bažas un Nadal, kā viņš norāda, . ] ir rūpīgi jāpārvalda savs grafiks . Viņš ir labā vietā, un nebūtu pārsteigums, ja viņš aizgājis Wimbledon.Resource url

Leave A Reply

Your email address will not be published.