Ikdienas Acca padomi – ceturtdiena, 13. jūnijsŠodien Brazīlijai ir vairāk pasākumu, un tas sākas ar spēli, kurai vajadzētu būt daudz aizraujošu. Šeit ir viņa izvēles:

Mājas tīrās lapas, lai Vasco da Gama paliktu nenotveramas

Likme 1: Atpakaļ BTTS Vasco da Gama v. Ceara @ 21/20 – KO 23:15 BST

Vasco da Gama ierakstīja viņu sezonas pirmā uzvara Internacional mājās nedēļas nogalē, un viņi tiecas uz vēl vienu šovakar.

Mans leņķis pret viņu pret Ceara nav atbilstības rezultāts, tas ir viens no spēles rezultātiem. mērķa tirgi. Šajā sezonā saimnieki ir spēlējuši četras reizes mājās, un visiem četriem bija mērķi abos galos.

Statistika arī ir laba apmeklētājiem, jo ​​divi no trim ceļiem ir sekojuši šim piemēram, pagājušajā gadā šī spēle tika pabeigta 1-1

Neatvairāms Palmeiras, lai atvieglotu pagātni Avai

2. likme: atpakaļ Palmeiras, lai uzvarētu nulles @ 8/13 – KO 00 : 00 BST (piektdiena)

Palmeiras ir bijis dominējošais spēks Brazīlijas futbolā uz pāris gadiem, un viņi izskatās tikpat spēcīgi kā jebkad šajā sezonā.

Phil Scolari puse ir uzvarējusi septiņos un uzvarējusi vienu no astoņām spēlēm šajā termiņā, un viņi arī ir uzvarējuši citos konkursos.

Pie Allianz Parque septiņas taisnās uzvaras līdz nullei, un viņu pretinieki šovakar ir līgas apakšā. Avai ir zaudējuši trīs no saviem četriem prom no mājām, jo ​​viņi ir atgriezušies augšējā lidojumā, un ir grūti tos redzēt šeit.

Goias pārspēja pret pretinieku pretinieku

3. likme: Atpakaļ Goias @ 15/8 – KO 00:00 BST (piektdiena)

Atletico PR ir lieliski mājās, bet tie ir tikpat slikti ceļojumos, kas nozīmē, ka Goias ir lieliska cena šovakar ņemt visus trīs punktus

Apmeklētāji beidzās septītajā sezonā, bet viņi zaudēja 10 savas 19 spēles un ieguva tikai divas reizes. Līdz šim šogad viņi ir zaudējuši trīs un izvilkuši vienu, un tas ietver 2-1 zaudējumu Fortalezā

Goiasu saka Sao Paulo viņu atklātā mājas rāmī, wager kopš tā laika ir bijuši trīs taisni uzvaras ieskaitot 1- panākumus pret Botafogo.

Day by day Acca 2019/20 P / L

Wagered: 8pts
Atgriezās: 10,96 punkti
P / L : + 2,96 punktiSource backlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.