2019-20 Leading League spēles – Leading League tituls un pazemināšanas izredzesŠodien ir izlaists Leading League spēļu saraksts 2019. – 20. Gada sezonai, un tas ir sniedzis dažas agrīnās derību iespējas.

Komandas, kas sāk lidot, var sagaidīt, ka viņu izredzes uz veiksmīgu sezonu var ienirt, vai to cena tiks samazināta. Ierīces saraksts mēdz mest dažus ļoti nevienmērīgus sākumus un beigas grūtības ziņā, un ir lietderīgi tos pārbaudīt, pirms veicat pirms sezonas derības.

Čempioniem ir viegls sākums, izaicinātājiem ir

Mančestras pilsēta ir tikai [1.71] līdz uzvarējusi Leading League trešajā secīgajā sezonā, un, ņemot vērā to sākumu, šķiet maz ticams, ka viņu cena palielināsies kampaņas sākuma nedēļas.

Noslēdzot sezonu West Ham, īpašnieku īpašniekiem ir dota lieliska iespēja iegūt daudzus sākumpunktus bankā. Pilsētas mājas spēle pret Tottenham otrajā nedēļas nogalē ir viņu vienīgā spēle pret jebkuru no pēdējās sezonas pirmajām sešām, ka tās spēlēs līdz novembrim.

Tātad, ja jūs vēlaties, lai Liverpūle vai Spurs, lai pabeigtu virs Mančestras pilsētas, varētu būt lietderīgi gaidīt, pirms tie tiek atbalstīti. Liverpūle ir otrais favorīts lai uzvarētu titulu [3.3]un būs saskārušies ar Arsenal, Chelsea, Manchester United un Tottenham, līdz brīdim, kad novembrī sāksies Manchester City. Iespējams, ka viņi dosies uz ziemas mēnešiem Pep Guardiola komandā

Spurs ir trešie favorīti pie [17.5]kas ir cena, kas, protams, kļūs lielāka pirms ilga laika. Tottenham atrodas prom no Manchester City, Arsenal, Liverpool un Manchester United šajā Ziemassvētku pusē.

Nosaukums, kas nepiederošajām personām varēja virzīt Spurs atklāšanas mēnešos

Agrāk Chelsea un Manchester United dominēja angļu futbolā, tāpēc šķiet dīvaini redzēt tos pieejamos salīdzinoši lielām cenām uz uzvarēja Leading League .

Chelsea ir [38.0]ar Manchester United [48.0] [48.0]. Abas puses tiksies Previous Trafford atklāšanas nedēļas nogalē, un United spēlēs grūts ceļojums uz Wolves šādā spēlē.

Tomēr abi klubi varēja izmantot Tottenham grūtos agrīnos soļus. Tas pats attiecas arī uz Arsenal kurš ir izcīnīts [75.0]lai uzvarētu titulu, un ka sezonas pirmajās nedēļās tas ir labi līdzsvarots.

Spursam [1.53] līdz galīgajā četrās cenas jāpalielina, kas nozīmē, ka tagad varētu būt laiks atgriezties Chelsea pie [1.83]Manchester United [2.0] vai Arsenal pie [2.3] līdz apgalvo čempionu līgas vietu .

Everton vislabākais sākums starp Eiropas cerībām

Wolves un Everton meklēs ielaušanos šajā sezonā ir seši galvenie un abi ir pieejami [7.0]lai to izdarītu. Vilki sākas stingrāk, bet pagājušajā sezonā viņiem bija daudz vairāk panākumu, salīdzinot ar vadošajām komandām, nevis tuvāk galda apakšdaļai, tāpēc viņi varēja tos apmierināt.

Everton būs apmierināts ar to ieviešanu sezonā. Savās pirmajās desmit spēlēs, septembra sadursme ar Manchester Metropolis ir viņu vienīgā spēle pret jebkuru no pēdējās sezonas pirmajām sešām. To cena varētu pazemināties, ar Leicester izredzes [11.0]iespējams, kļūs lielākas, jo tām ir grūts sākums

Norwich un Burnley visgrūtāk sākas no pazemināšanas kandidātiem

Trīs popularizētās komandas ir favorīti, kas iet uz leju . Šefīlda Apvienotā ir [1.74] ar Norviču pie [1.9] un Aston Villa pie [2.96]. Nākamie visticamāk kandidāti un Braitons un Burnlijs kas abi ir [3.05]bet pēdējie pret Arsenālu, Vilkiem un Liverpūli pēc kārtas nedēļās augustā.

varēja redzēt tos nopelnīt dažus agrākos punktus, ar spēlēm pret Bournemouth, Crystal Palace un Southampton atklāšanas nedēļās. Turpretim Norwich ir grūts. Viņi sāk sezonu Liverpūlē un pirms septembra beigām arī spēlē Chelsea un Manchester Town. Tagad ir pienācis laiks atgriezties Kanāriju salās uz apdari pie [2.5].Source backlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.