Fletcher mīļākie tiek meklēti, veicot meklēšanu


Pirms sešiem mēnešiem Jose Mourinho atstāja Manchester United un klubs uzstāja, ka viņi iecels futbola direktoru lai strādātu ar nākamo vadītāju. Marts Gavars Solskjaers tika iecelts par Mourinho pastāvīgo pēcteci martā, taču joprojām nav pazīmju, ka Outdated Trafford direktors futbolā .

Vairāki kandidāti ir apspriesti presē, ar Rio Ferdinand Darren Fletcher un Edwin van der Sar visi vadošie pretinieki .

Ferdinands joprojām labprāt, bet Fletčers ir iecienītākais

Ferdinands šodien tika pasludināts par futbola asociācijas vadošo vēstnieku Euro 2020, wager teica, ka viņš joprojām ir ieinteresēts kļūt par Apvienotās Karalistes futbola direktoru. 6/1 viņš nevar izslēgt, un tiek teikts, ka ir sarunājies ar klubu, kur viņš spēlēja no 2002. līdz 2014. gadam, par lomu.

Fletčers ir vēl viens spēlētājs, kurš ziņoja par amatu ar kluba amatpersonām, un viņš tagad ir iecienītākais 8/11 . Pussargs, kurš līdz šim saukts par “skotu spēlētāju” faniem, kuri uzskatīja to par neveiksmi teikt savu vārdu, beidzot kļuva par iecienītu Sir Alex Ferguson. Tāpat kā Ferdinands, nav skaidrs, ko viņš dotu citai lomai, nevis viņa pieredzei kā spēlētājam un piederībai United.

Van der Saram ir pilnvaras, bet viņš atstātu Ajax?

” src=”http://betting.cdnppb.web/soccer/Edwin%20van%20der%20Sar%20956.jpg” width=”956″ peak=”538″ course=”mt-image-middle” model=”textual content-align: heart exhibit: block margin: car 20px”/>

/ 3, Edwin van der Sar noteikti ir spēcīgākais kandidāts lomai, ņemot vērā viņa lielisko darbu kā Ajax izpilddirektors. Bijušais Apvienotās vārtsargs ir pārraudzījis Amsterdamas kluba pārveidošanu no gulošiem milžiem uz Čempionu līgas pusfinālistiem.

Līdztekus Ajax futbola direktoram Marcam Overmaram, Van der Sar ir palīdzējis attīstīt dažus no aizraujošākajiem jaunajiem talantiem Eiropas futbolā. Tomēr, kad Matthijs de Ligt un Frenkie De Jong nolēma atstāt šo vasaru, ir sajūta, ka Ajax ir saulē un ir pagājis. Vai United varētu kārdināt Van der Sar atgriezties Outdated Traffordā un uzņemties šo lomu?

Un pārējie?

Futbola direktors ir attīstošā loma . Tas var būt tik plašs vai tik šaurs, kā ieceltais un klubs to vēlas. Tas nav viegli zināt, kam ir vislabākā iespēja gūt panākumus šajā lomā, un tas varētu liecināt, ka persona, kura izkrauj Apvienoto darbu, ir kāds, kas ir salīdzinoši nezināms ārpus spēles.

Tieši tāpēc, ne tikai jau minētie lielie vārdi, jūs saņemat vīriešus, piemēram, Stuart Webber 10/1 John Murtagh 12/1 (nedrīkst sajaukt ar Džeimsu Murtagu) un Marcel Bout 12/1 .

Webbers ir Norwich Town sporta direktors, savukārt gan Murtagh, gan Bout jau ir Apvienotie darbinieki – bijušais, kas ir atbildīgs par jaunatnes attīstību un pasaules mēroga skandāla vadītāju

.Resource hyperlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.