Anglija mācīsies no pašapmierinātības otrajā pusē pret Skotiju


Divu pušu spēle

Es domāju, ka Lionesses izskatījās ļoti labas pirmajās 10-15 minūtēs Anglijā pret Skotiju, jo tās bija kraukšķīgas uz bumbu, likās pārliecinātas un izaugušas spēle. Šīs atklāšanas minūtes, viņi patiešām paaugstināja savu spēli. Tā bija stabila pirmās puses izrāde, nonākot pārtraukumā 2- vadībā un pārliecinoties par otro pusi.

Tad pēc pārtraukuma tas bija pretējs stāsts viņi paņēma viņu kāju no gāzes, un atviegloja pārāk daudz kas ļāva Skotijai ieiet spēlē. Spēles pēdējai daļai Anglija bija malā, cenšoties mēģināt aizvērt spēli, wager tā bija milzīga spēle, jo viņiem bija cerības un spiediens.

Šī pirmā spēle ir tikai par uzvaru, iegūstot šos trīs punktus un nezaudējot. Izveidotais un sniegums, kas nebija liels, viss, kas bija malā, un es domāju, ka komanda var būt apmierināta ar iznākumu un iznākt ar uzvaru.

Es domāju, ka viņi atviegloti un domāja, ka spēle bija – bīstami – ērti uzvarēja . Dažas kļūdas, kas notika, kad viņi valdīja, un, cerams, viņi tagad zina, ka pret labākajām komandām jums jāpaliek pilnībā koncentrētai visu 90 minūšu laikā.

Tomēr bija izcilas izrādes, lai atņemtu šo spēli, jo īpaši labajā pusē ar Lucy Bronze un Nikita Parris viņu izpratne par viena otras pārklāšanos un kopīgu darbu bija lieliska. Beth Mead bija liels arī kreisajā pusē, un Ellen Bils bija darba zirgs . Viņa vienmēr bija drauds, un tas parādījās ar mērķi. Visā priekšējā līnijā tas bija ļoti dinamisks, un tas bija dominējošs atklāšanas 45 minūšu laikā.

Kā jau teicu, tā ir pirmā spēle, nepārkāpj pārāk daudz, jo tas viss ir par uzvarētāju.

Cilvēki rūpējas par sieviešu futbolu tagad

Ja jūs padarāt spēli redzamu, tad Apvienotās Karalistes sabiedrībai ir interese skatīties sieviešu futbolu . Cilvēkiem ir par to, ka nav sieviešu interešu, bet šī spēle parādīja, ka ir. Lionesses, kas labi dara, iedvesmos pilnīgi jaunu meiteņu paaudzi, jo viņi redz šo Anglijas spēlētāju partiju tādā augstā līmenī. Tie tagad ir lomu modeļi ikvienam, kas skatās un spēlē spēli cilvēki un bērni domā “es varu to darīt.” Tas ir pieņemts tagad, kad tas nebija agrāk

 Steph-Houghton-1280-england.jpg

Tas attiecas uz uztveres maiņu, normalizēšanu pāri zēniem un meitenēm. Tagad jūs varat redzēt, kā piedalās, un 6,1 miljonu skatītāju cilvēki rūpējas par spēli. Un es zinu, ka visi pie FA ir saviļņoti pie šiem numuriem.

Millie var tikt ievainots, wager citi var spīdēt spilgti

Phil Neville izmanto

Millie Vivid kā viens no galvenajiem centriem, kas atrodas blakus Steph Houghton, wager Abbie McManus un Leah Williamson pēdējo 15 mēnešu laikā ir bijuši daudz laika, gan klubu līmenī, gan pēdējos 15 gados. pieredzējuši maisiņi Arsenal uzvarot šajā sezonā un McManus par Mančestras pilsētu, divi no labākajiem klubiem. Nevienam no viņiem nevajadzētu aizbraukt Houghton

. uzstāties Anglijā, un, lai gan Vivid ir mazliet spēcīgāks un fiziskāks, citi atveidot dažādus atribūtus. Williamson ir vairāk tehnisks par bumbu, bet tas godīgi nav problēma šai komandai, jo tā ir dziļums un pieredze . Pāris izmaiņām nevajadzētu ietekmēt komandas spēlēšanas veidu

“Nāves grupas” iekarošana

Kad jūs skatījāties uz D grupu, jums būtu bijis vai nu Anglija vai Japāna, visticamāk, to varētu augšupielādēt . Tātad Japāna, atmetot divus agrāk punktus, patiešām ir atklājusi plašu atklāšanos

Ikviens gaidīja, ka viņi pārspēs Argentīnu viņu konkurentiem bija tik maz investīciju Argentīnas sieviešu spēlē, un divus gadus viņi to darīja spēlēt sacensību konkurencē. Viņiem nebija trenera, tikšanās, nekas. Tātad, lai viņi varētu iegūt pirmo vietu pasaules čempionātā pret komandu, kas pirms astoņiem gadiem uzvarēja konkursā, tas ir liels rezultāts un lieliski viņiem un viņu valstij.

Viņi bija spiesti pārspēt aizstāvību, tie tika organizēti un viņiem bija gameplan, lai nepieļautu . Viņi neradīja daudz virzību uz priekšu, taču tie radīs atšķirīgu apdraudējumu Anglijai un Skotijai, viņi izveidos tādus pašus paņēmienus kā pirmās spēles laikā, ļoti aizsargājoši, wager Anglijā ir talanti, lai tos izjauktu. un ietekmējiet spēlētājus no sola. Un es domāju, ka Lionesses dosies uz to, kā viņi vienkārši darīja, viņi gribēs izrādīt savu uzticību pret Argentīnas komandu, kas sēdēs atpakaļ, būs grūti izmēģināt un pārspēt, un pretuzbrukums Sole Jaimes priekšā.

Skotu šoks

Es redzu Skotiju, kas pārspēj Japānu otrajā grupas spēlē, no tā, kā notiek Skots un spēlētāji. Japāna man ir ļoti labi tehniski uz bumbu, guess nepiedāvā daudz augšu. Viņi nesasniedz daudzus mērķus, un jūs varētu redzēt, ka viņi cīnās, lai pārtrauktu Argentīnu. Viņi arī neradīja daudz šāvienu uz mērķi, un es uzskatu, ka Skotijai ir labāki uzbrukumi spēlētājiem Erin Cuthbert, Caroline Weir un Kim Minor . Skotija varētu pārvērst Japānu.

 kim-little-scotland-1280.jpg

Ja viņi to dara, Anglija, iespējams, atrodas pēdējās grupas spēles pret Japānu vadītāja sēdeklī, Neville varēja pat pagriezt un dot citiem viņa komandas spēles laikiem. SheBelieves kauss 3- un dodas uz šo spēli, zinot, ka viņi nesen tos viegli pārspēja, tas dos viņiem daudz lielāku pārliecību

VAR nerealistisks aizstāvjiem

Es esmu ventilators Video palīgu tiesneši bet līdz šim neesmu to paticis rokām, jo ​​Anglijā pret Skotiju atbilst handbols, Nicola Docherty bija ļoti skarbs, es zinu, ka noteikums ir mainījies un jūs ir jāsaglabā rokas, wager, ja es vēl spēlēju, un person bija bumba lodziņā, kas vēlas šķērsot to, un es nevaru, es mēģināšu spēlēt šo bumbu opozīcijas rokā, lai mēģinātu iegūt sodu. 19659003] Aizstāvjiem tagad ir jādarbojas ar rokām aiz muguras vai nedabiskā stāvoklī tāpēc, kad viņi mēģina izstiepties, lai apturētu krustu, viņiem ir jācīnās pret dabisko reakciju, lai viņu roku izspiestu. Tas ir kas aizstāvjiem nav reāls lai saglabātu savas rokas un mazliet skarbus, guess es domāju, ka tas ir ļoti labs darbs, izņemot laiku, kas nepieciešams, lai veiktu kādu no šiem zvaniem.

Tas aizņem apmēram divas vai trīs minūtes, un tas ir kas aizkavē spēli un palēnina to . Tas ir jārisina, tam jābūt ātrākam no kontroles telpas līdz tiesnesim. Varbūt viņiem ir vajadzīgs laiks, lai veiktu pareizu zvanu, guess male šķiet, ka tas ir pārāk garš

Līdzšinējie izrādes

Itālija bija jauka pārsteiguma pakete man, pārspējot Austrāliju 2-1, ar Barbara Bonansea pastiprināja šo notikumu. Viņiem bija divi mērķi, kas izrādījās pretrunīgi un satrieca diezgan neapmierinošu Austrālijas komandu. Viņi bija trokšņaini aizsargāti un izskatījās dreboši, spēlējot tik augstu līniju pret komandu, kurai bija ātrums, male nebija jēgas. Tātad tas bija sajukums.

Kanāda arī izskatījās ļoti stabila savā 1- uzvarā pret Kamerūnu, un tagad komandā ir labāki tehniskie spēlētāji, jo īpaši Jessie Fleming, kurš ir ļoti labi tehniski un papildināts ar spēlētājiem, kas ir pārāk spilgti. . Ar Christine Sinclair kā uzbrucēju viņi radīs problēmas komandām.

Esmu patiesi pārsteigts par to, kā Francija tik labi sāka vērsties pret Korejas Republiku, kura nav viegla komanda, lai patiešām noteiktu turnīra toni.

Abas komandas, kuras, manuprāt, līdz šim ir izskatījušās vislabāk, ir gan tās, gan Norvēģija pat bez Adas Hederbergas, viņiem joprojām ir tik daudz talantu uzbrukumā Caroline Hansen ir tik radošs Expert Reiten kurš tikko ir parakstījis Chelsea, bija dominējošs un ar lielu priekšējo līniju ar Isabell Herlovsen . Viņi nenogriežas pārāk daudz reižu, lai viņu komandas ķīmija un izpratne nebūtu neviena cita. Abas šīs komandas ir absolūti izceļojušās, un es redzu, ka tās iet tālu.

Ja jūs to neatbildējāt, nozvejot to, ko Kelly Smith teica mūsu sieviešu pasaules kausa priekšskatījuma Podcast:Source backlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.