Vācija / Spānija Sieviešu pasaules čempionāta derību prognozes un padomiVācija / Spānija
Trešdiena, 12. jūnijs, plkst. 17.00
BBC Red Button un BBC On line

Abas komandas ir pakļautas pretuzbrukumam

Gan Vācija, gan Spānija panāca, lai maldinātu spēles dienā. Vācija izturēja smagu pēcpusdienu pret fizisku Ķīnas pusi, kas patiešām varētu būt izraisījusi Martina Voss-Tecklenburg pusi pusslodzes laikā, ja tas nenotiktu ar kādu izšķērdīgu apdari. Vācija paātrina viņu pilno muguru un atkal un atkal Ķīnā atklāja savas aizsargātās centrālās puses pārejās.

Līdzīgi, Spānija bija pakļauta skaitītājiem un atpalika no Dienvidāfrikas rangu ārvalstīm svētdien un pieprasīja divus samērā apšaubāmus sodus nokļūt deguna priekšā. Tomēr Spānija nesaskaras ar tādu pašu aizsardzības iestāžu skaitu pret Vāciju. Jenni Hermoso ir elites vārtu guvējs kas specializējas pīlinga nocirpšanā starp centrālajām pusēm un mugurām.

Hermoso ir Spānijas galvenais drauds

, Hermoso radīs draudus kanālos, kur viņa patiešām uzplauks, un 12/5, lai viņai būtu rezultāts jebkurā laikā, būtu saprātīga likme. Spānija nesaskaras ar tikpat lielu izaicinājumu kā Dienvidāfrikā pret divām ciešām četrām bankām, kuras izskatās, ka tās ātri izlaužas. Vācija centīsies dominēt valdījumā, un Spānija izskatīsies pret un atradīs Hermoso šajās telpu kabatās

Pret Dienvidāfriku Spānijas spēle bija pārāk pārdomāta, ņemot vērā labi organizētu aizsardzību. Vācijai nebūs septiņi vai astoņi aizstāvji, kas spētu uzspiest Spānijas uzbrukumus šajā gadījumā, bet Vācija konsekventāk uzsāks Spānijas aizstāvību. Tas nozīmē, ka Spānija, iespējams, ir labāk piemērota cīņai, nekā tās aizstāv.

Šaubas par Marozsānu

Vācieši izturēja no Ķīnas lielā fiziskā izaicinājuma viņu atklāšanas spēlē un iespējamo zaudējumu Dzsenifer Marozsan būtu liels trieciens Vācijai. Viņa ir viņu radošais centrs un galvenais piegādes līnija uzbrucējam Alexandra Popp . Viņas prombūtnes laikā sagaida, ka jaunais PSG pussargs Sara Däbritz uzņemsies galveno radošo lomu. Ķīna pārsteidza Vāciju ar savu augsto preses pieeju, un spēja piespiest apgrozījumu augt augstumā, un Spānija var izskatīties, lai atkārtotu šo spēļu plānu.

Vācija dominē, wager sagaida mērķus

Tā būs kaķu un peles spēle. Vācija nav nokārtojusi savu jauno vadītāju, bet es joprojām ceru, ka viņi šeit pievērsīsies. Male patīk izspēles izspēle puslaikos ar Vācijas uzvaru pilna laika 7/2. Tas nozīmē, ka es domāju, ka pēc tam, kad pārkāpts, Spānijas spēļu plāns būs ļoti grūti izpildāms, un es nebūtu pārsteigts, redzot, ka pēc tam, kad Vācija pārtrauks strupceļu, viņi sabruks.

Vācija, lai uzvarētu ar diviem diviem mērķiem, ir vilinoša likme 4/1 . Es nedomāju, ka kāda no pusēm šķiet pietiekami droša, lai aizstāvētu tīru loksni, tas būtu vientuļš sērkociņš, lai izvēlētos 9/1 – 1, īpaši ar pasaules klases uzbrūkošajiem talantiem, piemēram, Popp, Däbritz un Hermoso. Abām komandām, ja nepieciešams, ir arī izcili jauni streikotāji. Vācijas Lea Schuller un Spānijas Lucia Garcia kas guva labumu no sola pret Dienvidāfriku, ir stabils B plāns.

Tomēr Spānijas uzvaras nav ārpus iespējas vispār, wager ir grūti redzēt, ka tās to dara bez piekrišanas. 13/2 ir laba cena Spānijai, lai uzvarētu un abas komandas gūtu vārtus. Ir vērts apsvērt arī 7/2 punktu skaitu. Spānijai, protams, Spānijai ir daži spēlētāji, kas izraisa dažas problēmas, un Voss-Tecklenburg komanda joprojām ir pārejas posmā, bet Es ceru, ka Vācijai būs pārāk daudz individuālas kvalitātes.Supply website link

Leave A Reply

Your email address will not be published.