Sieviešu Pasaules kausa izcīņas 2019. diena Sestās spēles derības un ieteikumi Francija / Norvēģija


A ir jāuzvar

Nigērija / Dienvidkoreja
Trešdiena, 12. jūnijs, 14:00
Live on BBCi

Pēc atvēršanas grupas spēles, Nigērija un South Koreja saskaras ar cīņu, lai mēģinātu saglabāt savas cerības pretendēt uz izlaušanas posmiem. Nigērija zaudēja Norvēģiju 3-, un tā būtu bijusi viegli. Dienvidkoreja saskārās ar grūto uzdevumu pret uzņēmējiem Francijā un zaudēja 4- komandai, kas izskatās kā tiešām par to.

Tā būs pirmā Āfrikas tauta, kuru Dienvidkoreja jebkad ir piedzīvojusi Pasaules kausa izcīņā, wager viņu pretinieki ir uzvarējuši tikai vienu spēli pret Āzijas opozīciju (2-1 pret Ziemeļkoreju 1999. gadā). Nigērija arī nekad nav ieguvusi savu otro grupu spēli kā arī nespēja iegūt rezultātu piecos no septiņiem gadījumiem. Neskatoties uz to, ka uzņēmējvalsts ir pilnīgi pārspīlēta, Dienvidkorejai vajadzētu tikai izlīdzināt šo spēli, lai atgrieztos, lai uzvarētu ar 2- rādītāju 8/1. Ja vēlaties atgriezties vārtu guvumā, atkal Ji So-Yun jebkurā laikā pie 2/1, jo viņa varēja ražot burvību, kas nepieciešama Dienvidkorejai.

 Ji-Korea-1280.jpg

Vācijas vilšanās

Vācija / Spānija
Trešdiena, 12. jūnijs, 17:00
Reside on BBCi

Vācijai ir ģenealoģija lielākajos turnīros, wager kopš tā laika, kad trešā vieta zaudēja zaudējumus 2015. gadā, viņi nekad nav skatījušies savus ierastos pašus. 2017. gadā tie bija pārejas fāzē eiro, un to izeja parādījās. bija aiz muguras, ja ne Ķīnai nebūtu jārēķinās ar savu izredzes. Viņi galu galā ar Giulia Gwinn ieguva vērtīgo mērķi.

Spānijai bija arī jācenšas dziļi uzvarēt savā pēdējā spēlē Dienvidāfrika iznāca cīņā un bija pārsteidzošs mērķis, ko radīja . Thembi Kgatlana Banyanai Banyanai uzlika priekšā, Dienvidāfrika radīja savu sabrukumu ar diviem sodiem, un Vilakazi nosūtīja tos dārgi, Spānijas Jenni Hermoso nodot abas soda sankcijas ar Lucia Garcia, noapaļojot uzvaru [19659003] Šī būs šo divu komandu pirmā tikšanās Pasaules kausa izcīņā, bet 2018. gada novembrī viņi spēlēja – izlozi. Vācijā ir interesants ieraksts pret Eiropas komandām šajā konkursā, kas uzvarēja piecās, izlozēja četrās un zaudēja vienu. Es nebūtu pārsteigts, ka šajā spēlē notiks zīmējums 5/2.

Zils, balts un sarkans

Francija / Norvēģija
Trešdiena, 12. jūnijs, 20:00
Reside on BBC4 un BBCi

Francija atvēra siltumu atverot pūliņiem kaut ko, lai aizietu un dotu cerību, ka viņi varēs uzvarēt turnīrā. Tomēr tas būs daudz stingrāks assessments. Norvēģija ieguva savu kampaņu lielā sākumā ar spēcīgu 3- uzvaru Nigērijā, un parādīja, kāpēc komandām tās būtu jāpaziņo, ja tās vēl nebūtu.

Abas komandas vienreiz tikās viens ar otru Pasaules kausa izcīņā, Norvēģijai uzvarot 2-, guess tas bija 2003. gadā. Kopš tā laika abas ir tikušās sešas reizes un Francija ir nepārspējamas šajā laika posmā ( W3-D3) . Saimnieki ir ieradušies tālu, un viņi, protams, ņems enerģiju no pūļa, lai uzvarētu.

Eugenie Le Sommer ieguva punktu vērtējumu iepriekšējās spēlēs un, protams, šajā spēlē iegūs 10/11. Guro Reiten bija pēdējā Norvēģijas zvaigzne spēlētājs, un viņa ir 6/1, lai iegūtu rezultātu jebkurā laikā . Šī spēle varētu būt patiesi satriecoša, un es sagaidu dažus mērķus. Lai gan Francija ir 3/10, es gribētu uzvarēt Francijai, lai uzvarētu, un abām komandām – 21/10.

Pareizie rezultāti vienmēr ir grūti izsaucami, wager kaut kas person saka, ka tas, iespējams, būs spēle, kas ir pilna ar mērķiem, bet tuvu, Es aizgāju uz 2-1 (13/2) vai 3-2 (25/1) uz FrancijuSupply hyperlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.