Ikdienas Acca padomi – otrdiena, 11. jūnijsNI uzvaras beigas, lai izbeigtu

Likme 1: Atpakaļ Izloze Baltkrievijā pret Ziemeļīriju @ 19/10 – KO 19:45 BST

Ziemeļīrija cenšas padarīt savu vislabāko jebkad sākt uz kvalificētu kampaņu, uzvarot četrus, bet es domāju, ka Baltkrievijā viņi notiks ar izlozi

Michael O&#39Neill puse ir nostādījuši sliktu Nāciju līgas sniegumu pārspēja gan Igauniju, gan Baltkrieviju mājās C ​​grupā, pirms pirmās promenade spēles uzvaras kopš 2017. gada Igaunijā sestdien.

Atgriezeniskais spēks starp šīm divām grupām Windsor Park beidzās 2-1, ar īru novēlotu mērķi, lai ņemtu visus trīs punktus. Baltkrievijas sakāve bija viņu otrā vieta C grupā, un tā kļuva par trim pret Vāciju nedēļas nogalē.

Tomēr tie nav slikti, un viņi vismaz uzvarēja savas Tautas līgas grupā, kaut arī D. Līgā. ir vērts atzīmēt, ka Pasaules kausa izcīņas laikā viņi tikai divas reizes tika slepkavoti mājās, un viņi turēja Franciju – zīmējumā .

Skotu rezultāti Beļģijā

2. likme: Atpakaļ BTTS Beļģijā pret Skotiju @ 29/20 – KO 19:45 BST

Šai sadursmei un pamatoti tā ir smagie favorīti bet es domāju, ka ir vērtība Skotijā arī atrast neto.

Skoti ir jaunā laikmeta sākumā ar Steve Clarke un viņš vadīja tos uzvaru savā pirmajā spēlē sestdien. Viņi pārspēja Kipru 2-1, kas, lai gan nav zemes satricinošs rezultāts, vismaz jāsniedz spēlētājiem mazliet pārliecība pirms šī brauciena uz Briseli.

Viņu pēdējā aizgājienā viņi ieguva divreiz Sanmarīno, un tie ir ieskaitīti trīs no pēdējiem četriem uz ceļa – ieskaitot 4- uzvaru Albānijā.

Beļģija, no protams, tagad ir starptautisks spēku spēks, guess kopš Pasaules kausa, viņi ir spēlējuši piecas reizes mājās un tikai turējuši divas tīras lapas .

Ungārija, lai izjauktu velsiešu sirdis

Likme 3: Atpakaļ Ungārija @ 9/5 – KO 19:45 BST

Esmu rakstījis par šo spēli šeit, tāpēc noklikšķiniet uz saites, lai izlasītu, kāpēc es uzskata, ka Ungārija ņems visus trīs punktus pret VelsuResource hyperlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.