Ungārija pret Velsas derību padomiem un prognozēmUngārija pret Velsu
Otrdiena, 19. jūnijs, 19:45

Ungārija uz augšu

Ungārieši ir balstījušies uz savu spēcīgo finišu UEFA Nāciju līgas grupai, uzvarot divus no viņu trīs E grupas ķermeņi, ieskaitot 2-1 panākumus pret Horvātiju

Marco Rossi puse tagad uzvarēja pēdējās četras spēles vietējā zemē, iegūstot divus mērķus pret visiem četriem pretiniekiem. Viņi kvalificējās pēdējam Eiropas čempionātam un faktiski to izspēlēja no savas grupas, pirms Beļģija pēdējo 16 gadu laikā to izsita, tāpēc šoreiz viņiem nevajadzētu pārāk zemu novērtēt.

Attiecībā uz komandas jaunumiem, Zsoter Donat bija spiests atteikties ar potītes traumu, kamēr Tamas Kadars un Barnabass Bese varēja piedalīties pēc tam, kad viņi tika atzīti par nederīgiem sestdienas uzvarai Azerbaidžānā.

Velsa pārejas posmā

pozitīvi ņemt Velsai no viņu 2-1 sakāves Horvātijā sestdien, jo viņi atkal apstiprināja, ka viņi būs uzbrūkošs spēks, lai cīnītos ar, un patiesībā šaurs zaudējums Pasaules kausa izcīņas sacensībās nav

Problēma tomēr ir tā, ka Ryan Giggs pusē ir tikai ceturtajā vietā E grupā, guess, protams, jāatzīmē, ka viņiem ir spēle pār diviem lielākajiem, un ir tikai trīs punkti aiz tiem.

Viena no šīm komandām virs tām ir Ungārija, tāpēc tas ir diezgan svarīgi, lai viņi vairs nezaudētu savu vietu Budapeštā. Vadītājs ir atklāti paziņojis, ka viņš var izdarīt izmaiņas šajā sadursmē ar Deividu Brooksu un Ethan Ampadu par diviem acīmredzamajiem, jo ​​viņi iespaidoja no sola Horvātijā.

Tas ir diezgan saspringts derības siltums un tas ir apmeklētāji, kas ir marginālie favorīti ap [2.7] zīmi. Mājas uzvaras ir [3.0]un izloze ir neliels ārējs [3.25].

Es biju Velsas izredzes Horvātijā, un es tiešām tos izvilku (kā arī veiksmīgu atlasi par vairāk nekā 2,5 mērķiem), guess tas, protams, bija atkarīgs arī no izredzes.

Ungārieši manuprāt, būtu iecienītākie . Viņi ir uzlabojušies vēlu, lai uzvarētu četrus no pēdējiem pieciem, un tie visi nav pretī pretiniekiem. 2-1 uzvara pār Horvātiju šajā stadionā pierāda, ka viņi ir spēki, ar kuriem jārēķinās, un tie arī būs augstā līmenī no viņu 3-1 uzvaras Azerbaidžānā sestdien.

Velss uzvarēja Īrijā Nāciju laikā Līga, guess pirms tam viņi zaudēja Dānijā, un kopš Īrijas uzvaras viņi ir uzvarējuši gan Albānijā, gan Horvātijā . Viņi joprojām ir jauni, un manas bažas par viņu aizstāvību tika palielinātas tikai sestdien.

Runājot par mērķa tirgiem, es atkal nepiekrītu ar Betfair slāņiem. Nevienai komandai nav lielas aizsardzības, un es noteikti domāju, ka tas varētu būt relatīvi augsts punktu skaits.

Vairāk nekā 2,5 mērķi ir pieejami atpakaļ [2.5]un tā ir likme, kas būtu nolaidusies saimnieku pēdējos divos pasākumos . Pārrauga Velsas jaunākajā spēlēs savāktos atbalstītājus, tostarp sevi, un, lai gan es domāju, ka viņi tiks uzvarēti, es domāju, ka viņiem ir liela iespēja atrast tīklu.

The Under ir pārāk īss [1.58]un, lai gan ilgāka termiņa statistika deva atpakaļ šo cenu, tas varētu būt abu pušu jauna laikmeta rītausma

Turpinot iepriekš minēto, mana paša spēle Multi ir Ungārija, lai uzvarētu , Abas komandas rādītājus un mērķi, kas jāsasniedz katrā pusē. Tas sver ar koeficientu [8.08]tāpēc pirksti šķērso aizraujošu spēli .Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.