Sieviešu Pasaules kausa izcīņa 2019. dienā, piecas spēles derību prognozes un padomi


Oranžs ir jaunais melnais

Jaunzēlande pret Nīderlandi
Otrdiena, 11. jūnijs, 14:00
Are living on BBCi

Pirmā dienas spēle redz, ka Jaunzēlande uzņem Nīderlandi. Jaunzēlande noslēdza savu sildīšanu ar 1- uzvaru Anglijā guess sekoja līdzi 1- zaudējumiem Velsai

Tāpat Nīderlande uzvarēja savu pēdējo sasilšanas spēli 3- pret Austrāliju , tāpēc abas komandas ierodas šajā spēlē ar interesantu formu. Šīs divas komandas iepriekš tikās tikai vienā reizē ar holandiešu valodu tikai 1-. Jaunzēlande to ir izdarījusi piecos pasaules čempionātos un tikai Nīderlandē. Tomēr pēdējais no tiem ir pašreizējie Eiropas čempioni un tiem ir īsta ciltsraksta. Tie varētu būt tumšs zirgs šajā konkursā. Viņiem ir reāli draudi uzbrukt Shanice Van De Sanden, Vivianne Miedema Lieke Martens un Danielle Van De Donk.

 Van-De-Donk-1280.jpg

Miedema atnāca rekordlielu sezonu WSL un jau ir ļoti iespaidīga savai valstij. Es vēlētos atgriezties, lai iegūtu rezultātu jebkurā laikā 5/6, guess atbalstot viņu, lai iegūtu rezultātu Divi vai vairāk par 4/1 varētu būt laba iespēja ar Nīderlandi uzvarēt šajā spēlē.

postoša debija

Čīle vs Zviedrija
Otrdiena, 11. jūnijs, 17:00
Are living on BBCi

Pirmā spēle F grupā ir nedaudz neatbilstoša, jo tā būs Čīle pirmā Pasaules kausa izcīņa, guess Zviedrija ir piedalījusies katrā izdevumā. iespaidīgs ieraksts pret Dienvidamerikas komandām šajā konkursā, tikko zaudējot vienu no četrām tikšanās reizēm

Vēl viens statuss, kas iet Zviedrijas virzienā, ir tas, ka viņi ir pārsteigti par pēdējām trim atvērtajām grupas spēlēm. labāka komanda, wager kopš kvalifikācijas iegūšanas ir bijusi raiba forma, un viņi izskatījās iespaidīgi, kad viņi pārspēja Angliju 2018. gada novembrī un savās pēdējās spēlēs pārspēja Austriju un Dienvidkoreju. Čīle ir piedzīvojusi līdzīgu kritumu formā, kas nāk no Dienvidamerikas kolēģiem Brazīlijā ar savu pēdējo uzvaru 2018. gada novembrī pret Austrāliju. Viņi divas reizes zaudēja Jamaiku, zaudēja 7- pret Nīderlandi un 2- pēdējo reizi pret Vāciju.

Zviedrijā šeit ir pieredze, lai iegūtu pienācīgu rezultātu, kas viņus nostādīs labā vietā. ASV spēlē vēlāk. Čīle, visticamāk, dos viņiem cīņu un mēģinās iegūt rezultātu, bet tas izskatās kā viegls Zviedrijas uzvarētājs ar vairāk nekā 2,5 mērķiem 4/6. Vārtsarga atbalstītājs varētu pievienot vērtību Stina Blackstenius jebkurā laikā (6/5) un Madelen Janogy jebkurā laikā (6/4).

Čempioni, kas meklēja vairāk

ASV vs Taizeme
Otrdiena, 11. jūnijs, 20:00
Stay on BBC4 un BBCi

ASV pirms četrus gadus ieguva Pasaules kausa izcīņas turnīru, guess ir bijusi ar pāreju ar leģendām spēles izbeigšanās, ieskaitot Abby Wambach un Heather O&#39Reilly kā arī Hope Solo drāma, atstājot valsts komandu. Solo neapšaubāmi bija viens no pasaules labākajiem vārtsargiem, un viņi ir zaudējuši vislielāko dziļumu šajā rajonā.

Šajos četros gados sieviešu spēle ir bijusi augoša, un komandas tiecas uz tām. Tie nav tik nepārspējami kā iepriekš. Tomēr šajā spēlē tie saskaras ar Taizemi, kas Pasaules kausa pēdējā izdevumā ieguva tikai vienu no savas grupas posmiem.

ASV ieraksts ir iespaidīgs grupas posmā, kas zaudējis tikai vienu reizi 21 grupas posmā. Ar tik maziem izredzes, ka ASV uzvarēs, jo viņi var to darīt, es aplūkoju vārtsargus un pareizu rezultātu, lai pievienotu vērtību. Alex Morgan ir vispiemērotākais veids, tāpēc, lai viņai būtu pirmais vārtu guvējs pie 5/2 un Carli Lloyd lai iegūtu rezultātu jebkurā brīdī pie 4/9 vai lai iegūtu divus vai vairāk punktus 11/10. Es redzu dažus mērķus, kas ir gūti, un tas nav pārsteigums. Vairāk nekā 3,5 mērķi ir 1/5.Supply connection

Leave A Reply

Your email address will not be published.