Baltkrievija / Ziemeļīrija Euro 2020 kvalifikācijas derību padomi un prognozes


Baltkrievija / Ziemeļīrija
Otrdiena, 19:45
Reside on Sky Sporting activities Leading League

Ziemeļīrija, kas ir nepārspējama pēc daudzsološa sākuma

Dodiet viņiem cerību uz izaicinošu grupu favorītiem Vācijā un Nīderlandē. Michael O&#39Neill pusē ir uzvarējušas visas trīs spēles, lai C grupā noteiktu agrīno tempu, lai gan viņu ļoti izdomātie konkurenti ir spēlējuši vienu spēli mazāk nekā tie.

Pēc 2- uzvaras Igaunijā Ziemeļīrijai bija vajadzīgs 87. minūtes mērķis no Josh Magennis kas martā noveda viņus uz 2-1 mājas uzvaru pret Baltkrieviju. Sestā pusē bija problēmas, kad Igaunijā aizgāja 1-, guess pēdējos 15 minūšu laikā no Conor Washington un Magennis aizvietotājiem bija divi ātri mērķi, kas viņiem palīdzēja 2-1 uzvarēt, lai pagarinātu savu 100% rekordu.

Baltkrievija cīnās pēc atvēršanas zaudēšanas

Pēc tam, kad Baltkrievija ir zaudējusi trīs spēles, Baltkrievija atbalstīja tabulu, lai gan šīs spēles noteikti nebija labas. Pēc 4- sakāves strauji uzlabojošajā Nīderlandē sekoja to novēlotā atpalicība Windsor parkā. Baltkrievija sestdien zaudēja 2- mājās uz Vāciju, wager komanda būs optimistiska attiecībā uz dažu punktu nodrošināšanu ar labvēlīgāku spēles sākumu pret Ziemeļīriju.

 maggenis.jpg

Apmeklētāji Ziemeļīrija ir šaurākie no favorītiem un to cena [2.8] atspoguļo sagaidāmo šīs konkursa stingrību. Spēle ar trim secīgām uzvarām, lai gan pēdējā tikšanās pret Baltkrieviju nebija pārliecinoša, un arī pagājušās nedēļas nogalē uzvaras Igaunijā bija neveiksmīgas.

Baltkrievija ir nedaudz lielāka [2.96]un saimnieki varēs izrādīt savas iespējas pieprasīt pirmo uzvaru pirms to sakāves uz Vāciju, Baltkrievija bija nelokāma četrās mājas spēlēs, un tā būs mērķtiecīga, tā ir reāla iespēja uzvarēt, tomēr to izredzes nav pietiekami lielas, lai garantētu interesi par šo spēli

Izloze ir labi atbalstīta [3.15]un tas tiek uzskatīts par vienmērīgu saskarsmi, bet Baltkrievija kopš piecu pēdējo izspēlējušas kamēr Ziemeļīrija ir bijusi h tikai vienu reizi desmit spēlēs. Tas šķiet sarežģīts tirgus novērtējums, un Ziemeļīrija ir pelnījuši būt iecienītākiem, lai gan Baltkrievijā tie varētu nonākt. Šķiet, ka ir vērts meklēt citu vietu, lai iegūtu derību.

Ziemeļīrija būs pārliecināta par vērtējumu pret Baltkrieviju, guess apmeklētājiem var rasties problēmas, saglabājot pretiniekus. O&#39Neila puse piekrita mērķim trīs no pēdējām četrām spēlēm, tostarp pret Baltkrieviju Belfāstā. Ziemeļīrija lepojas ar savu aizsardzības spēku, taču ir vērojamas dažas vājās puses, kas varētu būt pakļautas.

Baltkrievija, iespējams, nespēj novērst uzvaru pret Ziemeļīriju, wager viņiem jābūt pārliecinātiem par savu aizstāvību. Viņu pretinieki vienreiz atzina savu pēdējo spēli, un Igaunijai pirmajā pusē bija arī mērķis. Tas būs devis Baltkrievijai pārliecību, ka viņi var arī radīt viņiem problēmas, un labākā likme šajā spēlē varētu būt abu komandu atgriešana, lai iegūtu rezultātu 23/20.

Sekojiet Simona derībām par čivināt @ WatfordtipsterSource website link

Leave A Reply

Your email address will not be published.