Atpakaļ mūsu draugiem Ziemeļos



Šodien vakarā turpinās cīņa, lai pretendētu uz EURO 2020, un Kevs aizvedīs mūs uz Ziemeļīriju

Austrija atkal nokrīt

North Macedonia / Austria
Pirmdiena, 10. jūnijs, 19:45
par Sky Sporting activities Interactive

Pagājušajā naktī mums nebija Rio, jo Fluminense izspēlēja strupceļu strupceļu ar Flamengo, bet mēs joprojām beidzām nedēļu. Ziemeļu Maķedonijā mēs uzsāksim vēl vienu septiņu dienu stendu, jo uzņēmēji uzņemas Austriju EURO 2020 kvalifikācijā.

Ziemeļu Maķedonija (pazīstama kā Maķedonija līdz šā gada janvārim) bija spēcīgu Nāciju līgas kampaņa, uzvarēja piecās no sešām spēlēm, lai uzvarētu uz Līgu C. Euro 2020 kvalifikācijās viņi ir ieguvuši četrus punktus no pirmajām trim spēlēm, un piektdien viņi zaudēja 1- mājās Polijā.

saskaras ar Austrijas pusi, kas jau ilgu laiku ir bijusi un palaidusi . Viņi nespēja pretendēt uz 2018. gada Pasaules kausa izcīņu, un Tautu līgā viņi aizvadīja aiz Bosnijas sacensībās par promociju. Neskatoties uz tādiem augstākā līmeņa spēlētājiem kā Deivids Alaba un Marcel Sabitzer, Austrija nekad nešķiet gēla efektīvi kā komanda.

Austrija īpaši cīnās par ceļojumiem – viņi ir zaudējuši trīs pēdējās četras spēles visās sacensībās. Viņi ir uzvarējuši tikai trīs no pēdējām deviņām spēlēm promenade no mājām

North Macedonia ir zaudējuši tikai divas no pēdējām 16 spēlēm, un mājās viņi ir ieguvuši sešus no pēdējiem septiņiem. Es atgriezīšos, lai uzvarētu vai uzvarētu, izmantojot Double Probability tirgu.

2019 P / L

Punkti Staked: 75
Atgrieztie punkti: 67,92
P / L: -7,08 punkti



Source website link

Leave A Reply

Your email address will not be published.