Īrijas Republika pret Gibraltāru


Īrijas Republika pret Gibraltāru
Pirmdiena, 19:45
Reside On Sky sporta futbols

Īrijai vajadzētu būt vienkāršākai

. Īrijai nebūs nekādu problēmu kas pirmdienas vakarā uzvarētu Gibraltāru Aviva stadionā

[1.02] Tirdzniecības izredzes [1.02] atspoguļo šo realitāti. Mick McCarthy komanda cīnījās, lai martā pārspētu minnows par savu plāksteri, braucot vējš un bedrains laukums, kas izrādījās līdzens. Un Gibraltārs arī spēlēja pats par sevi, un to atbalstīja iespēja spēlēt būtisku spēli mājas augsnē. Īrija bija nervoza un reizēm brauca ar savu veiksmi .

Tomēr tas ir atšķirīgs gadījums. Šim stiprinājumam viss ir sakrauts pret pusi. Ņemot vērā to, ka viņi ir komandas, kurās dominē nepilna laika spēlētāji, tas ir saspringts apgrozījums lai ceļotu uz Dublinu un paaugstinātu līmeni tikai trīs dienas pēc 3- uzvarēšanas Gruzijai Tbilisi.

Īrija izturēja cieto spēli pret Dāniju, guess McCarthy ir iespēja pagriezt savu komandu un plašais, senatnīgais laukums ļāva savai komandai izstiept Gibraltāru un atklāt viņu ierobežojumus. Spirti būs augsti pēc Shane Duffy galvenes ieradās mājās no šī brauciena.

Pilnas muguras Enda Stevens un kapteinis Seamus Coleman mēģināja pārklāties Kopenhāgenā un tiem vajadzētu būt redzamiem šeit. Martin O&#39Neill Īrija nebija gluži aizraujoša minūte, wager viņi vēl pēdējo reizi apmeklēja Gibraltāru. Starptautiskie jaunpienācēji, iespējams, ir uzlabojušies kopš savas jaunavas kampaņas, tomēr galvenajam runas punktam šajā atklāšanā būtu jārīkojas Īrijas uzvaras robežās

 seamus-coleman-roi-1280.jpg

McCarthy ir uz priekšu

Īrijas vadītājs sākās ar diviem streikotājiem Gibraltārā un, visticamāk, mainīs viņa izveidi. Glenn Whelan tika nodots kā aizsargājošs pussargs Dānijā, wager veterāns, visticamāk, nebūs vajadzīgs šim testam Jeff Hendrick un Conor Hourihane var rūpēties par centrālajiem pienākumiem, bet pirmo robežu West Ham&#39s ] Josh Cullen nebūtu pārsteigums, jo viņš ir iespaidojis apmācību.

Tā ir vēl viena iespēja, kas būs interesanta. Robbie Brady ir nepietiekama un var būt neaizsargāta lai gan ir arguments par to, ka Dubliner ir jāiekļauj viņa uzticības veidošanā. David McGoldrick Dānijā aizturēja vientuļo korpusu, un viņam palīdzēja Alana tiesnesis kurš bija centrālais Duffy ekvalaizera atbalsts. Tiesnesis lauza plaukstas locītavu, tāpēc šeit palika garām, guess vēlā kameja s par Scott Hogan un Callum Robinson norāda, ka viņi ir pamanāmi vadītāja domās, un abiem ir jāsaņem minūšu laiks.

Ir vairāki spēlētāji, kuriem ir jāpierāda. Callum O&#39Dowda ir vēl viens sāncensis bet James McClean vienmēr spēlē pilnā slīpumā un ieguva divus Gibraltāra pēdējā vizītē. Laikā, kad pēc šīs spēles atvaļinājums ir dienas kārtībā, sagaidiet Īrijas centienus.

Mērķu tirgi ir veids, kā spēlēt šo spēli, un tas ir virs / zem 5,5 mērķu tirgus, kas piedāvā zināmu vērtību. Nedēļas nogalē pārpilnība tika tirgota ap [2.8]un, visticamāk, tas ir ieteicams kā ātrs sākums no saimniekiem.

Robinsons var spīdēt

. Īrijas vārtu guvēju tirgus par Betfair sporta grāmatu, kam būtu jānodrošina vislielākā izklaide izklaides atbalstītājiem

Ir kāds otrā McCarthy atlases features, spēlējot tirgu. McGoldriks ir viņa pirmā izvēle, guess Dānijā tā ir diezgan novirzījusies, tāpēc tas ir iespējams, ka viņš šeit nav iesaistīts.

Šķiet, ka McCarthy ir spīdējis Robinsonam, Preston uzbrucējam, kuram ir daudzpusība, lai atskaņotu vairākas pozīcijas uz priekšu. 24 gadus vecais bija guvis 13 čempionāta mērķus savam klubam pārtrauktā sezonā, un viņš ir izvēlējies, lai izietu no šīs vietas Īrijā. Viņam ir tendence uzvarēt augstās vērtēšanas spēlēs. Robinsons ir uzvarējis trīs reizes Preston šim termiņam – un viņa klubs ieguva četrus mērķus katrā no šīm spēlēm. Divi no tiem bija izcili uzvaras, un 15/8 aptuveni divi vai vairāki mērķi Robinsonam ir spēlēt.

Punters varētu vēlēties izplatīt savas iespējas šeit. Divas citas iespējas par lielākām cenām ir uzbrukums, kas pa kreisi pilna Stevensa kā jebkurā laikā vārtu guvējs pie 9/2 un nežēlīgais McClean kā pēdējais vārtu guvējs 11/2.Resource connection

Leave A Reply

Your email address will not be published.