Francijas atklātā diena 15 padomi – Thiem v Nadal

Četru stundu epika nav labvēlīga Thiemam

Sestdien, Dominikam Thiemam, izmantojot Novak Djokovic, nokļuva lietus aizkavētajā pusfinālā, apsteidzot nervu finālu 7-5. ieskaitot divus spēles punktus, kas kalpo spēles laikā, 5-4. Patiesībā, tas bija pelnījis uzvaru Thiemam – viņš radīja vēl 10 izlaušanās vietas izredzes atgriezties – lai gan nogurums tagad būs uztraukums Austrijas iedzīvotājiem

Lai gan piecu setteru, kas pārsniedz četras stundas nav ideāls sagatavošanās darbam lai spēlētu jebkuru pretinieku nākamajā kārtā, tas ir vēl mazāk ideāls pret Nadalu viņa vēlamajā nespīdīgajā mālā

Es varu atcerēties 2014. gada pusfināla spēles, kur Nadal skolā Andy Murray zaudēja tikai sešas spēles trijās taisnās sērijās, kurās viņš uzvarēja, ar Murray acīmredzami nogurusi pēc piecu setter pret Gael Monfils ceturtdaļfinālā, kurā viņš bija divi agri sākas.

Šoreiz Murray 12 atgriešanās spēlēs nesaņēma vienu atgriešanās punktu, un visā sacensībās uzvarēja tikai 10 atgriešanās punktus, un šodien es ceru, ka pēc pieciem noteicējiem Thiem ir konkurētspējīgāks . Vismaz viens pozitīvs ir tas, ka viņš divās dienās sadalīja savu darba slodzi pret Džokoviču, un aptuveni puse no spēles tika spēlēta piektdien un pārējā daļa – vakar

fināls

Ja šis vēstures brīdis ir ļaunprātīgs Thiem, tad arī Nadala panākumi finālā šeit Parīzē. Francijas atklātajā finālā viņš ir 11-, un nekad netika pagarināts uz piecām kopām jebkurā no 11 spēlēm – patiesi neticami sasniegumi. Šajās spēlēs viņš ir 33-6, bet no 2008. gada tas ir neticams 24-3.

Nadal ar daudz labākiem māla datiem šajā sezonā

Turklāt šajā sezonā māls ir prognozējami liels attālums starp duetu. Nadalam ir neliela mala, kas kalpo 87% apmērā no Thiem 84%, guess atgriešanās numuros ir plaša šķautne . Nadal ir bojājis pretiniekus 44%, ar Thiem 31% iespaidīgu, wager trūkst šajā uzņēmumā

Ņemot vērā iepriekš minēto, tirgus cenas izskatās labi. Nadal pašlaik veic tirdzniecību biržā [1.25]kuru mans modelis nebija tālu pretrunā ar – es devos [1.21] par Clay karali ar kaut ko ap [1.30] vai lielāku par Nadalu

Lielākā daļa cilvēku, kas līdz šim ir lasījuši šo domu, domās, ka tas ir iepriekšējs secinājums, ka Nadal būs vienkāršs 12. franču atklātā virsraksts, tāpēc mēģināsim atrast pamatu optimismam Thiem.

Galvas galva dos Thiem atbalstītāju optimismu

Tas ir to vēsturiskā galvas skaita formā, kur viņš 4-8. Lai gan tas, protams, ir zaudējis ieraksts, tas ir daudz labāk nekā lielākā daļa viņa konkurentu var lepoties, un tā ir 4-7 pret Nadal uz māla viņa karjerā, un 3-5, kad abi spēlētāji ir ierindoti leading 10 ir aptuveni [19459005

pret šo virsmu.

Minētajās astoņās spēlēs, kur abas bija ierindotas top 10, Nadal ir ieguvis nedaudz vairāk nekā 83% no laika, ar Thiem uz 70%, abiem ir ļoti slikti pārrāvuma punktu konversijas numuri .

Tas sniedz zināmu ieskatu par to, ko šodien ir jāuzlabo – tas, ka šis procentuālais daudzums ir līdz 80% + pret Nadalu, būs ideāls, lai gan grūts mērķis pret labāko atgriešanos ceļojumā uz virsmas. Manam plānotajam modelim ir paredzams, ka Thiem sagaidāmais procentuālais īpatsvars būs 64%, un tas, visticamāk, šodien nesaņems darbu