„Euro 2020” kvalifikācijas ieguvēji un prognozesAustrija prasīs ļoti nepieciešamo uzvaru

Austrija [1.74] pret Slovēniju [5.5] Zīmējums [3.6]
Kick off 19:45
Dzīvot debesīs Sarkanā poga

Tā var izskatīties kā īsa cena par uzvaru Austrijas pusē, kas ir zaudējušas savus pirmos divus Euro 2020 kvalifikatorus, wager Slovēnija ir ļoti slikta forma. Slovēnija tagad ir bez uzvaras astoņos (D5 L3) un Austrijā ir spēja izdarīt vēl vienu sakāvi [1.74].

Puslaika strupceļš pirms čehu apstiprināšanas

Čehijas Republika
] pret Bulgāriju [6.2] The Draw [3.8]

Kick off 19:45
Dzīvot debesīs Sarkanā poga

Anglija, šķiet, noteikti uzvarēs A grupai, otrā automātiskā kvalifikācijas vieta ir paredzēta grabs. Čehi var sacensties ar uzvaru, un, lai gan viņiem vajadzētu būt klasei, lai to izdarītu, tas var nebūt viegls darbs. Bulgārija pēdējās četras spēles ir uzvarējušas, un Čehijas Republika divos pēdējos trīs uzvaros uzvarēja uz pusslodzi, piespiežot pusslodzi / Čehijas Republiku par pilnu slodzi .

Spānijai jāplāno mērķi

Farēru salas [80.0] / Spānija [1.04] The Attract [26.0]
Kick off 19:45
Live on Sky Sports activities Futbols

Spānija ir ieguvusi abas kvalifikācijas spēles, lai pārietu uz F grupas virsotni, un, protams, uzvarēs trešdaļu, kad viņi dodas uz Fēru salām. Tā kā Rumānija pēdējo izbraucienu laikā uzvarēja 4-1 Fēru salas, vairāk nekā 3,5 mērķiem būtu jāmaksā [1.83].

G grupa garantēja polu pozīciju

Ziemeļu Maķedonija [4.2] pret Poliju [2.0] The Draw [3.4]
Kick off 19:45
Dzīvot debesīs Sarkanā poga

Polijai bija briesmīgs 2018. gads, krustoties no Pasaules kausa grupā un pēc tam tika nomests uz B līgu Nāciju līga. Viņi ir atguvušies, uzvarot abus Euro 2020 kvalifikācijas ieguvējus, nesaņemot mērķi. Ziemeļu Maķedonija ir labā formā, bet galvenokārt saskaras ar vāju opozīciju, tāpēc Polija varētu gūt iespēju uzvarēt trešo kārtu pēc kārtas

Norvēģija var veikt vēl vienu lidojumu

Norvēģija [2.06] ] pret Rumāniju [4.0] Zīmējums [3.4]
Kick off 19:45
Stay on Sky Sports activities Pink Button

Norvēģija ir ātri starteri mājās. Viņi ir vadījuši pārtraukumu katrā no savām pēdējām piecām mājas spēlēs, un izredzes, ka viņi bija uz pusslodzi izskatās dāsni [2.9].

] Zviedrija [1.06] / Malta [65.0] Zīmējums [18.0]
Kick off 19:45
Dzīvot debesīs Sarkanā poga

Zviedrijas uzvarētājs viņus izcīnīja lielā pozīcijā F grupā, pirms pirmdien sacensības pret Spāniju. Lai gan viņiem noteikti vajadzētu pārspēt Maltu, tas var nebūt milzīgs rādītājs. Malta pēdējo izbraucienu laikā zaudēja tikai 2- uz Spāniju, un Zviedrijai bija viena acs par savu sarežģīto braucienu uz Luis Enrique komandu, pēc 3,5 mērķiem varēja nolaisties [2.08].

nepārspēts palaist

Ukraina [2.74] pret Serbiju [2.96] The Draw [3.2]
Kick off 19:45
Reside on Sky Sports Pink Button

B grupas vadītāji Ukraina var nostiprināt savu pozīciju, kad viņi uzņem Serbiju. Tomēr serbi ir grūts opozīcija. Astoņās (W4 D4) nepārspīlētās Serbijas pēdējās divās spēlēs ir nolaupījušas Vāciju un pēc tam Portugāli. Vēl viens zīmējums izskatās ļoti dārgi [3.2]kas būtu saspringta spēle

.Resource url

Leave A Reply

Your email address will not be published.