WTA franču atvērto derību padomu diena


Venus pret Svitolinu, dienas laikā

Plānotāji ir izturējušies pret mums daudziem lieliem vārdiem sākot savu franču atklāto turnīru šodien sieviešu singlu zīmējumā ar Angelique Kerber, Garbine Muguruza, patīk. Sloane Stephens un Karolina Pliskova darbībā, savukārt neitrālai, dienas kārtas spēlē Venus Williams pret Elīnu Svitolinu

Abi spēles spēlētāji piedalās turnīrā kas ir nedaudz zemāks par mālu – abi ir spēlējuši tikai divas spēles sasilšanas pasākumos, un Svitolina cīnās ar ceļa traumu – un statistiski [1.46] par Svitolinu izskatās labi kā precīzs duo uzvarētāju izredzes atspoguļojums

Health Kerts un Muguruza šaubas

Gan Kerberam, gan Muguruzai ir arī dažas šaubas par piemērotību turnīram, bet vācu cena [1.29] ir saskaņota ar manu modeli, jo viņa saskaras ar Krievijas 18 gadu perspektīvu Anastasiju Potapovu. Kerberam tika minēts, ka viņas traumas ir daudz uzlabojušās tāpēc mēs redzēsim, kā viņa cenšas – viņa izskatās lielas, ja tas ir pienācīgā stāvoklī – un ir vērts atzīmēt, ka pats Potapova ir aizgājis pēdējā laikā

Muguruza pēdējo reizi aizveda pret Viktoru Azarenku Romā tikai nedaudz pirms nedēļas, un tā bija salīdzinoši nekonsekventa ] šogad – uzvaru pār diezgan vāju laukumu Monterejā. Viņai nākas rīt no rīta rītā Taylor Townsend vienā no 10:00 sacensībām, un es domāju, ka viņas cena [1.28] ir dažas ērces īsas, guess nekas īpašs vērts. Stephens un Pliskova ir smagie favorīti, lai rīkotos attiecīgi Misaki Doi un Madison Brengle.

Nolaižamajā pakāpē, kas vajadzīga, lai atrastu kādu vērtību

Ņemot vērā, ka spēlēs, kas ietver lielos vārdus, nav vērtīgs , mums ir jānokrīt pakāpē lai atvērtu dienu atrastu kādu vērtību, un patiesībā tas ir diezgan grūts karte sieviešu pusē pirmajā dienā. Cenu sakārtojot visas pirmās kārtas sacensības, dažās spēlēs es pamanīju saprātīgu vērtību, wager tās lielākoties spēlē pirmdienā un otrdienā

. Kateryna Kozlova un Fiona Ferro franču tikšanās ar Kristīnu Mladenoviću

Kozlovas underdog vērtība pret Peru

Pera bija augstākās sēklas sēklās ] un progresēja – tikai – uz galveno izlozi, kuram vajadzēja galīgo izšķirtspēju pret Kaja Juvan, lai tas būtu tik tālu, un tas atnāca arī uzvaru Trnavas ITF pasākumā pirms vairākām nedēļām – lai gan tas ir vērts norādot, ka viņa bija iecienīta katrā spēlē, lai ceļotu uz titulu.

Tomēr abi spēlētāji ir diezgan kompetenti māla tiesneši un es nevaru palīdzēt sajūtam, ka tirgus šeit Kozlova ir nepietiekams. Kaut arī Pera bija uzvarēja uzvarēt zemākos līmeņos, Kozlova uzvarēja Karolina Pliskova Madridē pēc tam, kad viņš bija kvalificējies, un nebija tālu no tā, ka aprīlī uz virsmas nokļuva vēl viens 10 labākais spēlētājs Aryna Sabalenka.

Gentleman patiešām ir Kozlova kā margināla iecienītākā vieta tātad [2.44] par Ukrainas pārsūdzībām

Ferro pazemināts, lai atkārtotu Mladenoviča atbilstību

Šajā franču un Mladenoviča franču spēlēs, kamēr es, protams, domāju, ka Mladenovičam šeit vajadzētu būt labvēlīgam, es domāju, ka tirgus Ferro ir nepietiekami novērtēts. Pēdējo nedēļu laikā tas ir noticis bieži, un viņa jau šogad ir uzvarējusi piecas zemestrīces uzvaras iegūstot vairāk nekā 30% ROI pie noslēguma cenām.

Statistiski Ferro ir pelnījis daudz cieņu nekā viņa šeit nonāk pie [4.70]un ir grūti saprast, kāpēc viņa ir daudz lielāka nekā [3.40]kuru viņa pirms divām nedēļām bija samaksājusi pret to pašu pretinieks Romā.

Šajā sakāvē Ferro neizmantoja savas izredzes, bet viņam bija septiņi pārtraukuma punkti uz savu augstāka profila pretinieka desmit, tāpēc acīmredzami bija konkurētspējīgs. Spēles handikaps, kas, visticamāk, atradīsies tikai kautrīgam [1.80]dodot Ferro 5,5 spēļu sākumu, varētu būt dzīvotspējīgs risinājums .

***

Sekojiet Danam par čivināt @TennisRatingsResource backlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.