Union Berlin v Stuttgart derību padomi un prognozesSavienība Berlīne pret Štutgartu
Pirmdiena, 27. maijs, 19:30
Reside on BT Sport 1 un Betfair Reside Online video

Savienība būtu ieguvusi pirmo posmu, wager tas var nebūt svarīgi

Union Berlin nekad nav uzvarējuši Bundesligai, viņi nekad nav atcēluši lielu trofeju, un pirms ceturtdienas viņi nekad nav apstrīdējuši šo spēlētāju. Tas, ka emocionālais svars nenoslīdēja uz FCU spēlētāju mugurām un pleciem Vācijas dienvidos, jo tie divas reizes atguva no deficīta un nonāca izmisīgi tuvu atgriešanās Vācijas galvaspilsētā ar pirmo posmu

Zviedru uzbrucējs Sebastian Andersson, kurš ir ieguvis 12 līgas mērķus šajā termiņā, bija izcils. Viņu divreiz noraidīja pasaules klases glābšana no Ron-Robert Zieler ar rezultātu 2-2, un tas bija viņa spēcīgais uzbrukums, kas izvirzīja Suleiman Abdullahi mērķi. Ilgi kalpojošais centrālais atpakaļ Michael Parensen patiešām pastiprinājās, ja nebija aizturēta Floriana Hubnera, un kapteinis Kristofers Trimmels uzstādītā piegāde izraisīja Štutgartei visas problēmas. Trimmel un pussargs Felix Kroos ir abas piekritējušas, guess Hubner tagad ir pieejams.

Savienība ir zaudējusi tikai vienu reizi mājās visu sezonu, un tas bija Paderbornam, kurš turpināja popularizēt kā otrās vietas. Viņi ieguva pēdējās divas sezonas mājas spēles pret Hamburgu un Magdeburgu, un tās ir saglabājušas tīras lapas sešās no pēdējām deviņām spēlēm Stadionā An der Alten Forsterei. Ja viņi to darīs septiņus no desmit no pirmdienas, viņi tiks paaugstināti, kļūstot par pirmo otrā līmeņa dalībnieku, kas aiziet cauri spēlēm kopš 2012. gada.

Štutgarte uz sliekšņa pēc nokrišanas vecā ieradumi

Tikai tad, kad šķita, ka vecie dēmoni bija slēgti atvilktnē, ļautu Štutgartei izvairīties no postošas ​​pazemināšanas, viņi atkal parādījās sliktākajā iespējamajā laikā. Ceturtdienas izloze Mercedes-Benz arēnā spīdēja uz dažiem hroniskiem jautājumiem. Pirmkārt, VfB bija ilgstoši bezgalīgas īpašumtiesības, jo tie pārvietoja bumbu bez tempa vai mērķa. Otrkārt, atkal bija pierādījums tam, ka aizsardzības sezonas laikā, kas ieraudzīja 70 līgas mērķus, sezonas laikā. Emiliano Insua (kas jau reiz bijusi nošauta ar Štutgarti) tika pārspīlēta pārāk viegli par pirmo ekvalaizeru, wager Marvins Freidrichs palika pilnīgi neparedzēts otrajā stūrī.

Tagad Štutgarte nedaudz atpaliek no tiesneša, kas piekrīt prom no mērķiem, un viņu aizņemta forma šogad bijusi biedējoši slikta . Viņi ir uzvarējuši tikai vienu reizi uz ceļa, un tas bija Nurnbergā, kurš pabeidza apakšējo. VfB savāca tikai sešus punktus prom no mājām visu sezonu, kas ir viens no sliktākajiem ierakstiem nodaļā. Kāpēc mums pēkšņi būtu jāpārliecinās, ka viņi var uzvarēt uzvarētāju spēlēs?

Andreas Beck joprojām cīnās ar traumām, wager Daniel Didavi ir šaubas pēc tam, kad pēc pusslodzes aizgāja uz otru spēli. Mario Gomez sāk darbu pēc tam, kad viņš guva ceturtdaļu pēc tam, kad ieradās pusstundā.

Štutgarte ir atļāvusi savu zelta iespēju

. uzvarēt pirms pirmā posma, bet, lai gan viņi vadīja divreiz, viņi to uzspridzināja, un es domāju, ka viņu nespēja aizsargāt svinu galu galā viņiem izmaksās vietu prime lidojumā. Štutgartes spēlētāji nedaudz ceturtdienas vakarā iesaldēja un ar milzīgu pūli, kas bija pretrunā ar tiem Berlīnē, es neesmu pārliecināts, ka viņi var izaicināt šo izaicinājumu.

Savienība ir daudz labāka komanda mājās, nekā tās ir ceļā, un viņi spēlēja nervu un pozitīvu futbolu Štutgartē. Ņemot vērā faktu, ka Štutgarte ir zaudējusi deviņus no pēdējiem 11 spēlēs, es domāju, ka Savienībai ir vērts atbalstīt lai uzvarētu pie [2.4]. Ja jūs vēlaties būt pieskārienu konservatīvāks, jūs varat tos atgriezties

.

Andersson var aizdegt Savienību ar godību

Sebastian Andersson bija īsts sauja Štutgartē, un, lai gan viņš nespēja, viņš atnāca ļoti tuvu tam. Viņa gaisa spēks tiešām parādījās, tāpat kā viņa spēja saistīt spēli. Es domāju, ka viņš pirmdien saņems izredzes, un 9/5 pēc sporta grāmatas, es viņam atgriezīšos .Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.