Ikdienas Acca padomi – svētdiena, 26. maijsSantos no ārpuses Internacional

Likme 1: Atpakaļ Santos @ 20/23 – KO 20:00 BST

Izvēlei ir jāatgriežas no smagā sakāve pagājušajā nedēļas nogalē, wager tas ir neapšaubāmi vissarežģītākais aprīkojums Brazīlijas futbolā, un viņi šodien ir atgriezušies mājās.

Jorge Sampaoli puse uzvarēja abas savas spēles savu fanu priekšā – 2-1 panākums Fluminense un 3- Vasco da Gama sabrukums

Pretinieki, Internacional, ierodas ari trīs taisni panākumi – divi līgā un viens kauss. Visi trīs no viņiem bija mājās, un viņiem bija jāspēlē ceturtdienas vakarā, savukārt saimniekiem bija astoņas dienas atgūšanas laiks.

Ir arī vērts atzīmēt, ka apmeklētāji ir zaudējuši abus

Nē, kas atdala šos abus Sao Paulo konkurentus

Likme 2: atpakaļ The Draw in Corinthians pret Sao Paulo @ 9/5 – KO 23 : 00 BST

Divi no lielākajiem nosaukumiem Brazīlijas futbola laukumā šovakar, un fakts, ka tā ir vietējā sacensība, tikai papildina garšvielas.

Korintieši izvilka šokā 2- uzvarēja Atletico PR pagājušajā svētdienā, un viņi sekoja līdzi uzvarai Copa Sudamericana nedēļas laikā.

Tikmēr Sao Paulo tika apbēdināts – zīmējums mājās Bahia svētdien, un lietas kļuva vēl sliktākas, kad tās zaudēja tās tajā pašā zemē, kas notika trešdien trešajā dienā.

Cu ca vīrieši vismaz 11 punktus ir ieguvuši no 15 iespējamajām šajā sezonā, tāpēc Bahia rezultāti var būt tikai blip. Būtu vajadzīgi milzīgi pūliņi, lai pārspētu Korintiešus savā pagalmā, tāpēc es domāju, ka tie tiks dalīti.

Roger Machado&#39s Bahia, lai padarītu to trīs no trim mājās

3. likme: Atpakaļ Bahia @ 1/1 – KO 23:00 BST

Pēc saviem diviem iespaidīgajiem rezultātiem Sao Paulo, es atbalstu Bahiju, lai ņemtu visus trīs punktus savā mājas spēlē pret Fluminense. 19659005] Saimnieki lielāko daļu uzvarēja savu fanu priekšā, un šogad tas notika ar divām uzvarām no diviem šajā līgas spēlētājiem

Flu šogad ir bijuši dīvaini rezultāti, un viņu 5-4 atriebības uzvaras Gremio bija visdārgākā partija. Viņi tika uzvarēti citā spēlē, un viņu ieraksts pēdējā ceļa laikā bija diezgan slikts.Resource hyperlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.