Eiropas līgas beigu prognozes un derību padomi 29. maijs Chelsea pret Arsenālu


Kāda ir iespēja?

Šis ir 10. Eiropas līgas fināls, jo turnīrs tika pārdēvēts un tika pārdēvēts atpakaļ 2009.-2010. Gadā.

Tas ir pirmais pēdējais angļu valodas fināls. Pirms tam četras komandas no Anglijas ir veikušas pēdējo posmu četros atsevišķos gadījumos, tikai divas no tām ir uzvarējušas

Chelsea ieguva to 2012.-2013. Gadā, uzvarot Benfica par sankcijām un Manchester United bija uzvarēja pret Ajax ar 2- uzvaru 2016. – 17. sezonā

Kas ir apdraudēta?

Chelsea ir iespēja Maurizio Sarri uzvarēt trofeju savā pirmajā sezonā Chelsea, wager ne tikai to: tā ir iespēja viņam uzvarēt savu pirmo trofeju kā vadītāju, pilnīgu apstāšanos .

Chelsea jau ir ieguvusi kvalifikāciju nākamās sezonas Čempionu līgai ar līgas starpniecību, tāpēc sacensību iznākums to neietekmēs

Ja Arsenal uzvarēs, tas nozīmētu vadītāju Unai Emery būtu uzvarējis šo konkursu par diezgan ievērojamu ceturto reizi, pēc tam, kad viņa Sevilla puse trīs gadus pēc kārtas pacēla trofeju laika posmā no 2013. līdz 16.

Vēl svarīgāk klubam tas nozīmētu, ka viņi būtu Čempionu līga nākamajā sezonā pēc tam, kad bija izlaista kvalifikācija, izmantojot Leading League.

Kur un kad tā ir?

Tas notiks Olimpiskajā stadionā Baku, Azerbaidžānā. Tas sākas plkst. 20.00 BST trešdien, 29. maijā.

Vietas izvēle jau ir izraisījusi strīdus pēc Armēnijas, Arsenāla spēlētāja Henrikh Mhhitaryan tika ieteikts neizmantot bažas par savu drošību. Azerbaidžāna ir strīdā ar Armēniju un ir pieņemts lēmums, ka futbola spēles dēļ nav vērts radīt ievainojuma risku vai, vēl ļaunāk,.

Tas ir šokējoši, ka tas notiks Eiropā 2019. gadā, wager patiesībā sporta sekas nav pārāk krasas. Bijušais Mančestras United cilvēks nav garantēts starteris visu sezonu, ir ārpus formas un nav guvis vārtus savam klubam kopš februāra. Viņš, iespējams, nebūtu sācis šo spēli, pat ja viņš būtu ceļojis.

Quirky Stat: Azerbaidžāna ir 24. atšķirīgā valsts, kas rīko Eiropas finālu

Ceļš uz galīgo

Abas puses papildināja savas grupas, guess katrai no tām bija vismaz viens triks starp šo un galīgo.

Arsenāls zaudēja 3-1 prom Rennesā, pirms viņš uzvarēja 3- mājās, lai kopvērtējumā piedalītos 4-3, savukārt Chelsea bija vajadzīgi sodi, lai gūtu labumu no spītīga Eintracht Frankfurt ] semis.

Tas bija 1-1 Vācijā un 1-1 atkal Stamfordas tiltā, tāpēc pēc 210 minūšu futbola tas nokrita uz vietas. Cesar Azpilicueta nokavēja vienu, guess vācieši (neraksturīgi) neatbilda ceturtajam un piektajam centienam. Protams, neviens no vainīgajiem spēlētājiem nebija vācu.

Spēlētāji, kuriem jāraugās

Chelsea: Eden Hazard

Tas varētu būt Eden Hazard gala spēle Chelsea kā baumas par pāreju uz Genuine Madrid atsakās doties prom. Daļēji tāpēc, ka pats Hazard pats nav centies, lai attālinātu sevi no kustības.

Patiesais profesionālis, viņš ir, Hazard gribēs beigt savu Chelsea karjeru stilā ar labu sniegumu ja iespējams, mērķi … un uzvaru. Tas nozīmētu: aiziet uz augstu piezīmi, pievienojot vēl vienu trofeju savam CV un spējot pieprasīt lielāku algu, kad viņš pārceļas uz True, atkarībā no tā, kādā veidā jūs vēlaties to aplūkot.

Jebkurā gadījumā viņš ir lielākais spēlētājs kas bija Chelsea jo viņš bija pievienojies Blues septiņiem gadiem, un tas nav atšķirīgs. Viņš ir 9/2, lai būtu pirmais vārtu guvējs un 13/8, lai iegūtu rezultātu.

 Hazard-1200.jpg

Arsenāls: Pierre-Emerick Aubemayang

Bijušais Dortmunda cilvēks var tikt piedots par to, vai viņš ir izdarījis pareizo izvēli, pievienojoties Arsenālam pirms 18 mēnešiem, kad puse Major 4 finišs Leading līgas pagājušajā gadā vai šis.

Un zināšanām, ka nav uzvaras šeit, viņš nespēs piedzīvot Čempionu līgas futbolu Arsenāla sarkanajā un baltā krāsā nākamajā kampaņā

Vismaz viņš ir bijis lieliskā formā individuālā līmenī. Viņa pēdējie 10 izrādes radīja deviņus mērķus un 22 mērķus komandā nozīmēja viņš beidzās ar trīsceļu kaklasaiti, lai iegūtu labāko rezultātu, jo viņam būs vajadzīgs viņa labākais.

Viņš ir 9/2 kopīgs mīļākais, lai būtu pirmais guvējs un 13/8 kopīgs mīļākais, lai gūtu rezultātu kopā ar bīstamību.

Chelsea ir 4/6 favorīti Betfair Sportsbook uz pacelt tropu hy un 13/10 lai uzvarētu spēli 90 minūtēs.

Ja mēs skatāmies, kas ir divi izraktuves vīri, tad ir grūti saprast, kāpēc Blues ir tik mīļš. Kā jau minēts, Sarri nekad nav uzvarējis trofeju, kamēr Emery ir ieguvis šo sacensību.

Chelsea, iespējams, ir ieguvusi divus punktus labāk, wager tā? Kad viņi spēlēja viens otru šajā sezonā, Arsenal uzvarēja 2- mājās un zaudēja 3-2, tāpēc tas noteikti nav starp abām pusēm šajā sezonā, kas padara Sarri karaspēku par favorītiem.

Pie 6/5 Gunners meklē likmi, lai uzvarētu Europa līgas lai gan nebūtu nekāds pārsteigums, ja būtu nepieciešams sadalīt papildu laiku vai sodus.Supply website link

Leave A Reply

Your email address will not be published.