Dienas futbola likme: Bulls, kas slaida LazioTorino pret Lacio
Svētdiena 19:30

Brazīlijā pēdējā naktī Gremio pārspēja Atletico MG 1-. Uzņēmēji ieguva spēles vienīgo mērķi neilgi pēc pusslodzes, bet nokavēja pirmo pusi sodu, kas bija labākais izredzes uzspēlēt vajadzīgo skriešanos.

Šovakar notiek pēdējais Serie A Itālijā. Tas ir komplekts, kas pēdējo sezonu laikā ir devis daudzus mērķus, bet mūsu uzmanība tiek pievērsta rezultātam Turīnā, kur septītais izvietotais Torino rīko astoto vietu Lazio. Nav lielas braukšanas spēles – Torino nevar pretendēt uz Eiropu, Lacio jau ir pateicoties saviem Coppa Italia panākumiem, bet mēs priecājamies par to, ka [2.52] tiek parādīti par formu saimniekiem, kas nosūtīja savus apmeklētājus un

Valteris Mazzarri Toro Stadio Olimpico ir ieguvis astoņus no pēdējiem 10. Ne visas šīs sacensības bija gimmes: tās jau ir uzvarējušas trešajā, ceturtajā un piektajā tabulā.

Lacio ir W8-D3-L7 šajā ceļā, wager tas nav viss stāsts. Simone Inzaghi vīrieši nesen zaudējuši 5/11 un ir W1-D0-L5, kas tagad apmeklē komandas virs tām tabulā. Ar sudraba trauki jau atrodas maisiņā, tie, visticamāk, atvieglos savu darbību, nekā viņu saimnieki, kuri vēlēsies dot saviem faniem pēdējo izrādi.

2019 P / L (1pt uz likmi)

Staked: 74pts
Atgriezās: 86,61pts
P / L: + 12,61ptsResource connection

Leave A Reply

Your email address will not be published.