Čempionāta Engage in-Off fināls


Aston Villa pret Derbi
Pirmdiena, 27. maijs, plkst. 15:00
Are living on Sky Sports

Kopš atskaņošanas tika ieviesti 1987. gadā, 10 komandas ir zaudējušas čempionāta finālu un atgriezušās sacensībās spēlēs nākamajā sezonā. No četrām pusēm, kas pārvaldīja secīgus izrādes notikumus, trīs uzvarēja. Visā futbola līgā deviņi no 11 pusēm, kas sasniedza secīgus izspēles finālus, ir beiguši savu sezonu ar prieku.

Aston Villa atgriežas Wembley kā godīgas pirms spēles. Dean Smita pusē pārspēja Derbiju gan parastajā sezonā, gan kopā ar 7-, un visas galvenās veiktspējas datu metrikas bija parastās sezonas priekšā. Ar Man Utd aizdevumu Axel Tuanzebe, lai tas būtu pietiekami piemērots, ir grūti atlaist.

Blackpool (2010) ir tikai puse, lai uzvarētu no sestās vietas čempionātā visā 13 pēdējās futbola un novada kampaņas kampaņas ir maldinājušās, lai maldinātu par lieliem 2018./19. gada posmiem, balstoties uz atsevišķiem iedvesmas momentiem, nevis uz kādu īpašu sistēmu vai stilu, ko izmanto Frank Lampard.

Derby ir zaudējuši pusi no savām 12 tikšanās reizēm ar sešām komandām, bet underdogs varēja uzņemt Martyn Waghorn atpakaļ, lai gan Džeks Marriott cerēs saglabāt savu vietu pēc tūlītējas ietekmes pret Līdsu. Citur 38 gadus vecais Ashley Cole tiek atcelts ar atlikušo Scott Malone.

 Frank-lampard-1280.jpg

Tā ir visvērtīgākā pasaules futbola spēle – paaugstināšana Leading League uzvarēs uzvarētāju naudu vismaz par £ 170m – un tās lielumu. Wembley lielā dienā bieži vien var sabojāt klubus, varbūt pārsteidzoši ar tik daudz likteni, čempionāta spēlēšanas fināls reti ir augsts punktu skaits

Kopš slavenā Sunderland 4-4 Charlton participate in-off fināla pirms 21 gadiem , 13 (65%) čempionāta aizkaru aizvērēji ir sasnieguši 90 minūšu atzīmi ar mazāk nekā trim mērķiem – 50% no šīm 20 tikšanās reizēm radīja tikai vientuļnieku streiku, ieskaitot piecus no pēdējiem sešiem.

Tikai trīs pēdējie 18 fināli ir samaksājuši par abām komandām (19459005) atbalstītāji, atkal uzsverot pretējo mērķu vērtību, ieviešot zemas vērtēšanas pareizas vērtēšanas iespējas perspektīvā, mēs varam apvienot abus galvenos mērķu tirgus, atbalstot Zem 2,5 mērķiem un abām komandām ir rezultāts ”Nē “ par pievilcīgu 2,38 spēlēs pirmdien.

Šādos īsos piedāvājumos mērķi sākuma čempionāta spēlēs var būt galvenie . Faktiski 14 no pēdējām 15 pusēm, kas pirmo reizi ierindojušās otrā līmeņa izspēlēšanas finālā, ir ieguvušas paaugstinājumu un jau ir minējušas Aston Villa kā pelnījušus favorītus, tāpēc ir lietderīgi atbalstīt Claret un Blue

Abu izvēļu izmantošana Betfair Sportsbook pašas spēles laikā Vairāki tirgi pastiprina Aston Villa cenu parastajā Match Odds tirgū līdz veselam 2.51. Derby cieta 13 uzvaras 22 spēlēs, kad viņš šajā sezonā pirmo reizi izcīnīja savu čempionāta kampaņu

Leading League regulāra Paul Tierney ir nodots svilpe Wembley. 38 gadus vecs lepojas ar lielu izrādes pieredzi un ir relatīvi saudzīgs ierēdnis, kura vidējais rādītājs šajā sezonā bija vidēji tikai 34,80.

Iespējams, ir pārsteidzoši, ka vidējie rezervēšanas punkti par katru spēli EFL atskaņošanas finālā saglabājas pareizi, ievērojot parastos sezonas vidējos rādītājus, neskatoties uz augstāku likmju stāstījumu, kas liecina, ka ir iespējas manevrēt, pretoties augstam karšu skaitam. Saskaņā ar 50 punktiem apelācijas plkst. 10/11 kā atsevišķu izvēli.

Tomēr Derby bija trešais brīdinājums klubs otrajā līmenī. Rami paņēma par 2,13 kartēm uz vienu spēli, saņemot vismaz divas rezervācijas 63% no viņu tikšanās visā kampaņā. Ņemot vērā, ka Aston Villa spēlētājs ir divīziju visvairāk apvainots spēlētājs, ir lietderīgi noteikt divus spēlētājus, kuru uzdevums ir viņu izslēgt.

Vai Frank Lampard izvēlēsies Tom Huddlestone un / vai Bradley Johnson ] vidus laukuma vidū vēl nav redzams, guess abi pirmdienās ir galvenie kandidāti uz karti. Pāris apvieno vidējo dzelteno kartīti ik pēc trim spēlēm 2018./19. Gadā, un mēs varam būt spekulatīvs uzbrukums abiem, kas iekļūst grāmatā pie sīpola 4.55.Source hyperlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.