ATP franču atvērtā vīriešu vieninieki pēcreģistrācijas tiešās derības prognozes un padomi


Nadal ar tirgus atbalstu pēc izlozes

Mūsu pirmsdrukas priekšskatījumā es pārrunāju Rafa Nadalu par vērtību [2.10]lai paceltu trofeju, un pēc ļoti laipns zīmējums spāņiem ir nostiprinājās tiešajā tirgū, tagad, saīsinot to līdz [1.95]to rakstīja.

Es arī pieminēju, ka Novak Djokovic un Dominic Thiem bija sliktas vērtības, un viņi abi ir aizgājuši – attiecīgi uz [4.0] un [9.8] – un es neesmu pārsteigts par to, ka Nadal ir atbalstīts

Māla karalis bija laimīgs, lai atklātu divus kāršu atklāšanas kritērijus, lai gan trešās kārtas tikšanās ar traumām ciestu David Goffin Kei Nishikori ir otrs astoņu sēklu kronšteins, vai viņam patīk Džo Vilfrieds Tsonga, Danils Medvedevs vai Nikolozs Basilashvili, kas ir lielākie nosaukumi šajā ceturtajā ceturksnī.

Zverevs ir vērts apsvērt pie paaugstinātas cenas

Attiecībā uz Džokoviču, iespējams, ir taisnība teikt, ka Hubert Hurkacz – viens no uzlabotākajiem spēlētājiem šogad – nebūtu pretinieks, ko viņš gribētu izvēlēties, un viņš arī saskaras ar Aleksandru Zverevu kā otru galveno sēklu savā ceturksnī.

Neskatoties uz nosaukumu Ženēvā, Zverevs ir bezgalīgs tiešajā tirgū un ir aizgājis uz [50.0] pēc izlozes, kas varētu būt zināma vērtība, ņemot vērā, ka viņš varētu spēlēt savu ceļu, lai atgūtu savu labākais līmenis.

Lai gan Zverevs tika izspiests uz trim komplektiem trīs secīgās spēlēs, viņam bija lauvas daļa no izrāviena punktiem visās šajās vietās un pelnīja viņa uzvaru. Jā, Zverevs ir slepeni ierakstījis Slams, un jā, pēdējās nedēļas fināla spēlēšana nav ideāla, bet tagad mēs saņemam [50.0] spēlētāju, kurš pagājušajā gadā bija [12.0]un spēlējot nedaudz pārvērtēts liels vārds viņa kronšteinā.

Thiem ar tirgus svārstībām, neskatoties uz dāvanu kronšteinu

Thiem otrais ceturksnis bija dāvana ar lielāko iesaistīto vārdu Juan Martin Del Potro. Austrieši saskaras ar jauno amerikāņu, Tommiju Pāvilu, savā atklāšanā, pirms nākamā sadursme pret jaunu izredžu vai nu Rudolf Molleker, vai Alexander Bublik. Kyle Edmund – dramatiski nepieskaroties šogad – vai Pablo Cuevas, iespējams, gaidīs trešajā kārtā. Iespējams, tā ir zīme par to, kā pārmērīgi vērtējams Thiem tirgus, pirms tam viņš pārcēlās uz pašreizējām cenām .

” src=”http://betting.cdnppb.web/tennis/belongings_c/2018/08/del%20potro%201280-thumb-405xauto-66541.jpg” width=”405″ peak=”227″ class=”mt-graphic-heart” fashion=”text-align: middle exhibit: block margin: vehicle 20px”/>

” src=”http://betting.cdnppb.web/tennis/assets_c/2018/08/del%20potro%201280-thumb-405xauto-66541.jpg” width=”405″ peak=”227″ course=”mt-graphic-center” style=”textual content-align: middle screen: block margin: automobile 20px”/>

Tsitsipas pārspīlēja trīs ceturkšņa iecienītāko

Trešais ceturksnis, iespējams, ir konkurētspējīgākais, un vairāki spēlētāji var justies pārliecināti, ka viņi var virzīties uz pēdējiem posmiem. Tie ietver Stefanos Tsitsipas un Roger Federer, un tur ir tonnu lielu vārdu kuri, visticamāk, šajā ceturksnī nespēs atgūt bijušās slavas – piemēram, Stan Wawrinka, Grigor Dimitrov un Marin Cilic.

Tsitsipas ir [3.50] mīļākais, lai uzvarētu biržā, kas izskatās īsa, ar Federeru nedaudz aiz [4.70]. Es domāju, ka šie divi varētu būt gandrīz vienādi ar mālu, tāpēc ir grūti izdarīt lietu Tsitsipas tur.

Es arī brīnos, vai varētu būt vērts pievērsties ilgstošai fotografēšanai – Matteo Berrettini ir [14.5]lai uzvarētu ceturksni un [450.0] tieši, guess tādi spēlētāji kā Cristian Garin un Filip Krajinovic arī varētu būt sniegt testus lielākiem vārdu spēlētājiem ceļā uz pēdējiem posmiem

Tomēr, lai pabeigtu mūsu tiešo izvēli vīriešu pasākumam, es skatos Zverevu kā potenciālu atgriezties pie [50.0]. Es saprotu, ka ap viņu noteikti ir dažas jautājumu zīmes, un tas noteikti nav pārliecinoša izvēle, guess mēs saņemam četrkāršu cenu ko viņš bija pagājušajā gadā – tas ir vērts apsvērt.

* **

Sekojiet Danam par čivināt @TennisRatingsSupply website link

Leave A Reply

Your email address will not be published.