Aston Villa pret Derby padomiem Derību prognozes čempionāta spēles izslēgšanas gala padomiAston Villa pret Derbi
Pirmdiena, 27. maijs, 15:00
Are living on Sky Sports Soccer

Tā ir bagātākā spēle ap

Aston Villa [2.28] v Derby [2.28] The Attract [3.35]

Mana žēlastība par to, ka es esmu Līdsa Apvienotā atbalstītājs, ir priekšskatīt bagātāko klubu spēli pasaules futbolā starp divām pusēm, kurā mana komanda izkrita ar šo sezonu. Viena lieta par neticami rūgtu ir tā, ka papildus tam, ka neviena no šīm pusēm nevēlas iegūt paaugstinājumu, es noteikti esmu derības ar savu galvu, nevis manu sirdi.

Aston Villa ir sasniegusi vislielāko pārnesumu īstajā laikā

Aston Villa ir veikusi sezonas beigas šajā šāvienā par vietu augstākajā līmenī. Tā ir spēle, kas tiek uzskatīta par vērtīgu aptuveni 170 miljonu sterliņu mārciņu uz uzvarētāju, un Villa ir atgriezusies Wembley, kas pēdējo sezonu ir nokavējušas Fulhamā.

Manager Dean Smith redzēja savu sānu malu pagātnē West Brom pusfināli par sodiem pēc 2-2. Villa beidzās sezonā ar lielisku formu. Viņi ir puse, kuru mēs vienmēr meklējam – komanda pulcējas pēc tam, kad zaudējusi tikai vienu no pēdējām 15 spēlēm, un tas bija, lai uzvarētu Norwich. Tas ir iemesls, kāpēc Villa ir par pieņemamām cenām kā iecienītākajām .

Tammy Abraham šajā sezonā ir ieguvis 26 mērķus, no kuriem seši ir no soda vietas. Chelsea kredīts vēlreiz ir nopietns drauds, un tas varētu padarīt viņa kustību pastāvīgu, ja Villa ir droša veicināšana. Viņš ir 5/4, lai iegūtu rezultātu jebkurā laikā un tas šķiet lieliski vērtīgs

Jonathan Kodjia ir devis deviņus mērķus, Conor Hourihane astoņi, ar sešiem gabaliem Jack Grealish un John McGinn . Grealish sniedz vairāk nekā mērķus un, visticamāk, radīs problēmas ar savu triku, kas varētu redzēt, ka Derbijs cieš dažus rezervējumus lai atceltu viņa draudus. Tur bija seši dzelteni un pagājušā gada finālā tika izsūtīts otrs rezervējams nodarījums, un šīs sezonas kārtis atkal ir kārtīgi.

Derbija atklāsme underdogs statusā

Derbijs pieradis būt klasificēts kā nepiederošs. Viņi bija ārpus Līdsas nepiederošie, un tas šķita pamatoti 2-. Stāvā tieši pirms pusslodzes otrajā posmā Elland Highway. Tā kā mājas pūlis mudināja Frank Lampard “pārtraukt raudāt acis”, pirmās sezonas vadītājs iepazīstināja ar Jack Marriott . Uzbrucējs ieguva tieši pirms pārtraukuma un pārsteidzošs atgriešanās uzvara tika nodrošināta ar dominējošo otrā puslaiku. Līdz ar to aunus dodas uz Wembley ar uzticību .

Tāpat kā Villa, Derby lika savas līgas kampaņai ļoti spēcīgi, jo pēdējo 12 sacensību laikā viņi cieta vienu sakāvi. Tas bija Harijs Vilsons kas vadīja līniju ar 16 mērķiem, kamēr Marriott, Mason Mount un Martyn Waghorn izcēlās deviņus.

Vilsons ir 10/3 lai pievienotu savam skaitam pirmdien. Ja Derby notch Wilson ir visticamākais rezultāts, kas padara šo cenu pārsteidzoši dāsnu .

Tas ir daudz vairāk nekā laikrakstam draudzīgs Frank Lampard un John Terry . Un pēc šī izstādes, abi vīrieši varētu būt ceļā citur ar Lampardu, kas rumored aizstāt pašreizējo Chelsea bosu Maurizio Sarri, ja viņš atstāj šo vasaru, un Terijs teica, ka viņš ir Boro sarakstā.

– promenade šajā čempionātā šajā sezonā. Izmantojot šo spēli, abām pusēm spēle bija tukša, Villa ieguva 35 punktus ceļā uz Derby&#39s 28. Villa ieguva 32 mērķus un piekrita 25, guess Derby ieguva 29 un noplūda 34. Viss liecina par Villa uzvaru

Villa sezonā vidēji bija 3,11 mērķi šajā sezonā, un Derby sacensības redzēja 2,67 mērķus . Vairāk nekā 2,5 mērķi EVS ir vērts apskatīt. Ar daudzām mērķauditorijas atlases iespējām abās pusēs ir pilnīgi saprātīgi.

Sporta grāmatā jūs varat apvienot dažas no jūsu derības fanātiskajām cenām, lai panāktu cenu, lai ievērojami palielinātu jūsu derību bilanci, ja tas ir veiksmīgs. Apvienojiet Aston Villa, lai uzvarētu 23/20, vairāk nekā 2,5 spēles mērķi EVS un Tammy Abraham, lai iegūtu punktu skaitu par 4/4 par cenu 4,94.

***

Jūs varat sekot Džeimsa čivināt – @football_badgerSupply website link

Leave A Reply

Your email address will not be published.