Treble Betting Suggestions – svētdiena, 26 maijs 2019Anglijas un Skotijas spēle ir brīvdiena, un jūs varat saņemt visus jaunākos padomus un priekšskatījumus bankas svētku nedēļas nogalei Betfair futbola padomu lapā.

Līgas pirmā spēle starp Charlton un Sunderland var neatbilst viņu pēdējās atskaņošanas sanāksmes drāmai 1998.gada Very first Division Perform-Off fināls, kas normālā laikā beidzās 4-4, bet tas varētu būt līdzīgi cieša lieta.

Līgas 1. tabulā šīs komandas atdalīja tikai trīs punkti, un abas komandas uzvarēja veiksmīgi. Charlton pēdējo desmit spēļu laikā piešķīra tikai četrus mērķus, savukārt Sunderland septiņpadsmit izlozes bija vislielākās divīzijā. Viņu pēdējā sanāksme beidzās ar 1–1 zīmējumu, un es domāju, ka šī spēle varētu iet arī attālumā.

Ir daudz pasākumu, lai regbija fani iekļūtu šajā nedēļas nogalē un derībās.Betfair jūs esat iekļāvuši savu īpašo regbija līgas sadaļu.

Abas šīs komandas ir uzvarējušas, bet St George / Illawara vāja forma ir nopietnāka. Dragons pēc četrām secīgām uzvarām ir aizgājuši no virsraksta dalībniekiem uz ārpustelpām, un to ir skāruši virkne traumu.

Cronulla Sharks līdz šim ir bijusi nekonsekventa un pēdējo reizi ir pieļāvusi pārāk daudz kļūdu pret Manly, bet viņi uzvarēja divās iepriekšējās spēlēs, ieskaitot iespaidīgu 20-18 uzvaru Melburnas vētrā, tāpēc, pieņemot, ka tās pastiprinās aizstāvībai, viņiem vajadzētu būt iespējai to izlīdzināt.

Pasaules kauss drīz būs pie mums, un, kamēr neviena no šīm komandām netiek uzskatīta par četrām augstākajām, vismaz saskaņā ar derībām abiem ir iespēja uzvarēt jebkuru pretinieku savā dienā, tāpēc tai vajadzētu būt interesanta iesildīšanās spēle.

Dienvidāfrika ir iecienītākās, pateicoties lielā mērā iespaidīgajam sērijas uzvaras ierakstam, kas ir parādījis viņiem septiņas no pēdējām astoņām, kā arī boulinga līnija, kas piepildīta ar ātrumu un precizitāti, kā arī neticamais Imrana spin Tahir.

Taču postenis AB De-Villiers Proteas uzlūkoja uzbrukuma šaušanas spēku, un tas varēja to panākt. Rietumu Indijai ir jārod konsekvence, ja viņi vēlas doties dziļi turnīrā, guess Chris Gayle, Shimron Hetmeyer un Andre Russell ir visi lielie uzvarētāji, un tie izskatās izdevīgi.

Kopējais likmes šim daudzkārtējam: [13.02] Atcerieties, ka vairākas cenas ir balstītas uz mūsu sporta čempionāta produktu, tāpēc visi laimesti ir atbrīvoti no komisijas maksas

.Supply website link

Leave A Reply

Your email address will not be published.