Charlton Athletic pret Sunderland: derību priekšskatījumi un padomiCharlton Athletic v Sunderland
Viena līgas izslēgšanas fināls
15:00, svētdiena, 26. maijs
Dzīvot debesīs sporta futbolā un Sky Sports galvenajā turnīrā

Vai Addicks var turēt nervu pēc Doncaster skandāla ?

Mans virsraksts par vienu no pusfinālajiem priekšskatījumiem bija “Addicks var rezervēt savu vietu Wembley finālā”. Protams, viņi to darīja, wager es nevarēju iegūt atdeves spēli Valnī vairāk nepareizi. Otrās kājas sakāve 90 minūtēs SE7 bija visai atšķirīga no Charlton. Viņi zaudēja un atzina, ka tas nenotika. Viņu panākumi soda sitienos rezervēja savu Wembley biļeti – wager uzvara uzvarēja vairāk nekā atbildes.

Vai viņi aizrita lielajā skatuvē? Varbūt viņi to darīja. Menedžeris Lee Bowyer pēc tam sacīja, ka šis pasākums nonāca spēlētājiem. Šī spēle tika spēlēta lielākās pūļa priekšā, kas atrodas pie ielejas kopš 2012. gada.

Tomēr Charlton ir pelnījis savu galīgo piestātni. Viņi sezonā izcēlās ar 88 punktiem un veidoja komandu kampaņas beigās.

Ross, lai saglabātu melnus kaķus stabili Wembley kāršu atklāšanai

Četri spēlēšanas spēles bija laba reklāma līgas 1. komandai – un kāpēc jums nekad nebūtu jābaidās atbalstīt ārējo. Sunderland&#39s 1- mājas kājām uzvarēja pret Portsmouth pirmajā posmā bija vienīgais laiks, kad mīļākie atbalstītāji uzvarēja tieši. Un pat tad viņi bija [2.42] – kas bija lielāks nekā mēs redzējām lielāko daļu sezonas Gaismas stadionā.

Melnie kaķi parādīja pilnīgu profesionalitāti divās spēlēs ar Kenny Jackett pusi – un viņi nodrošināja ceļu uz Wembley ar – pie Fratton parka. Šis rezultāts bija īsts trieciens zobos, kad es biju atbalstījis un izvilka zīmējumu pirmajā spēlē. Mazās robežas un visa tā

Igors un McGeady šaubas.

Londona sviedri par streikotāja piemērotību Igors Vetokele – kurš pēdējā mēneša laikā cīnās ar augšstilbu traumu, un viņa temps ir liels ieguvums, citādi Bowyer ir pilnā stiprumā. Taktiski es neesmu pārliecināts, kā 42 gadus vecais izveidos savu pusi. Viņš iemeta pirmās Donkasteras spēles karveballā, piespiežot vēlamo dimantu veidošanu par labu 3 – 3, bet viņš ir izmantojis dimantu biežāk nekā nav.

Sunderland atkal Aiden McGeady ir vienīgā šaubas. Viņa apgrūtinošais šķelto kaulu viņa kājā neļāva viņam ierasties četrās četrās spēlēs – un viņš būtu liels garām, ja traumas saglabā viņu ārā, jo sāncensis ir tieši iesaistīts 20 mērķos visās sacensībās – šis termins – ar 14 mērķiem un sešiem palīdz.

Wearsiders boss Jack Ross ir elastīgāks no abiem, un tam ir vēl dažas iespējas. Viņš reti atskaņo trīs atpakaļ, un viņam ir pāris soda uzbrukumi ar Luke O&#39Nien un Bryan Oviedo . Tā piegāde ir lieliska.

Nav nekāds pārsteigums, ka Vienkāršā tirgus piesaiste ir mazliet īsāka nekā norma, kas uzskatāma par Sunderland ierakstu parastajā sezonā. Viņi bija pārsteidzoši 19 reizes, kas noteikti liek [3.20] cenai izdarīt spiedienu. Tas ir laiks, jo es esmu redzējis cenu, kas šajā nodaļā ir [3.10]. Cik tuvu varēja saņemt svētdienās uz šiem izredzes?

Sunderland tirdzniecība kā iecienītākie [2.70] ar Charlton, kas ir lielāks no diviem [3.05]. Nez, cik mums būtu bijis, ja Bowyera komanda būtu ieguvusi atgriešanās posmu ielejā ar Rovers. Pārliecinoša uzvara noteikti būtu virzījusi viņus pie [2.70]. Tomēr šaubīgās šaubas ar Addicks bija kā atgriešanās posms. Viņi valdīja ļoti nervozi un lika bumbu lētāk. Vairāk nekā jebkurš cits kampaņas punkts.

Tas noteikti ir mana prāta aizmugurē. Šķiet, ka tas ir arī Bowyera prātā. Viņš ir parasti tik pārliecināts guess jau ir novirzījis spiedienu, sakot, ka Sunderland iegūst priekšrocības. Vai varbūt Bowyer ir iemācījies no pēdējās pilnvaras?

Sunderland jau šogad jau ir Wembley izskats zem siksnas ar soda sitienu uzvaru veco ienaidnieku Portsmuta rokās, un tas var būt tikai additionally, bet Ross ir strādājis ar spiedienu un gaidīšanu kopš pārņemšanas. Lai gan daudzas komandas šajā līmenī vēlētos, lai greznība iztērētu £ 4 miljonus uz streikotāju, un Vai Grigg varētu pat nesākt.

Ross ir uzvarējis 30 no savām 60 spēlēm, savukārt Bowyer ir gandrīz identisks procentos ar 35 uzvarām no 67, lai gan viņš ir zaudējis 11 spēles, kopš viņš pārņēma Valley.

Tas ir viens no visgrūtākajiem fināliem, ko varētu izsaukt, jo “parastā sezona Charlton” būtu bijusi likme, bet es esmu norūpējusies par to, kā nervi pārspēja tos Doncaster sakāvē. Tas ienes spēlēt Draw, bet, ja mums būtu nedaudz jāievēro likmes, kas atbilst normai? Es šaubos, ka cena tiks pieskaitīta pie [3.40].

Likvidēšanas procesā likme šeit izskatās Sunderland par cenu. [2.74] ir pārāk liels, jo īpaši tā kā Charlton nevarēja uzvarēt Black Cats divās spēlēs šajā sezonā (2-1 un 1-1).

Tas varētu nonākt pie tā, kā spēlētāji rīkojas ar šo notikumu, un es jūtos mazliet pārliecinātāka par Ross komandu, lai tā būtu labāka šajā nodaļā.

Sunderland veica iespaidīgo ierakstu visā to 46 parastajā sezonas spēlēs, iegūstot rezultātu, izņemot vienu, un tas ir pienācīgs stats, jo īpaši, kā viņi aizstāvēja Portsmouth atgriešanās posmā. Es labprāt atbalstītu Sunderland 1- punktu kā pareizu rezultātu lai gan, ja jūs meklējat abu komandu rezultātus tirgū, abi ir atraduši tīklu astoņās no pēdējām deviņām spēlēm. pāris – ar vienīgo izņēmumu – Premier League fināls 2006. gadā.

Es zinu, ka esmu pret BTTS vēsturi, bet es to redzu vairāk kā Saskaņā ar 2,5 spēli, un tāpat arī tirgus pie [1.75]tāpēc mēs tagad varam atstāt šo likmi.

Siding ar Sunderland, mēs tiešām varētu darīt ar McGeady, lai tas atbilstu saviem 14 mērķiem un sešiem palīdz, wager Charlton&#39s Lyle Taylor bez šaubām, būs populārs kā pirmais vai Whenever Scorer, ņemot vērā viņa sakritību no 25 sezonām – ieskaitot astoņas pēdējās astoņās spēlēs. Augustā viņš arī ieguva no vietas uz 10 minūtēm 2–1 zaudējumā pie Gaismas stadiona.

Opta statistika

Līgas pirmā trešdaļa (Charlton) ir likvidēta no pieciem no pēdējiem astoņiem spēlēm, tostarp Shrewsbury pagājušajā sezonā.

Starp visām klubu pusēm tikai Ņūkāslas Apvienotajā Karalistē pašlaik atrodas ilgāks bezbailīgs braucienu skaits, ko spēlēja Wembley nekā Sunderland (astoņi).

Charlton visos konkursos ir zaudējis tikai vienu no pēdējām astoņām sanāksmēm ar Sunderland.Resource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.