Treble Betting Ideas – sestdiena, 25 maijs 2019Andrew Hughes domā, ka Valensija var uzvarēt savu Copa del Rey finālu pret Barselonu, lai saņemtu papildu laiku sestdien citā nedēļas nogalē.

“Barca būs arī bez galvenajiem spēlētājiem Luis Suarez, Ousmane Dembele un Marc-Andre ter Stegen par šo spēli pret komandu, kas stingri noslēdzās, pārspējot Real Valladolid 2-, lai nopelnītu Čempionu līgas vietas.”

Barcelona ir izredzes pārtraukt vietējo kampaņu ar līgu un kausu dubultā, wager šī cena izskatās nedaudz īsa, ņemot vērā to, kā viņi ir beiguši sezonu.

Kā norādīja Džeks Langs savā svarīgajā Copa del Rey priekšskatījumā, Barca parakstīja La Ligā ar pāris viduvējiem rezultātiem pret Getafe un Eibar, wager viņu šoka iziešana no Čempionu līgas joprojām rada ēnu par saviem sasniegumiem, un ir apšaubījis kluba vadītāju Ernesto Valverde nākotni.

Barca būs arī bez galvenajiem spēlētājiem Luis Suarez, Ousmane Dembele un Marc-Andre ter Stegen par šo spēli pret komandu, kas bija spēcīga, pārspējot Authentic Valladolid 2-, lai nopelnītu Čempionu līgas vietas. Šajā sezonā Valensija ir nopelnījusi divus izcīnījumus pret Barca, un viņi var veikt sestdienas finālu līdz papildu laikam.

Anglija ir lielas izredzes uz favorītiem, lai turpinātu savu Pasaules kausa sagatavošanu ar uzvaru pār veco ienaidnieku sestdien, wager viņiem, iespējams, nebūs to pašu.

Viņi joprojām ir pasaules pirmais piecdesmitais spēlētājs un bija nelielas grūtības, lai nesaskartos ar Pakistānu 4- savā nesen pabeigtajā sērijā, bet Austrālija piedāvā daudz stingrāku pārbaudi un labprāt vēlētos noteikt marķieri.

Kopš 2015. gada pasaules čempionāta uzvaras Aussies ir bijuši aptuveni četri gadi, taču viņi ir atraduši formu īstajā laikā, un David Warner un Steve Smith atgriešanās sākumā XI ir devusi tiem papildu spēku. Tas var būt tikai iesildīšanās, bet Austrālija to redzēs kā iespēju piespiest Pasaules kausa izlasi un tās izskatās šeit kā vērtību izvēle.

Ir daudz pasākumu, lai regbija derību fani varētu iestrēgt šajā nedēļas nogalē, un jūs varat palikt atjaunināti ar jaunākajiem padomiem un priekšskatījumiem BettingBetfair regbija lapā.

Canberra Raiders cerēs uzvarēt uz klāja pēc tam, kad spēlēja labi sakāvi secīgās spēlēs pret Roosters un Rabbitohs, un būs banku divos punktos pret trīspadsmitā Cowboys.

Guess Ziemeļu Kvīnslenda šobrīd ir komanda, kas darbojas uz augšu. Viņi uzvarēja Eels 17-10 pēdējo kārtu, neskatoties uz to, ka trīs mēģinājumi ir izslēgti un tagad uzvarējuši trīs no pēdējiem pieciem, un viņu aizraujošais iepakojums sāk parādīt, ko viņi var darīt. Šajā spēlē var nebūt daudz, guess sestdien es apmeklēšu apmeklētājus.

2019 nedēļas nogales vairākkārtējs P / L

Staked: 40 punkti
Atgriezās: 36,07 punkti
P / L: -3,93 punkti

2018 P / L – ,61 punkti
2017 P / L : + ,99 punkti
2016 P / L: + 20,99 punkti
2015 P / L: – ,51 punkti
2014 P / L: + 12,69 punkti

nedēļas laikā!

Uzvarēsiet līdz £ 25 un saņemiet bonusu, ja jūs uzvarēsiet, sākot no 5% uz trīskāršiem līdz 50% uz desmit reizes. Attiecas uz jūsu pirmās nedēļas Acca, trīskāršot un augstāk, T & C. Lai iegūtu sīkāku informāciju, noklikšķiniet šeitResource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.