Leipcigā iziet BayernDFB Pokāla fināls

RB Leipcigs – Minhenes līcis
Sestdien, 19:00

Bayern var pabeigt dubultu sestdienā ar uzvaru DFB Pokal finālā. Panākumi, iespējams, atliktu jebkādas aizdomas par autobusu Nico Kovac līdz nākamajai sezonai. Horvātija ir piegādājusi sudraba traukus, wager ir grūti noticēt, ka Bayern nevar darīt labāk.

Paredzams, ka vācu čempioni vasarā dosies liels . Pasaules kausa ieguvēji Lucas Hernandezs un Benjamins Pavards jau ir piekrituši pāriet uz Allianz Arena. Šonedēļ Bayern apstiprināja savu interesi par Leroy Sane piesaistīšanu atpakaļ uz Vāciju no Mančestras pilsētas.

Kovac pagājušajā sezonā atcēla DFB Pokal kā Eintracht Frankfurt vadītāju. Viņš izjauca Bayern finālā, kas nomierināja dažus nemierus, kas bija saistīti ar viņa iecelšanu, un paziņojums, kas izraisīja pēkšņu Frankfurtes rezultātu pasliktināšanos.

Sestdienas pretinieks ir milzīgs. RB Leipcigam bija otrais labākais ieraksts Bundesligā 2019. gadā, tāpēc sestdienas spēle Berlīnē ir pasākums, kas demonstrē vācu izcilību. Ralfs Rangniks un viņa spēlētāji iestāsies vēsturē, ja viņi uzvarēs klubā savu pirmo lielo trofeju. Bayernam ir vairāk talantu, wager Leipcigā ir daudz pieredzējušāka un izsmalcinātāka shēma.

Arī apakšgrupas ir atpūsties. Bayern pabeidza sezonu, wager bija jābeidzas līdz galam, lai saglabātu Bundeslīgu. Savukārt Leipcigā jau bija noslēgts Čempionu līgas futbols, un pēdējā dienā tā varēja atļauties veikt vairumtirdzniecības izmaiņas. Nedēļa joprojām ir ilgi, lai klubs, kas agrāk spēlētu ik pēc trim dienām, piemēram, Bayern, atgūstas. Bet Leipcigas papildu svaigums nozīmē, ka mēs varam sagaidīt maksimālo intensitāti.

Rangnick ir padarījis savu komandu ārkārtīgi grūti sadalīt un gūt vārtus. Viņi beidzās ar labāko aizsardzību Bundesligā un pirms divām nedēļām turēja Bayern. Leipciga cena ir Biržā @ [6.0]kas gentleman šķiet pārāk ilga. Viņi ir labāka komanda, ko pagājušajā gadā Frankfurtē varēja radīt un kas var izraisīt reālas Bayern problēmas.

The Collapsico

Genoa pret Fiorentina
Svētdiena, 19:30

tas būtu pazeminājums. To pašu var teikt arī janvārī, kad Fiorentina bija sacensībās, lai pretendētu uz Eiropu, un Dženova izskatījās ērti ap vidusgaldu.

Viola ir bijusi brīvībā kopš Stefano Pioli nožēloja, ka klubs nav pārliecināts par viņa metodēm. Spēlētāji ņēma ziņu slikti un nespēja arestēt komandas kritumu. Gluži pretēji, tas ir paātrinājies. Jaunākais no Eiropas piecas līgas Fiorentina pieredzes trūkums ir redzams, un spiediens ir pārāk liels, jo īpaši tad, kad Artemio Franchi atmosfēra ir tik toksiska amid maksimālā pretrunā ar īpašumtiesībām.

Attiecībā uz Dženovu izrādās, ka zvaigzne uzbrucējs Krzysztof Piatek janvārī nebija laba ideja. Viņa mērķi ne tikai turēja Rossoblu galvas virs ūdens. Viņi radīja jūtīgu faktoru ap fanbāzi, kas citādi ir daudz slikti jūtama. Tāpat kā Fiorentina fani vēlas Della Valle ģimeni, Genoano antipātija Enrico Preziosi ir tik spēcīga, ka viņš vairs nevar apmeklēt mājas spēles.

Pašreizējais stāvoklis ir šāds: ja Fiorentina izvairītos no sakāves, viņi izdzīvos. Dženovas liktenis ir ārpus viņu rokām. Lai viņi paliktu 12 gadus pēc kārtas, viņiem ir nepieciešams labāk, lai kāds būtu Empoli San Siro. Skatoties abas komandas pēdējo mēnešu laikā, jūs redzat, ka bailes ir nokritušās. Tas kavē sniegumu un svētdiena sola būt briesmīgi saspringta lieta. [2.5]

Milānas Čempionu līgas cerības

SPAL pret Milānu
Svētdiena, 19:30

Tabulas otrā galā Milāna joprojām atrodas ar iespēju spēlēt Čempionu līgas futbolu pirmo reizi piecos gados . Viens no punktiem, kas atrodas ārpus četrām augstākajām vietām, viņiem jārūpējas par uzņēmumu Ferrarā un ceram, ka Inter slepkavība pret formu Empoli vai Atalanta pudelē to pret Sassuolo. To pāris ir mājās, kamēr Milāna ir ceļā.

Uz papīra SPAL nav nekādas spēles. Viņi ērti izdzīvoja un ir cietuši no muguras. Iespējams, ka zīme ir pludmalē. Padomā vēlreiz. Abi zaudējumi bija tuvi. Napoli neiesniedza SPAL zobenam līdz 88. minūtei, kamēr Udinese, kas cīnījās par savu dzīvi, bija vajadzīgs trīs mērķu pirmais puss, lai pēc tam, kad otrajā pusē atgriezās no Ferraresi, viņš ieraudzīja viņus 3–2.

SPAL joprojām var pabeigt augšējā pusē un būt vainagojušies Emīlijas-Romanjas karaļi, ja viņi uzvarēs un Sassuolo zaudēs Bergamo. Beidzot gadu pirms tiem, Boloņa un Parma tiktu svinīgi svinēta Mazzā. Tas varētu būt arī treneris Leonardo Semplici un Manuel Lazzari, kurš vasarā varēs piesaistīt piedāvājumus no lielākiem klubiem.

Šā sezona SPAL ir sajukums Juventus, Roma, Lazio un Atalanta . Nebūtu pārsteigums redzēt, ka viņi pievieno Milānu šim sarakstam. Viņi ir vērtība, ko izvēlas @ [6.4].Supply connection

Leave A Reply

Your email address will not be published.