Hearts pret Celtic Scottish Cup fināluCeltic v Hearts
Sestdien, pulksten 15:00
Live on BBC1 Skotijā un Betfair Dwell Video clip

Glasgow v Edinburgh

Celtic un Hearts tikās sestajā reizē šajā sezonā, apstrīdot Scottish Cup fināls notika sestdien Hampdenā. Nacionālā stadiona stendi tiks iesaiņoti, jo tie, kas ir uzticīgi Neilam Lennonam, ir vērsti uz vēsturisko trīskāršoto trīskāršu līmeni, trešajā gadā jau trešo reizi pabeidzot skotu futbolu.

vieta ierakstu grāmatās ir pārsteidzoša sirds puse, kas pēc sadalīšanas izcēlusi instrumentus Premiership, koncentrējot uzmanību tikai uz partiju . The Jambos iet kā underdogs, guess šī ir konkurence, kas ir slavena ar slaveniem satricinājumiem un Sirdis nav svešinieki, lai sniegtu ķermeņa triecienu vecajai firmai šajā vietā.

Lennons vēlas darbu

Celtic ieguva rokas astotais Skotijas augstākā lidojuma nosaukums pēc kārtas, kad beidzas deviņi punkti pirms Steven Gerrard&#39s Rangers. Čempioni netika gandarīti par trofeju, zaudējot piecas reizes – ieskaitot pāris uzvaras Rangers pie Ibrox – un menedžeris Brendans Rodgers, kas aizgāja uz Leicester Town, svarīgā sezonas vietā.

Bijušais spēlētājs un menedžeris Lennons uzvarēja līdz sezonas beigām, un Ziemeļīrijas iedzīvotāji zina, ka viņa izredzes iegūt darbu pilna laika darba laikā varētu balstīties uz šīs spēles rezultātiem. Pabeidziet trīskāršoto trīskāršu līmeni, un būtu grūti aizmirst Lenny, tas ir pārliecināts.

Bhoys pēdējo reizi tika novērotas no savas sezonas noapaļojot ar 2-1 uzvaru Celtic Park Hearts, trīs punkti, pateicoties dubultā no Mikey Johnston . Tas ļāva 20 gadu vecumam iesaistīties sestdienā nekādu kaitējumu. Sirdis saglabājās konkurētspējīgs pret daudziem ķeltu pusēm, izmantojot Jake Mulraney mērķi, un tas nodrošinās, ka viņi iegūs cieņu, ko viņi ir pelnījuši, veidojot to galīgajam.

Jambos ceļo ar pārliecību

, guess viņi ierakstīja neaizmirstamu uzvaru par Celtic Tynecastle atpakaļ pagājušā gada vasarā, un tas piepildīs komandu ar pārliecību, kad viņi sāks braucienu uz Glāzgovu. Jambos ir ieguvuši šo trofeju astoņas reizes pagātnē, padarot tās par turnīra ceturto veiksmīgāko klubu aiz Celtic&#39s 38, 33 Rangers un 10 Queens Park. Neskatoties uz panākumiem, viņi nav skūpstījuši slaveno veco sudrabu kopš 2012 kad noturēja Hibs 5-1. Diena, kas ilgi dzīvos fanu atmiņā

Celtic dominē Hearts Skotijas kausa izcīņā ar 19 uzvarām pret septiņiem un pieciem zīmējumiem, bet galvaspilsētas uzņēmums ieguva 2-1, kad šajā turnīrā pēdējās tikās Hampdenā. Rudi Skacel un Craig Beattie ieguva šo dienu, lai atceltu Gary Hooper atbildi, un tie, kas stendos valkāja, uzskata, ka viņu klubs nedarbojas un darīt to pašu vēlreiz nedēļas nogalē. Sirdīm nav nekas zaudējams, viss spiediens uz ķeltu, lai pabeigtu trīskāršus, kas nozīmē, ka viņi var spēlēt bez bailēm.

Grūti likt pret ķeltu

Neskatoties uz to, ka tas ir taisnīgs šaušana trofejai ar līgas formu un reputācija palika pie durvīm, bet Betfair tirgotājiem nav bijis nekādu grūtību ķeltu celtniecībā kā uzņēmuma uzvaru. 90 minūšu derības ir aizstāvošie čempioni kā 1/3 jautri un tas noteikti ir populārs nedēļas nogales akumulatoros. Pārliecinoša nostāja, wager tā ir grūti apstrīdējama.

Sirdis apvieno šo spēli, kas ir zaudējusi katru no saviem pēdējiem trim pirmizrādes braucieniem, un tas zināmā mērā izskaidro, kāpēc satraukuma cienītāji atradīs biezu 15/2 uz sporta grāmatas. Pārāk skarbs uz finālistu, kurš apbrīnoja Inverness 3- semisā? Varbūt. Vērtība medniekiem būs pieķeršanās pie zemniekiem, uzskatot, ka citāts būs dāsnā pusē.

Tendences dod lielu cenu

Šā gada sezonā izspiežot šo spēļu rezultātu rezultātus, mēs atzīmējam, ka katrs no pēdējiem četriem ir ieguvis vairāk nekā 2,5 mērķus, un Ķeltu uzvarēja katrā gadījumā. Bhoys oktobrī pārgāja uz 3- uzvaru Murrayfield līgas kausā un sekoja, ka ar 5- slepkavo Parkheadā mazāk nekā nedēļu vēlāk. Sestdienas spēles, lai iegūtu vairāk nekā 2,5 mērķus, ir vērts izdarīt likmi 8/11, kas padara vairāk pievilcīgu nekā 11/10 par zem 2,5, abas pēdas, kas ņemtas no sporta grāmatas.

Interesanti, ka abas komandas ir ieguvušas vērtējumu katrā no pēdējās divas Celtic un Hearts tikšanās, Hoops uzvarēja ar 2-1 rezultātu katrā gadījumā. Ņemiet abas komandas, lai iegūtu rezultātu, pat ar naudu, vai mērķējiet augstāk un atpakaļ Celtic 2-1 pareizajā rezultātu tirgū ar vilinošu 13/2.Supply url

Leave A Reply

Your email address will not be published.