Europa League fināls Chelsea v Arsenāla derību priekšskatījums


Chelsea boss Maurizio Sarri uzstāj, ka viņš nebūs novirzījies no mēģinājuma uzvarēt Europa League finālā pret Arsenal trešdien, lai gan itāļu valoda ir iecienītākā vieta [2.46]. nākamais Juventus menedžeris .

Sarri pēdējais stends

Sarri vadīja Blūzi uz trešo vietu Premier League, un viņa komanda ir [2.42] lai uzvarētu Europa League finālā 90 minūšu laikā bet viņa nākotne ir spekulācijas priekšmets

Pēc fināla Itālijas pārrunās savu nākotni ar Chelsea padomi, guess nebūtu pārsteigums, ka viņš viņu pameta. Viņš ir nepopulārs ar faniem, no kuriem daudzi labprāt vēlētos redzēt kluba leģendu Frank Lampard kas uzstādīts kā viņa aizstājējs.

Sporta grāmatā Lampard, kura Derby pusē uzņem Aston Villa pirmdienas čempionāta spēlēs finālā, ir 1/4, lai būtu nākamais Chelsea menedžeris .

Bīstamības komplekts Chelsea swansong?

Ne tikai Sarri, kas varētu būt ceļā no Stamfordas tilta – ] Eden Hazard ir 1/18, lai šovasar parakstītos uz Actual Madrid . Beļģija, kuras nākotne jau ir bijusi gaisā, ir teicis, ka viņa lēmums ir pieņemts (kaut arī viņš to vēl nav atklājis)

Bīstamība ir bijusi Chelsea kopš 2012. gada, kurā laikā viņš ieguva divus Premier League titulus un ieguvis reputāciju kā vienu no labākajiem spēlētājiem pasaulē. Viņš teica, ka tas bija viņa bērnības sapnis spēlēt Madridei un Baku, iespējams, būs viņa pēdējais izskats Chelsea kreklā. Vai Hazard var iet ar sprādzienu? Viņš ir pirmais vārtsargs 9/2 .

Mkhitaryan apstiprina, ka viņš nespēlēs

Spēles uzvaru apgrūtina nomācošais strīds par Arsenāla armēņu spēlētāju Henriku Mkhitaryan. Armēnijai un Azerbaidžānai ir gadsimta ilgs konflikts kas izriet no Krievijas impērijas krišanas 1917. gadā.

Armēnijas Mkhitaryan bailes nebūtu drošas finālā Baku (Azerbaidžānas galvaspilsēta) un Arsenāls uz priekšu ir apstiprinājis, ka viņš nepiedalīsies ar komandu.

Daži komentētāji ir aicinājuši Arsenālu uzņemt stendu un boikotēt finālu. Tomēr tas šķiet maz ticams, un, lai gan viņi ceļo uz Baku kā [3.35] underdogs viņi to dara saskaņā ar menedžeri, kurš jau trīs reizes ir uzvarējis šo konkursu ar Sevilla.

Unai Emery ir bijusi jaukta pirmā sezona, kas atbild par Arsenālu. Reizēm Gunners ir spēlējuši mirdzošu ēdienu – ne tikai savā 11 uzvaras spēlēs -, guess sezonas beigās bija pazīmes, kas liecināja par nesaskaņotību, kas izraisīja pēdējos Arsene Wenger valdīšanas gadus.

Uzvarētājs trešdien nozīmētu Emery pirmo sezonu gūt panākumus un, protams, iegūt Arsenal nākamā sezona Čempionu līgā .Source url

Leave A Reply

Your email address will not be published.