Caen vs Bordeaux derību padomi un prognozesAizraujošā fināla iznākšana cīņai

Trīs komandas nonāk Ligue 1 darbības pēdējā nedēļas nogalē, lai cīnītos, lai izvairītos no pazemināšanas, un visi trīs sejas pretinieki, kuriem nav nekādas spēles, ievērojami palielina viņu izredzes uzvarēt piektdienas vakarā [19659003] Dijon (19.) Caen (18.) un Amjēna (17.) cenšas izvairīties no pievienošanās jau novirzītajam Guingampam apakšējās divās daļās (19. un 20.), guess 18. vieta Francijas augstākajā lidojumā nozīmē izspēlēšanu pret Ligue 2. pārstāvi. Amiens ir divi punkti, no kuriem nav problēmu (35 punkti), bet Caen (33 punkti) aizņem izslēgšanas pozīciju un Dijon (31 punkts) paļaujas uz abām komandām tieši virs tām, lai izvairītos no krituma

Trīs attiecīgās komandas priekšrocība ir tā, ka viņi spēlē mājās: Amjēna saimnieks pazemināts Guingamp bet Caen saimnieks Bordo Bordo un Dijona saimnieks Tulūza . Gingamp, Bordeaux un Tulūza, kas atrodas attiecīgi 20., 14. un 15. vietā Ligue 1 tabulā, ir izturējuši vilšanos. Visas trīs nedēļas nogalē nav nekas reāls, lai redzētu, kā viņi var apturēt saimniekus, kas cīnās par savu dzīvi, pieprasot uzvaras.

Pārsteidzoši, ka izredzes atspoguļo faktu, ka katrā no šīm iekārtām ir liela motivācijas atšķirība: Dijons ir uzvarējis ar Caen [1.56] un Amiens [1.5]. Individuāli šīs cenas var būt pārāk īss, lai piesaistītu lielu uzmanību, bet sporta trīskāršā trīskāršā trīskāršā trīskāršā puse, kas paceļ trīs punktus, maksā aptuveni [2.9].

] Viena no visvairāk atkārtojamām derību teorijām sezonas beigās ir tā, ka pēdējā dienā bieži tiek sasniegts augstāks nekā vidējais mērķu skaits . Prasība būtībā ir balstīta uz pieņēmumu, ka komandas, kurām nav nekādas spēles, lai zaudētu koncentrāciju, kļūdītos un / vai izietu vienkārši, lai izbaudītu sevi, kas nozīmē, ka taktika iziet no loga, un spēles atbilst līdzīgiem brīvajiem visiem. visticamāk redzēsim svētdienas rīta amatieru spēlē.

Pirms 10 līdz 15 gadiem noteikti bija tas, ka 1. liga – kas vienmēr ir ierindojusies kā viena no Eiropas zemāko punktu vērtībām – redzēs smaili. vairāku mērķu skaits pēdējo pāris dienu laikā. Nesenās sezonās šis tirgus ir piedzīvojis šo tendenci, tomēr septiņas no desmit šīs nedēļas nogalē notikušajām ierīcēm ir ieguvušas vairāk nekā 2,5 mērķus

. pusē, padarot Unders viedo izvēli? Nu, neapšaubāmi, jā. Aplūkojot pēdējās 10 pēdējās sezonas dienas – 2008-09 līdz 2017-1818 ieskaitot – 54 no 100 (54%) spēlēm bija vairāk nekā 2,5 mērķi. Pēdējo piecu sezonu laikā šis skaitlis ir palielinājies līdz 58% (29 no 50) taču tas joprojām liek domāt, ka tirgus varbūt ir pārāk augstu novērtējis iespēju, ka šajā nedēļas nogalē spēlēs vairāk nekā 2,5 mērķi.

Pēdējos 10 gados nevienam pēdējam sacensību dienā nav bijis mazāk par četrām no 10 spēlēm, kurās piedalījās vairāk nekā 2,5 mērķi, guess nevienai sacensību dienai nav bijis vairāk nekā septiņas no 10 spēlēm, kurās ir vairāk nekā 2,5 mērķi.

par cenām, kas pieejamas par vairāk nekā 2,5 mērķiem šajās nedēļas nogalēs plānotajās 10 spēlēs, izredzes svārstās no tikpat īsa kā [1.38] uz Nimes vs Lyon armatūru uz [2.04] uz Amjēnu vs Guingampu un Caenu un Bordo spēles. Ņemot vērā iepriekš minētos 54% un 58% procentus, atbalstam “Unders” visur ir nedaudz vairāk pievilcības nekā atbalstīt pārējos.Supply website link

Leave A Reply

Your email address will not be published.