Portsmouth v Sunderland derību priekšskatījumi un padomi


Portsmouth v Sunderland
Ceturtdiena 19:45
Dzīvot debesīs Sports activities Principal Event un Sky Sports activities Futbols

Vai Pompejs var mainīt deficītu pie Fratton Park?

Manā pirmā kājas priekšskatījumā Es minēju vietējās preses uzskatus, uzsverot to, ka Pompejs, neskatoties uz to, ka kampaņai bija milzīgs 88 punktu skaits, bija tālu no cigaliera apģērba. Un, ja jums radās šaubas par to, pirmajā pusē „The Stadium Of Light” dzīvoja līdz šim konkrētajam rēķinam.

1- melnās kaķu uzvaras pirmajā posmā bija mazliet šokējoša . It īpaši pirmā puse bija šausmīga, un tā nebija iespēja redzēt Sky. Iespējams, ka tas bija pārsteidzoši zems 26 610 pūlis? Vai arī viņi vienkārši bija pietiekami daudz no Sunderland v Pompey “ceturtās kārtas” kaujas šajā sezonā. Starp citu, tas bija Wearsiders zemākais apmeklējums sezonā.

Tas nozīmē, ka es nedomāju, ka sakāvi bija pilnīga katastrofa Portsmouth. Kā bettors mēs bieži vien varam koncentrēties uz jaunākajām spēlēm, bet tas ir klasisks gadījums, kad redzams 180 minūtes

Pompejas priekšnieks Kenny Jackett zina rezultātu. Viņš vēlas sasniegt savu ceturto turnīru savā karjerā, un tikai Neil Warnock ir izdevies vairāk ar pieciem spēlētājiem

Black Cats izmantojiet priekšrocības

Džeks Ross un viņa komanda ir 90 minūšu attālumā no Wembley. Tas varētu palielināt ceturtdienas sacensību provizorisko raksturu – lai gan būs grūti paaugstināt saspringto līmeni no pirmā posma.

impulsa koeficients ir divvirzienu lieta. Tirgus varētu būt pārgājis pāri ar Sunderland kluso sezonu līdz sezonai, jo tie bija [2.42] sestdien. Viņi beidzās ar diviem sakāves gadījumiem, guess agrāk bija zaudējuši tikai divus no 25. Tas ir laba reklāma komandai, zinot, ka viņiem nekas nav jādara. Tomēr es domāju, ka Šartons bija ļoti labs reklāmas vārds, jo viņi pabeidza sezonu ar grābekli un veica to, kad svētdien pārspēja Doncaster.

Es, protams, varētu runāt muļķības, un impulss nenozīmē neko. Tas varētu būt tikai tas, ka Charlton ir pienācīga puse.

Rossa sestdienas pēcskolas uzskati par spēlēm bija interesanti, viņš teica: “Bija sajūta, ka mēs esam vienīgais klubs valstī, kas nav sajūsmā par spēlēm.”

Džeketa vīrieši var atrast savu uzbrūkošo mojo

Piekto spēli starp šīm divām sezonas sezonu izveido ar Portsmouth [2.28]Sunderland [3.40] un Draw [3.35]. Es atbalstīju zīmējumu pirmajā posmā, un, ja arī jūs būtu darījuši
būtu bijis daudz laika, lai tirgotos no šīs likmes. Tā atkal tiek izskatīta jo īpaši tāpēc, ka Sunderland bija deviņas reizes ceļā.

Šis tirgus būtībā ir apvērsis abus apkārt no Gaismas stadiona, un es iedomājos Pompeju, lai parādītu daudz labāku displeju.

Jā, sestdien viņi bija slikti, bet bija iemesli. Atpakaļgaita Lee Brown bija pazudis caur Achilles traumu, un viņa pārspīlējums iet uz leju kreisajā pusē. Džeksets uzsvēra līdzsvaru un kreisās kājenes trūkumu sānos, un Brown pievieno komandai un priekšējiem spēlētājiem.

Portsmuta pēdējā trešdaļā tikko trūkst kvalitatīvas bumbas, kas nozīmē, ka viņi nevarēja iekļūt bīstamajos spēlētājiem – īpaši Jamal Lowe . Es piekrītu Jackett vērtējumam, sakot: “Mēs esam mērķis, guess mēs varam to atgūt.”

Opta statistika ir arī stingri saimnieku nometnē. Pompejs ir nepārspēts septiņās mājas spēlēs pret Black Cats un Jackett nekad nav zaudējis mājas izspēles spēli.

Cerams, ka mums būs labāka reklāma par dalīšanu, un Fratton Park ir izpārdošana.

Pompejas svīšana par lielo divu spēju piemērotību

Es minēju Brownas Achilles, kas viņu izspēlē no pirmās spēles, un, ja viņš ir piemērots šai spēlei, es būtu vairāk pārliecināts par Portsmuta. Viņš noteikti pievērsīsies problēmai
. Veterānu uzbrucējs Brett Pitman arī ceturtdien izlaida neveiksmi – vēl viens svarīgs spēlētājs.

Brandon Haunstrup un Dion Donohue arī ievainoja pirmo ievainojumu.

Sunderland lielā satraukums ir Aidan McGeady . Siltuma laikā sestdienas laikā viņa kājām radās problēmas, tāpēc viņš varēja būt apšaubāms. Šķiet, ka Ross zvanīs uz grūts spārnu. Striker Will Grigg arī neuzsāka – tas nebūtu palīdzējis viņa uzticībai, kas jau bija zema. Tomēr es domāju, ka Chris Maguire ievads atklāšanas posmā bija lielisks Ross aicinājums. Viņi izskatījās labākā komandā ar viņu, lai uzbruktu citiem spēlētājiem, un Skots ieguva lielisku volley.

Viņš ir atradis tīklu savā pēdējās divās līgas spēlēs. Citur tiek apturēta Alim Ozturk .

Unders, kas, iespējams, būs īss otrajam posmam

Es neesmu pārliecināts, ka ap zema vērtējuma spēļu tirgiem būs pārāk liela vērtība. Es otrdien skenēju sporta grāmatu un abas komandas, kas ieguva pirmo pusi tirgū, tika paaugstinātas par cenu 1/9. Tas stāsta jums visu, kas jums jāzina par to, kāda veida spēli mēs varam gaidīt.

Acīmredzamā bažas par šo likmi, lai gan es neesmu pārliecināts, cik daudzi no mums spēlē šajos izredzes, ir tas, ka Pompejs nesaglabā daudzas tīras lapas. Viņi nespēja ierakstīt izslēgšanu visās savās pēdējās deviņās spēlēs. Tas ir kaut kas tāds, ko Džeksets izteica par daudziem gadījumiem. Kaut arī Portsmutas ieraksts par piekāpšanos tikai 22 Frattonā ir labs.

Person, Unders ir pilns ar briesmām, tāpēc es esmu ar savu vienu likmi saimniekiem, lai uzvarētu šajā spēlē.

* Uzklikšķināt šeit, lai iegūtu vairāk futbola līgas spēlētāju izlozes priekšskatījumusSource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.