Pep Guardiola šovasar varēja atstāt Mančestras pilsētu


Apsveicam Person Town – bet vai tā varētu būt Pep atvadīšanās?

Mančestras pilsēta ir labāka, jo Pep Guardiola ir ieguvis un uzvarējis divus secīgus nosaukumus šādā konkurētspējīgā līgā. tagad ir galvenā kluba vēstures daļa.

Šajā sezonā bija grūti ar Liverpūli novest to uz vadu tāpēc pilsētas spēlētājiem un darbiniekiem ir jāapsveic viņu sasniegumi, jo nekas viņiem nebija viegli.

Kad es spēlēju ar Pep, ģērbtuvē viņš teica, ka nākotnē viņš kļūs par menedžeri, bet es nekad domāju, ka viņš varētu kļūt par šo labumu un ka viņš ir tik veiksmīgs katrā klubā, kurā viņš strādāja.

var būt tikai priecīgs par to, kā viņš strādā, jo viņš ir viens no labākajiem vadītājiem pasaulē bez šaubām . Turklāt viņam ir īpašs veids, kā mijiedarboties ar saviem spēlētājiem, parādot lielo cilvēku, ka viņš ir, un visiem spēlētājiem šķiet, ka viņam ir labs iespaids.

Protams, ja jūs veicat labi, tas ir normāli, ka citi topi klubi kļūst par jūsu pakalpojumiem. Es uzskatu, ka Pep būs citas iespējas un jauni projekti, lai domātu par šo vasaru, un, neskatoties uz viņa acīmredzamo apmierinātību Etihadā, varbūt labs spāņu kluba priekšlikums varētu viņu interesēt

. patīk būt prom no viņa ģimenes un draugiem un patiešām bauda pavadīto laiku, lai būtu iespējama atgriešanās Spānijā.

Jēzum vajadzētu meklēt pilsētu izeju

Gabriel Jēzus šajā sezonā nebija tik ietekmīgs, kā viņš bija pēdējā, un es domāju, ka viņam ir divas derīgas iespējas nākamajai sezonai.

Kā jauns izredzes viņš varēja turpināt un turpināja attīstīt ar Guardiola, cerot, ka nāk vairāk iespēju, vai arī viņš varētu atstāt citu līdzīga auguma klubu, lai mēģinātu kļūt par regulāru starta 11 spēlētāju.

Es redzu otro iespēju kā labāko risinājumu . Viņš jau ir ieguvis pieredzi un briedumu pilsētā, un izskatās gatavs jaunam izaicinājumam komandā, kur viņš varētu būt svarīgāks komandai.

Priecājos par savu veco komandas biedru Lucu

Es neatceros, ka vienā futbola spēlē tiek svinēta tik daudz. Domājot par pašu spēli, faktu, ka viņš ir Brazīlijas un jauks puisis, ko es spēlēju pie Sanpaulu, es biju patiesi laimīgs un satraukts par Lucas Moura un pat izsmēja, kad ieguva savus izšķirošos mērķus Amsterdamā.

Es runāju ar saviem dēliem – viņi bija Ajax pusē – un sacīja ka spēle nebija beigusies pusperiodā pat ja Spurs zaudēja 2-. Tad, kad es sāku redzēt Tottenham spēlētājus, kuri spēlēja daudz un ticēja otrajā pusē, es saņēmu vairāk notiesāto par to, ka varētu būt iespējama atriebība, un es nonācu nedaudz emocionālā stāvoklī, kad Lucas ieguva trešo vietu, kas tos nosūtīja uz Čempionu līgas finālu

Tā bija lieliska spēle. Tas ir īsts futbols. Vienu brīdi Ajax izskatās vadībā un gandrīz finālā, un pēkšņi jūs redzat, ka viņu spēlētāji saucas pie brīnišķīgas atriebības .

Tas bija pelnījis atlīdzību Lucas Moura. Viņam bija jāvirzās no PSG un ir smagi strādājis, lai iegūtu iespējas Tottenhamā, un tagad viņš ir kluba vēstures daļa .

Male arī jāuzsver, ka Lucas ieguva visus trīs mērķus ar savu kreiso kāju, kas nav labākā. Tas ir kaut kas ievērojams, jo es nekad neesmu redzējis nevienu, pirms vērtējat tik svarīgu cepuri ar visiem mērķiem, kas nāk no viņa vājākās pēdas. Bravo!

Eden Hazard varēja virzīt Serious Madrid

 Eden Hazard & Messi 1280.jpg

Es domāju, ka Edena bīstamība ierašanās Real Madrid būs izdevīga abām pusēm. Madridei bija šausmīga sezona, un viņiem ir vajadzīgi šādi spēlētāji, lai uzlabotu nākamo sezonu, kamēr spēlētājs pēc daudziem gadiem Londonā meklē lielāku izaicinājumu nekā Chelsea.

Viņš ir lielisks spēlētājs ar visu, kas nepieciešams, lai atstātu savu zīmi Spānija. Es esmu Hazard īpašību cienītājs, un viņš, ja tas tiktu apstiprināts, būtu lielisks paraksts

Pēc viņa vecuma un brieduma, lai spēlētu daudzus gadus Leading League, Beļģija varētu viegli pielāgoties Spānijas futbolam, kas nav kā angļu spēle, tāpēc gentleman viņam nav padomu. Viņam tikai jāpievērš uzmanība un jāpierāda viņa lielā vērtībaSource hyperlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.