Tenisa derību padomi ATP Roma Prognozes 3. diena Padomdevējs Kohlschreiber pret CecchinatoCoric iegūst mūsu kampaņu uz uzvarētāju sākumu

Borna Coric ieguva mūsu Romas kampaņu uzvarētāju sākumā ar trīs uzvaru Felix Auger-Aliassime, un, lai gan tas izklausās saspringts, viņš atkal dominēja viņa pretinieks uz pārrāvuma punktiem – uzkrāj desmit pretinieka vientuļo iespēju. Mēs arī aizdomājām, ka Gael Monfils bija īss kā liels mīļākais pret Albertu Ramosu, un nekonsekventais francūzis patiešām piedzīvoja tiešu sakāvi.

Zverev, ko varētu pārbaudīt Berrettini

Šodien pirmās kārtas sacensības turpinās , un ir arī otrās kārtas sadursmes, jo daži no lielākajiem nosaukumiem sāk savu turnīru. No tiem Aleksandrs Zverevs ir visaugstākais profils, wager vācu valoda šajā sezonā nav bijusi labākā.

To apliecina [1.66] līnija par Zverevu pret Matteo Berrettini, un tā ir diezgan precīza. Šogad Berrettinim ir bijusi liela māla kampaņa, kas uzvarēja Budapeštā un pēc tam to papildināja ar otrreizējo piestātni Minhenē pēc nedēļas. Viņa skaitļi uz netīrumiem šogad – lai gan varbūt ne pret vislielāko opozīcijas līmeni – ir apdullināšanas darbi, un viņš darbojas aptuveni 108% kombinēto kalpošanas / atgriešanās punktu, kas 2019. gadā uzvarēja uz virsmas. Tas būs tālu no priekšplāna secinājums šodien Zverevam

Kohlschreiber vērtība vakara tikšanās reizē ar Cecchinato

Zvereva tautietis Philipp Kohlschreiber tomēr izrādās vērtīgs, jo tirgus cenas ir kā [2.30] underdog pret Marco Cecchinato. Abiem spēlētājiem pēdējos divpadsmit mēnešos ir diezgan spēcīgi 12 mēnešu māla dati, un es izveidoju Kohlschreiber marginālo iecienītāko pamatojoties gan uz 12 mēnešu, gan no 2019. gada datiem – viņam ir stabila mala, guess gan neliels atgriešanās trūkums salīdzinājumā ar Cecchinato numuriem.

Ņemot to vērā, Kohlschreiber par tādu cenu cenšas pārstāvēt cieto vērtību pēc tam, kad viņa pirmās kārtas sadursme ar Gillesu Simonu bija trīs grupās. Cecchinato arī vajadzēja trīs komplektus, lai pārvarētu varbūt sliktāku virsmas pretinieku – Austrālijas Alex De Minaur.

Sousa šogad cīnās par mālu

Citās sacensībās 12 mēnešu virsmas dati padara Joao Sousu par pienācīgu cenu [2.88] aiziet Frances Tiafoe, wager portugāļu vīrietim līdz šim ir bijusi nelaimīga māla sezona . Viņš gandrīz nespēj uzvarēt 55% no apkalpošanas punkta, un tas būs ievērojams šķērslis, lai pārvarētu savu neseno rezultātu, kas ir pamanījis viņa reitinga kritumu.

Ir arī vairāki sacensības, kas neitrāli izskatās aizraujoši, un David Goffin sadursme ar Stan Wawrinka kas pievilina aci – Wawrinka izskatās īss [1.57]wager nav nepamatoti. Roberto Bautista-Aguts izskatās labi kā neliels mīļākais pār Karen Khachanov.

Basso meklēja statistiski savu dziļumu

Lieli turnīri arī nebūtu pilnīgi bez izlases spēlētāja, kurš iegūst savvaļas karti un statistiski

skatoties no to dziļuma un tas ir šajā gadījumā ar Andrea Basso, kurš nekad nav lauza top 300 no 25 gadu vecuma.

Itāļu valoda šajā sezonā Challenger līmenī ir tikko uzvarējusi un tikko arī pagājušajā gadā pārsteigts par zemāko ceļojumu. Pat ja Marin Cilic joprojām cieš no slimības, kas viņu pagājušajā nedēļā nomāca Madridē, tas būtu masveida šoks ja viņš šodien būtu uzvarējis [1.08].

***

Sekojiet Danam par čivināt @TennisRatingsResource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.