West Brom pret Aston Villa derību padomi un prognozesWest Brom / Aston Villa
Otrdiena, 14. maijs, 20:00
Stay on Sky Sports activities

West Brom neapmierināja pēc pirmā kājas

West Brom sargs Jimmy Shan atzīst, ka Albion pusē ir jāapmeklē otrdienas nakts konkurss uz priekšējās pēdas, ja viņi pārvarēs 2-1 deficītu un sasniegs Wembley. Baggies vadīja gandrīz vienu stundu sestdienā pēc Dwight Gayle pirmās puses streika ar Shan aizsardzības sistēmu, kas nomāca viņu saimniekus un ierobežoja skaidras iespējas.

Tomēr Villa divas reizes otrajā pusgadā skāra divas reizes, lai savilktu kaklasaiti uz galvas. Bet īstais apgriešanās punkts, iespējams, bija nogājis, kad vadošais vārtu guvējs Gayle tika nosūtīts uz otru dzelteno kartīti, nolemjot viņu no atgriešanās spēles. WBA atbalstītāji dusmoja par aicinājumu, kā arī lēmumu nepiešķirt sodu par neveiksmīgu izaicinājumu Mason Holgate.

Ar Hal Robson-Kanu arī aizliedza, Jay Rodriguez visticamāk vadīs uzbrukumu ar Matt Phillips atbalstu. Saimnieki pārbaudīs aizstāvi Craig Dawson un var izvēlēties iekļaut līgumā neiekļautu pusaudzi Rekeem Harper no paša sākuma ar Šanu, sakot: “Atmosfēra būs elektriska un mums ir jābūt nedaudz vairāk priekšā kāju un paņemiet spēli Aston Villa. “

Aston Villa nesēdēs

Aston Villa galvenais treneris Dean Smith pasūtīs Claret & Zils, lai turpinātu uzbrukumu, jo viņi cenšas pabeigt pusfināla uzvaru pār reģionālajiem konkurentiem The Hawthorns otrdienas vakarā. Vīna parka novēlotā apgrozība ir devusi apmeklētājus vadītāja sēdeklim, un Smith vēlas, lai viņa pusē neatrastos Melnajā valstī.

Smits teica: “Mēs dosimies uz uzvaru. mēs vēlamies pievērsties spēlēm un to, kā spēlētāji zina, ka es gribu pievērsties spēlēm. Mēs esam pieraduši uzvarēt futbola spēles, tāpēc mēs nevēlamies to apturēt. ” Villa manager atzina, ka viņš ir apmierināts ar pirmā posma rezultātu, guess bija labi informēts, ka viņa komanda nespēja sasniegt savus augstos standartus

. dubultā aizstāšana, kas parādīja Conor Hourihane aizstājot Glenn Whelan centrālajā viduslaukumā drīz pēc stundas atzīmes, ka plūdmaiņa sāka griezties. Paredzams, ka Hourihane saglabās savu vietu pēc vērtēšanas, savukārt centram mugurā Tyrone Mings būs piemērots sākumam.

Sestdienas veiksme bija Aston Villa pirmais triumfs piecos (W1-D2-L2), kas saskaras ar West Brom un Claret & Zilā būs solīšana, lai izbeigtu bezgalīgu septiņu svītru (W0-D5-L2) Hawthorns šajā nedēļas vidū. Patiešām, pēdējais uzvarētājs Albion augsnē ieradās 2008. gadā – kampaņa, kurā Villa tika pabeigta sestajā vietā Leading League un WBA finišā.

[2.78] tika piedāvāts West Brom uzvarēt ir vislielākā cena, kas šajā sezonā ir redzama Baggies pie The Hawthorns. Albions ir devis piecas taisnās uzvaras, jo Džeimsa Šana un mājinieku atbalstītāji februārī norādīs uz uzvaru pār Villa, kad Gayle nebija klāt. Tomēr WBA ir vadījuši tikai W3-D5-L3, uzņemot viesmīlīgākās komandas.

Aston Villa [2.76] pēdējos 13 braucienos ir W11-D1-L1, un apmeklētāji ir cietuši tikai divus zaudējumus par ceļojumiem kopš oktobra (W8-D5-L2), liekot domāt, ka viņi ir ērti uzņemt rezultātus uz ceļa. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka gaidīto mērķu (xG) dati ierindoja Claret & Blue tik zemu kā 16., skatoties promos.

Mums bija tiesības atbalstīt Abas komandas rādītājus pirms pirmā kājas sadursmes līdzīgs uzbrukuma leņķis otrdienas naktī varētu izmaksāt dividendes. Tikai līgas uzvarētāji Norwich (93) ieguva vairāk vārtu nekā West Brom (87) un Aston Villa (82) parastajā sezonā ar divām komandām, kas tagad apvienojās 82 kolektīvu 94 čempionāta tikšanās reizēs.

Dwight Gayle varētu būt bez Briseles Broma uzbrukuma, guess saimniekiem ir pietiekami daudz šaušanas spēku savā rindā, lai radītu problēmas, it sevišķi ar kopēju treneri Džeimsu Šanu, kurš sola uz priekšu domājošu pieeju kā Albiona acu ceļš atpakaļ kaklasaiti.

Ņemot vērā, ka pāris ir vadījis tikai deviņas atslēgas savās mājas / prom spēlēs, abas komandas ieguva banku pakalpojumus 66% no saviem kolektīvajiem konkursiem, un ievērojami pieaugošā tendence mērķa smagās spēlēs, lai spēlētu pusfinālā sekundi kājas, es priecājos atbalstīt Vairāk nekā 2,5 mērķus ļoti godīgā [1.87] priekšā pirms otrdienas tussleSource connection

Leave A Reply

Your email address will not be published.