Vikings bauda mērķu svētkusTobias Gourlay cer, ka šovakar dievi izklaidēs Norvēģiju

Stromsgodset pret Vikingu
Pirmdiena 18:00

Ujah domāja, ka

Eintracht Frankfurt bija pēc savām Eiropas līgas sakāvi un Mainz pilnībā izmantoja. Anthony Ujah lencēm viesi ieguva 2- uzvaru Commerzbank-Arena. Šoka rezultāts pazemināja Kev likmi, wager tas nedeva divas nedēļas. Pēc divkāršās maiņas guvis peļņu, viņš tagad aizņem divas nedēļas.

Mēs sākam ar Norvēģiju kur šovakar Eliteserien spēlēs Stromsgodset mājās Viking . Šī sezona ir saimnieku ceturtais izskats mājas kūdrā. Viņu trīs iepriekšējie rezultāti bija 3-2, 2-3, 2-3 un mēs domājam, ka cena par vairāk nekā 3,5 mērķiem šodienas spēlē ir laba.

Vikinga apmeklējums ir atgriezies Norvēģijas augstākajā lidojumā ] šis termins pēc sezonas. Viņi ir ieguvuši divas reizes četrās no pirmajām sešām spēlēm mājās un promenade. Dim Blues ieguva savus pirmos trīs, wager tagad ir četras spēles bez tīras lapas

Bjorn Ingebretsen Godset, ir ieguvis vismaz divas reizes 9/12 uzstāšanās Marienlyst stadionā . No otras puses, tās ir atzinušas vismaz divas reizes sešos no pēdējiem astoņiem. 7/12 ir snieguši vairāk nekā 3,5 mērķus un tas ir mūsu likme šodien.

2019 P / L (1pt par likmi)

Staked: 61pts
Atgriezās: 74,41pts
P / L: + 13.41ptsSource connection

Leave A Reply

Your email address will not be published.