tenisa derību padomi atp rome prognozes 2. dienaDžokovičs ar Francijas atklātā tirgus atbalstu

Novak Djokovic vakar vakarā atcēla Madrides trofeju ar relatīvi ikdienas uzvaru pār Stefanos Tsitsipas, uzvarot taisnās rindās un nesaskaroties ar vienu pārtraukuma punktu. Kopā ar Rafa Nadal likvidēšanu Tsitsipas rokās iepriekšējā kārtā ir redzējis tirgus atbalstu Djokovičam pirms Francijas atklāšanas. Viņš šobrīd atrodas [3.30] no aptuveni [4.40] uz otro Grand Slam 2019. gadu ar Nadal vēl joprojām iecienītāko, bet rakstīšanas laikā dreifē uz [3.00]

Pirmā kārta turpinās Romā pirmdien [19659002] Tomēr, pirms Roland Garros, lielajiem vārdiem joprojām ir jāvienojas par Romas meistariem, jo ​​tas ir pēdējais notikums, lai iegūtu dažas konkursa tiesas darbības pirms Parīzes, kas sākas divās nedēļās. Nosacījumi šeit, visticamāk, būs lēnāki nekā Madridē – visi māla laukumi galvenajā ekskursijā parasti ir – un izskatās pieskārienu virs vidējā tempā .

apaļās sadursmes, kas notika pēc piecām, kas sākās ap vakar no rīta un kā tas ir lielāko Masters turnīru gadījumā, pat šajā sākumposmā ir pienācīgas izskata spēles .

Coric ar priekšrocība salīdzinājumā ar Auger-Aliassime

Atklāšanas process plkst. 10:00 Uk ir Borna Coric un Felix Auger-Aliassime, un es esmu pārsteigts, ka Auger-Aliassime sakrita kā [1.97] mīļākie. Abiem spēlētājiem ir ļoti augsts potenciāls un, ņemot vērā Augera-Aliassa laikmeta vecumu, viņš varēja iedomāties, ka tam ir milzīga nākotnes izaugsme, wager šodien es esmu vairāk norūpējies par šeit un tagad.

Gan šajā sezonā, gan 12 gados mēneša māla dati rāda, ka Coric ir labāki skaitļi nekā viņa Kanādas sāncensim, tāpēc, uzskatot, ka viņš ir nepietiekams cilvēks, tas ir diezgan obligāts. Viņš atnāca Madrides atklāšanas kārtas sakāves aizmugurē, wager ciešāka šo zaudējumu izpēte pret Lucu Pouille dod mums lielāku pārliecību – viņš bija 1/13 par atgriešanās punktu pret francūzi (Pouille bija 3/6), un tāpēc tas ir saprātīgs uzskatīt to par negatīvas dispersijas sakāvi . Coric kā margināls pazemojums ir šodienas ieteikums

Jautājumi par Gasquet pirms Chardy sadursmes

Pārvietojoties pa karti, vairākas no vēlākām sacensībām grafikā izskatās grūti uzlādējamas . Traumas, ko piedzīvoja Richard Gasquet, parasti būtu pienācīgs izredzes [2.30] pret tautieti Jeremy Chardy – spēlētāju, kurš viņš jau iepriekš ir uzvarēts, taču šajās dienās ir grūti zināt, kur ir franču spēle.

Jebkura iespējama ar Tsonga pret Fognini

Tas attiecas arī uz Jo-Wilfried Tsonga, uzņemoties Fabio Fognini. Monte Karlo čempions Fognini šobrīd ir Biržā [1.45]kas normālos apstākļos izskatās diezgan īss. Tomēr tirgus ir skaidri aizsargājošs uz Tsonga un ar samērā labu iemeslu.

Veterāns pirms mēneša pirms Taylor Fritz aizgāja pensijā Monte Karlo, kad viņš bija ieradies un sabruka, un mēs esam redzējuši kopš tā laika viņš darbojās vienā pasākumā, kur viņš spēlēja Bordo izaicinātāju. Pēc spēcīgas uzvaras pret Viktoru Troicki viņa atklātībā viņš cīnījās. Diezgan saspringts uzvarētājs, kas bija ap [1.10]salīdzinot ar ļoti ierobežoto Hugo Nju, bija tālu no uzticības balsojuma, un tad viņš tika uzvarēts vienkāršā veidā sākot no Filipas Horanska [1.16].

Tsonga stāvokli nav iespējams uzzināt pirms šīs kārtas un pret pretinieku, kas pats var sabrukt, tas, iespējams, ir labākais atbilstība .

Ramos, kas spēj sacensties pret Monfils

Pēdējā spēle, par kuru vēlos runāt šodien, ir Albert Ramos pret Gael Monfils, Monfils ir smags [1.37] tirgus favorīts. Es domāju, ka Ramos varētu saglabāt šo tuvāku tirgus aizdomās turētajiem – viņam bija spēcīgs uzvars pār Jaume Munar kvalifikatoros, un viņam ir pienācīgs ilglaicīgāks ieraksts par viņa labvēlīgo virsmu, lai gan viņš cīnījās pēdējā gada laikā vai

Tomēr pēdējo 18 mēnešu laikā Monfils nav iespaidojis netīrumus, un tas ir apmēram 100% kombinēts kalpošanas / atgriešanās punkts. Pret spēlētāju, kurš šeit jau ir pieradis pie lēnākiem apstākļiem, tirgus, iespējams, ir ko vilina Monfils reputācija salīdzinot ar visu, ko viņš nesen ir sasniedzis piezīmi uz virsmas.

***

Dan par čivināt @TennisRatingsResource connection

Leave A Reply

Your email address will not be published.