tenisa derību padomi atp madrid prognozes 8. diena padomi djokovic v tsitsipasDžokovičs ar neapšaubāmu uzvaru pār Thiem

Vakar Spānijas galvaspilsētā bija divi saspringts pusfināls ar drāmu ar Novak Djokovic, kas dominēja Dominic Thiem divos kaklasaites un Rafa Nadal šokēja Stefanos Tsitsipas, ar grieķu talantu nākot klajā trīs grupās

Pamatojoties uz spēles statistiku, Thiem zaudējums Djokovičam būtu bijis grūts Austrijai. Viņš radīja 10 izlaušanas punkta izredzes Djokoviča trim, guess nespēja glābt nevienu no tiem trim, ar kuriem viņš saskārās. Djokovičs arī saskārās ar pārtraukuma punktiem sešās dienesta spēlēs, salīdzinot ar tikai trim Thiem – Thiem problēma bija tā, ka viņš katru reizi tika sadalīts.

Šāds statistiskais dominējošais stāvoklis ļoti reti beidzas taisnā sakritībā, tāpēc Thiem noteikti nevajadzētu apbēdināt šādu zaudējumu, un nākamā nedēļas rīcībai vajadzētu doties uz Romu labā garā

Tsitipas satricina Nadalu otrajā pusfinālā

pagājušajā naktī plānots, ka Tsitsipas triumfēja trieciens, kurā bija tikšanās ar pārtraukuma punktu iespējām – 30. 16 no viņiem atnāca uz Nadalu, tāpēc mēs saskarāmies ar izredzes uzvarētāju, kuram ir mazāk iespēju. Nadals arī vadīja 9-8 uzbrukuma punktu spēlēs, tāpēc tie novērotāji, kuri domā, ka tas ir Māla karaļa gals viņa mīļākajā virsmā, varētu būt nedaudz vīlies, kad viņš nozīmē atgriezties nākotnē.

Tomēr, atteikšanās no tik daudzām iespējām, lai kalpotu ne īpaši atgriešanās orientētam spēlētājam, būtu bažas par spāņu un tas, ko viņam būtu jācenšas risināt, gatavojoties

Tirgus precīza galīgajai sadursmei

Tātad – uz šodienas fināla. Džokovičs ir [1.41] mīļākais pār Tsitsipas, un, kad es pirmo reizi redzēju cenas, person jāatzīst, ka domāju, ka viņš izskatījās diezgan īss. Tomēr, mana numura palaišana, es patiešām piekrītu tirgum, un Džokovičam ir lielā malā uz atgriešanās datiem uz pēdējo 12 mēnešu laikā

Šogad māls ir svarīgs. mazliet stingrāka. Džokovičam joprojām ir priekšrocība, guess daudz mazākā mērā – kaut arī no neliela parauga lieluma – un, pamatojoties uz to, Tsitsipas varētu būt neliela vērtība [3.40]. Tomēr es nevēlos pamatot savus lēmumus ar tik mazu datu apjomu, tāpēc es dodu priekšroku ilgākiem numuriem un piekrītu šim tirgum.

Abi spēlētāji tikās tikai vienu reizi – a pārsteigums par Tsitsipas uzvaru Kanādā pagājušā gada augustā. Stāvas no šīs spēles norāda uz trīs setteru, kuru viņš pelnījis, lai izveidotu lauvu īpatsvaru un uzvarēja 54% no spēles punktiem. Pēdējā cena ir nedaudz īsāka, lai atceltu trofeju.

Aizraujoša atbilstība starp Džonsonu un Sinneru Romā

Šodienas ATP Tour darbība nav ierobežota ar Madridi, ar pieciem pirmās kārtas spēles kas šodien tiek spēlētas Romā. Manas domas par turnīriem, kas sākas nedēļas nogalē ar dažām spēlēm, ir labi dokumentētas – tikai sākas pirmdien!

Tomēr ir dažas interesantas sadursmes ar darbību, kas sākas drīz, rakstīšanas laikā. Gilles Simon ir bijis sliktā vēlu pieskārienā ar traumu, kas radīja problēmu, guess, ja tas ir piemērots, izskatās saprātīga vērtība [3.35] pret Philipp Kohlschreiber, savukārt aizraujošākie spēles dalībnieki redz Stīvu Džonsonu, kurš ir izdarījis pietiekami labi, lai pēdējos gados gūtu ātrākus ASV mālus, saskaroties ar 17 gadu veco Jannik Sinner.

Jaunais itāļu izredzes, Sinner, ir viens, kas rūpīgi seko līdzi Diego Schwartzman veidnei. – atgriešanās dinamīts, bet ar kalpo, ka augstākā līmeņa spēlētāji to var saņemt . Johnson ir [1.74]lai iegūtu uzvaru šeit, kas izskatās pietiekami stabils, ņemot vērā milzīgo atšķirību starp abiem spēlētājiem, lai gan dažu gadu laikā es nebūtu satriekts, ja grēcinieks plāno amerikāņu patīk mālu.

***

Sekojiet Danam par čivināt @TennisRatingsSupply url

Leave A Reply

Your email address will not be published.