Saimnieki piepeši atgriežas no Euro sirdsdarbībasPēc septiņu uzvarētāju no pēdējām 13 atlasēm nodrošināšanas, Kevs meklēja svētdienas panākumus Vācijā

Brūces Eagles, lai paceltu

Eintracht Frankfurt v Mainz
Svētdiena, 12. maijs, 17:00
par BT Activity un Betfair Reside Video clip

Mēs devām Francijai vēl vienu iespēju un veco meiteni. Caena dramatiskais 3-2 uzvars Reimsā palielināja viņu izdzīvošanas cerības 1. Līķī un deva mums uzvarētāju.

Mēs iesaiņosim, kas bija pienācīgas divas nedēļas Vācijā, jo Eintracht Frankfurt saskaras ar -vienkārša spēle mājās vietējiem konkurentiem Mainzam, un male ir aizdomas, ka Eagles savāks trīs punktus, kurus viņi alkst.

Frankfurtē ceturtdien cieta rūgta Europa līga, jo viņi zaudēja pusfinālu pret Chelsea par sodiem. Stamfordas tilta izrāde bija izcila jo tie bija ļoti labā pusē. Tagad galvenā uzmanība tiek pievērsta Čempionu līgas kvalificēšanai, un, ja Frankfurte uzvarēs abas atlikušās spēles, tās gandrīz noteikti beigs ceturto vietu.

Frankfurte neapšaubāmi sāka apstāties pēdējās spēlēs. Viņi ir savākuši tikai divus punktus no savām pēdējām četrām līgas spēlēm, un pagājušajā svētdienā viņus sita 6-1 Bayer Leverkusen. Tomēr es patiešām uzskatu, ka Eiropas līgas sapņa beigas radīs jaunu uzmanību. Atgriešanās no franču uzbrucēja traumām Sebastien Haller ir milzīgs stimuls, un mājas spēle pret Mainu noteikti ir laimīga.

Mainz nodrošināja drošumu nedēļas atpakaļ, un tie ir noplūduši mērķus visā otrajā pusē. kampaņu. Kad pirms Ziemassvētkiem noplūduši tikai 22 mērķi, M05 ir nosūtījuši 33 pēdējos 15 Bundeslīgas braucienos. Viņu promenade forma ir šausmīga – Sandro Schwarz komanda ir zaudējusi septiņas ceļa spēles pēc kārtas, un tas ir viens sakāviens, kas nav vienāds ar negatīvu klubu rekordu.

Mainz bija smēķēts 3- gan līgas, gan kausa izcīņā Frankfurtē pagājušajā sezonā, un pret Luku Joviču, Antu Rebiku un Halleru (trio ir 40 līgas mērķi starp tām), es domāju, ka viņi šodien varētu ciest līdzīgu likteni.

2019 P / L

Punkti Staked: 67
Punkti atgriezās: 60,04
P / L: -6,96 punktiResource website link

Leave A Reply

Your email address will not be published.