Meža zaļie Rovers v Tranmere Rovers spēlēšanas padomi 2019. gada 13. maijāForest Green Rovers () pret Tranmere Rovers (1)
Pirmdiena, 13. maijs
19:45
Sky Athletics

Smalkās rezerves un cīnās saimnieki

Forest Environmentally friendly ir izrādījuši ievērojamu izaicinājumu šajā sezonā ar menedžeri Marks Coopers kurš nepārprotami nestāvēs. Pagājušajā sezonā viņš ātri redzēja, ka viņa puse var cīnīties – kā tas notika lielākajā daļā kampaņas – un ātri izdarīja izmaiņas.

Person joprojām šķiet neiedomājami, ka šogad viņi tik stipri apstrīdējuši savus resursus kā viens no vismazāk atbalstītajiem klubiem un ka tas ir tikai otrais kā klubs Futbola līgā. Tas tikai padara viņus par zemu pret Tranmere bagāto līgas futbola vēsturi, pat ja viņi ir sasnieguši čempionāta augstumu un novērtējuši dziļas izmisuma dziļumu, kad viņi nonākuši ārpus līgas.

Viņi pēdējo gadu laikā ir ieradušies mainīt līgas, bet tagad tiecas atgriezties Līgas pirmajā vietā, kur viņi aizņemas līdz 2014. gadam.

Ir vairāki faktori, kas padara šo spēli par vieta citā Wembley perform-off finālā – tik aizraujoša.

Šiem diviem ir vēsture – un ne tikai no pirmās kājām. Būdams underdogs nekad nav apstājies. Un tas neapturēja Forest Inexperienced no pirmdienas apmeklētāju uzvarēšanas 2017. gada Nacionālās līgas spēlēs. Kopš tā laika tas nav apstājies. Viņi sita Micky Mellon vīriešus abās Līgas Divās spēlēs šajā sezonā. Ja tas nebūtu par āboliņtehnoloģiju, kas tika ieviesta sezonas beigās, kad tika apstiprināts, ka Ollie Banks streiks no attāluma šķērsoja līniju, vai Gavin Gunning pārspīlēts risinājums, kas noveda pie viņa atlaišanas, viņi

Džeimss Norvuds kuru Forest Inexperienced klusēja Wembley 2017. gadā, pats varēja viegli izlaist pēc dažiem izsitumiem. Tad viņš būtu varējis izlaist dažas iespējas.

. Cooper heckles nav šaubu. Spriedze jau pastāv, jo saimnieki sveic ne tikai Norwood kā bijušo spēlētāju Manny Monthe aizstāvis, kurš ir bijis galvenais Tranmere panākumu šajā sezonā. Viņi būtu varējuši sagaidīt sulīgu uzņemšanu, pat pirms pirmās kājas machinācijām

Lielu streikotāju pāris

Tātad, kādi ir izšķirošie faktori? Norwood vidēji sasniedz Tranmere katru citu spēli. Viņam ir divas pēdējās astoņas spēles, wager Mellons norāda, ka viņš ir cietis no traumām.

Monētas otrā pusē Christian Doidge priecājies būt ārpus Boltonas situācijas, kas nokrita pēc tam, kad pagājušā gada decembrī netika īstenots aizdevums uz pastāvīgu. Viņam ir 59 vārdi 108 līgas spēlēs (ieskaitot Nacionālo līgu) par saimniekiem – 14 šajā sezonā no 24 startiem un viens aizstājējs.

Tas ir labāks par mērķi ik pēc divām spēlēm. Pirms piecām spēlēm viņš bija izcīnījis piecas spēles, pirms pēdējās dienas tika izlaists. Viņš veica laiku, lai nokļūtu atpakaļ Coopera pusē. Pārvaldnieks ieteica mazliet mainīt savu stilu, lai viņu atkal varētu uzņemt. Guess viņa kvalitāte nekad nav bijusi apšaubāma un apsveicama

Tas ir liels izredzes uz saimniekiem par cenu [2.14] – varbūt cena tā, jo viņi būs vairāk sūknēti? – teikt, ka viņi iegūs 90 minūšu cenu spēli. Turpretī Tranmere ir ievērojama cena [3.8]guess ir priekšrocība, wager ar Doidge un Norwood tikai pusēs ir stiept, lai iedomāties izlozi – vairāk ding dong lieta, kas varētu iet vai nu.

Es domāju, ka saimnieki patiešām dosies uz to, tāpēc es ņemšu iespēju uzvarēt.

Gaidīt daudz vārtsarga darbību

Iepriekš minētais novērtējums – ka Forest Inexperienced ir uz un uzbruks – es, manuprāt, atvērs spēli un radīs izredzes izredzes.

Oficiālajā statistikā teikts, ka Tranmere pirmajā kadrā bija 20 šāvieni un pieci uz mērķi, un apmeklētājiem bija seši kadri un neviens

Neveiksme ir atšķirīga no Forest Environmentally friendly.

Doidge var būt galvenais, wager Reece Brown, Dayle Grubb un Junior Mondial pat Džordžs Viljamss ir pierādījuši savas spējas regulāri ielīmēt. Pirms Exeter pēdējā dienā viņi ieguva deviņās taisnās spēlēs, vidēji par vienu spēli uz vienu spēli. Viņi tajā laikā atzina deviņas. 27. novembris pret Kolčesteru bija pēdējā reize, kad viņi nespēja gūt vārtus mājās.

Tranmere pēdējos mēnešos abos galos ir saglabājusi saspringtas lietas – trūkst alternatīvu rādītāju, kas ierobežotu viņu iespējas iegūt automātisku reklāmu

Pēdējās 10 līgas spēlēs, iespējams, bija ieguvušas 13 reizes, wager tās nespēja iegūt četrās spēlēs. Tas nav gluži vai vispār nepastāvīgs gadījums, guess atgriezieties vēl 10 spēlēs un ieguva tikai 12 spēles.

Defensīvi, viņi piekrita deviņiem pēdējos 10 un deviņus iepriekšējos 10, ar deviņām tīrajām lapām. tie 20.

Mans secinājums ir tāds, ka ar New Garden pusi uzbrūkot, saimnieki var gūt pirmo rezultātu, kas piespiež Tranmere meklēt mērķi, lai atgūtu vadību. Neviens spēlētājs nevēlas zaudēt soda naudu (bet mēs varam nonākt pie papildu laika). Tas atver spēli vēl tālāk, tāpēc es ņemšu to, ko slāņi domā, ir liela iespēja vairāk nekā 2,5 mērķiem pie [2.34].

Varbūt es esmu sapņotājs, kam patīk spēles ar mērķiem , wager abas komandas ir spējīgas – un fakts, ka viena komanda ir uzbrukums, jo viņi ir aiz muguras, patiešām papildina manu pieņēmumu. Tagad tas ir futbola kausa futbols, un es esmu gatavs mest Sid Nelson un lielo aizsardzību pret vējš.

Kad tiks iegūti lielie vārdi?

Ar Cooper, kas izteica, ka Reuben Reīds nebija piemērots – pat pirmajam posmam uz sola – saimniekiem nav pieredzējušā bijušā Eksetera un Plimutas uzbrucēja kā atpakaļ uz Doidge. Reīds šoreiz varēja parādīties, guess man ir aizdomas par aizvietotāju, kas padara viņu par īsu [3.2] līdz rezultātu jebkurā laikā . Es dodu priekšroku Doidžas cenai (sadaļai Sportsbook) [2.7] un Norvudam ir jēga arī šajā tirgū [3.0].

To sakot, un, tā kā es sagaidu vairāk nekā 2,5 mērķus, es ņemšu iespēju uz mežu Zaļš, ņemot vērā šo papildu laiku ar precīzu rezultātu tirgu 2-1 uzvarēja aptuveni [10.0]. No turienes viss varētu notikt. Izbaudiet braucienuSource connection

Leave A Reply

Your email address will not be published.