Leading League Awards 2018/19 sezona par derību


Super Sub: Diveck Origi

Divock Origi tika pasniegts kā Liverpūles lielisks glābējs otrdienas vakarā pēc tam, kad divreiz bija vērtējis sarkanos pret Barselonu. Personīgi es nesaprotu, kāpēc viņš ieguva vairāk skaidrojumu nekā pārējie divi mērķi vīrietis Georginio Wijnaldum kurš bija apmēram 40 minūšu laikā mazāks par viņu, wager tas ir diskusija par citu dienu.

Atpakaļ Premjerlīgā ir vērts atcerēties, ka Liverpūlei ir divi Origi aizstājēji, lai pateiktos par to, ka vēl bija viss, lai ieietu pēdējā dienā . Visu sezonu viņš varēja iegūt tikai trīs līgas mērķus, wager viens bija uzvarētājs mājās Everton dziļi apstāšanās laikā, guess otrs bija 86. minūte trieciens Newcastle sestdien, lai uzvarētu spēli 3-2.

Viņš joprojām var piedalīties čempionu līgas finālā, kur Liverpūle ir [1.58]lai turpinātu un paceltu kausu.

Fantāzijas futbols Leģenda: Raul Jimenez

Neviena kandidāta trūkums šajā grupā ar Ryan Fraser un komandas biedru Matt Doherty starp tiem (naudas atdeve ir ļoti svarīga, lai jūs pat varētu nominēt, nevis punktu skaits), wager es to atdodam Raul Jimenez .

Spēlējot kā vecmodīgs mērķa cilvēks un veidojot pusi no mazas un plašas partnerattiecības ar tikpat iespaidīgu Diogo Jota, Jimenez ir noturējis bumbu uz augšu, vadot kanālus atlaistos ceļus un visu gadu strādāja nemitīgi. Ne tas, ka jūs saņemsiet fantāzijas punktus

Kas ir 13 mērķi un 10 palīdz, jo viņš palīdzēja viņam arī paņemt 31 bonusa punktu pa ceļu. Apsveriet to: sezonas sākumā jūs varētu nopirkt Sergio Aguero (200 punkti) par 11 miljoniem. 5,5 jūs varētu nopirkt Jimenez (180). Puse no cenas sezonas beigās atdalīta tikai ar 20 punktiem

Slikti sēklas: Jose Mourinho

Mēles ar vaigu vaigiem tika aizstāti ar tīru naidīgumu un apvainojumiem preses konferencēs. Neuzvaramības gaiss, pieņemot un atkāpjoties, tāpat kā vecais karalis, kurš apzinās savu valstību sabrūk zem viņa kājām.

Tomēr joprojām palika daudz veco Mourinho. Spēlētāju publiskā pazemošana jo īpaši Paul Pogba, pastāvīgās norādes par to, ko viņš (nekad nav komanda) sasniedza gados, kā atgādinājumu viņa kritiķiem, ka tad, kad viņš bija liels. Pastāvīgās sūdzības bija vērstas uz tiesnešiem, viņa paša valdi, saviem spēlētājiem, opozīcijas faniem, saviem faniem, žurnālistiem, bumbu zēniem … ikvienam, izņemot pats.

Pirmkārt, ir atteikums mainīt. Viņš joprojām vēlas spēlēt kaķu un peles futbolu, kur 1- tiek uzskatīts par perfektu rādītāju un sagrauj ikvienu un ikviens nav problēma.

Šķiet, ka Ole Gunnar Solsjkaer pagaidām vismaz nav šķīdums, ēteris. Guess, atlaižot Mourinho (zemāk), vismaz Manchester United klubā atbrīvojās no lielākās problēmas.

Labais puisis: Vincent Kompany

Jābūt grūts kādam, piemēram, Vincent Kompany, lai sāktu tikai 11 spēles. sezonā. Lielākajai daļai no viņiem viņš tika ievainots, wager lielām sezonas daļām Pep Guardiola tikko nolēma, ka Aymeric Laporte un viens no Nicolas Otamendi / John Stones bija drošāka un konsekventāka iespēja.

Un tā Kompany veica fizioloģiju, kas bija nogurumā apmācīta, sēdēja uz sola, apmainījās ar idejām ar Guardiola, motivēja savus komandas biedrus un darīja visu, ko jūs gaidījāt no kluba kapteiņa kurš liek citiem pirms pats.

Un tad, kad atnāca laiks un viņš bija pilnīgi piemērots un labi treniņos, viņam tika dota iespēja. Viņš spēlēja 90 minūtes četrās pilsētas pēdējās sešās līgas spēlēs palīdzot savai pusei saglabāt tīras loksnes četrās no tām un saglabāja pēdējo labāko.

Ar pilsētu cīnās, lai nojauktu spītīgs Leicester Pilsētas aizsardzība pirmdienas vakarā, Kompany (tālāk kopā ar Guardiola), aizgāja ar bumbu, bija pārsteigts par izaicinājuma trūkumu un atraisīja pērkons augšējā stūrī, kuram Gerrardam, Sounessam, Rivelino vai Rui Costa būtu bija lepns.

 kompany-guardiola-1280.jpg

Tas bija vienīgais spēles mērķis, un tas varētu būt bijis un tur bija, ka uzvarēja Premier League tituls, un tas nevarēja notikt ar jaukāku puisi.

Soda karalis: Luka Milivojevičs

Jūs būtu ieguvuši pienācīgus izredzes par Kristāla pili kas ir otrā Leading līgas puse, kurai šajā sezonā tiks piešķirtas vislielākās sankcijas, aiz tikai Manchester United

. Protams, sodu piešķiršana un to vērtēšana ir divas ļoti atšķirīgas lietas, tāpēc ir laba lieta, ka pils bija Luka Milivojeviča lai viņus aizvestu.

No 11, ko viņš paņēma, desmit devās, izņēmums ir neveiksme Everton sakāvei, kas ir 90% streika un visticamākais vietas pretinieku sacensību dalībnieks, jo Matt le Tissier piekārtoja zābakus.

Very best Leading League jaunatnācējs: Džeimss Maddisons

Alisson un Felipe Anderson būs viens no kandidātiem, kas būs vīlušies, lai izlaistu un Ji Menez jau ir savācis apbalvojumu, lai tas būtu saistīts ar Leicester James Maddison .

Bijušais Norwich cilvēks, kurš, kā ziņots, piesaista Liverpūles interesi, izmainīja vadītāja maiņu un dažus pretrunīgus rezultātus, lai sezonas laikā kļūtu par komandas visizdevīgāko spēlētāju

. bija viņa precizitāte no kopīgajiem gabaliem, viņa saikne ar Jamie Vardy vai dažiem uzkrītošiem mērķiem, viņam bija lieliska pirmā sezona, kas sniedza septiņus mērķus, un vēl septiņas palīdzēja.

Viņš ziņoja, ka Foxs maksā 20 miljonus GBP. Viņš ir vismaz divreiz lielāks nekā šajās dienās.Source backlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.