NBA atlases, padomi un derību prognozes


Warriors wobbling

Golden Point out Warriors @ Houston Rocket
Ceturtdiena, 01:30
Reside on Sky Athletics Major Occasion, Arena

Vai Warriors ir nepatikšanas? Iespējams, ka nē, guess viņu nesenais ieraksts sniedz cerību, ka šovasar mēs varēsim iegūt reālu cīņu par čempionātu.

Līdz šim ir bijis konsekvents pieņēmums, ka Zelta valsts pieņem darbā DeMarcus Cousins ​​ kopā ar saviem lielajiem četriem ļautu viņiem staigāt pa parasto sezonu un uz citu titulu. Vienīgais jautājums bija tikai par to, vai viņi varēja iziet četrus spēlētāju spēles posmus, nepārtraucot spēli.

Un līdz brīdim, kad viss-star pārtraukums, lietas izskatījās plānotas. Cousins ​​atguva no traumas, kas beidzās viņa iepriekšējo sezonu New Orleans slīdot uz komandu nemanāmi, un viņi ripped ar dažiem nelaimīgs schmoes pirms midseason nedēļu off.

Wager kopš tā laika viņi ir tailed izslēgts. Vissvarīgākais ir bijis pāris triecieni, Klay Thompson bet viņi ir sākuši nolaist spēles, kuras pēdējo nedēļu laikā patiešām nevajadzētu. Warriors pēdējo desmit gadu laikā ir 4-6, ar Orlando Maiami un, vissliktāk, Phoenix savā pēdējā spēlē, visticamāk uzvarot.

Iespējams, ka Warriors ir tikai nedaudz garlaicīgi. Viņi joprojām ir virs Rietumiem viņu acis tagad ir uzbrukuma fāzē un nesaņem savainojumus, un viņiem tiešām nav jāuztraucas par pārējo parasto sezonu.

Atcerieties, ka šī komanda ir apvienojusi kā dominējošo kā līga. Ja viņi ieņem elpas vilcienu ceturtajā titulā pēc pieciem gadiem, kas varētu tos vainot? Komandas nogurst, un spēku saglabāšana tagad var palīdzēt, kad tie tiks pārbaudīti vēlāk šajā sezonā.

Tomēr šovakar spēle ir tāda, kur vēlaties redzēt Warriors noklikšķinot atpakaļ formā. Ja viņi to nedara, varbūt notiek vēl kaut kas, un komandas, piemēram, Hjūstona tikai atbalstīs čempionu lēcienus

Rockets sāka sezonu kā Zelta valsts beidzas. Viņiem bija labākais ieraksts Rietumos pagājušajā sezonā, bet visas cerības, ka šis notikums atkārtojas, bija visas, guess zaudētas, izmantojot sezonas pirmo mēnesi. Par laimi Džeimss Hardens devās uz savu ārkārtas punktu skalu, lai aizvestu viņus atpakaļ, un tagad viņi sēž trešajā rietumos, 3,5 spēles atpakaļ šovakar pretiniekiem.

Viņi ir arī deviņās spēlēs nepārspīlēta svītra, kas sākās ar uzvaru Bay Spot pār Warriors. Tas dos viņiem cerību, ka viņi varēs samazināt Zelta valsts priekšrocības. Uzvaru šovakar un viņi būs pirmā komanda kopš 2015. gada, lai noorganizētu Zelta valsti četru spēļu sezonas sērijā kopš 2015. gada.

Nesenie Rockets sprādzieni viņus iedvesmoja savā labvēlīgajā lomā šovakar. Thompson atgriešanās no traumas izskatījās, ka ir izlabojusi karavīrus neapstrādātu braukšanu – līdz Phoenix spēlei. Ir jābūt reakcijai uz to, ko sniedza Warriors, lai gan tas būs pietiekami, lai Rockets atgrieztos zemē, ir vēl viens jautājums. Kevins Durants ir izslēgts arī ar potītes sastiepumu, un tas nepalīdzēs Warriors izcelt savu pirmo uzvaru pār šiem pretiniekiem šajā sezonā.

Tam vajadzētu būt ātrdarbīgam, augstvērtīgam spēlei. Trūkst acīmredzami, ka Durant trūkst, wager vēl joprojām ir pievilcīgāk aplūkot kopsummu, nevis izvēlēties pusi starp divām komandām, kuras, iespējams, atkal satiks amata sezonā. 228.5, kad līnija ir pieejama, es pārņemtu 10/11 .

Pagraba kaujas atlantā

Memphis Grizzlies @ Atlanta Hawks
Ceturtdiena, 23. : 30
Dwell on Betfair Video clip

Tomēr tas nevar būt visaugstākās sēklas iespējamos konferences gala mēģinājumos. Arī šovakar Atlanta ierosināja divus loterijas kandidātus, lai gan viņu nesenie rezultāti liecina, ka tas varētu būt pienācīga spēle.

Par pieredzi, kas viņiem ir, Hawks ir pārsniedzot daudzas cerības, jo īpaši grāmatnīcu cerības, jo tās ir tikai viena uzvara, kas ir kautrīgāka par to, ka viņi ir uzvarējuši, un ir 14 lieli, kas aizgājuši pagātnē. Viņi ir kļuvuši par sarežģītu komandu, lai spēlētu arī pret Trae Younger John Collins un Kevin Huerter komandas kauliem, kas varētu būt interesanti skatīties nākamajos pāris gados, ja priekšējais birojs veidosies tiem.

Februāra beigās viņi pulcēja 4-4 braucienus, kur viņi pārspēja dažas sliktas komandas, kā arī spēlēja piespēli Pistons un Rockets grūti. Tas var neizklausīties daudz, bet, ņemot vērā to, ka viņi atvēra 3.-16. Sezonu, tas, salīdzinot, izskatās kā virsraksts

Tā vietā, lai pakāpeniski uzkāpt Atlanta, Memphis sezona izskatās vairāk kā Liels U. No
karstais sākums 12-5, viņi krita decembrī un janvārī pa rietumu konferenci. Viņi pēdējās 14 spēlēs ir izlīdzinājušies, dodoties 7-7, un uzvarējuši piecus no pēdējiem septiņiem, ieskaitot trīs kārtas pār Portland Utah un Orlando

Nesenā abu komandu uzplaukums ir pamanījis, ka tās uzvaras arī pret izplatību. Memphis ir 6-1 viņu pēdējos septiņos un 13-5-1 pēdējos 19, savukārt Hawks ir deviņi no pēdējiem 12.

Tas ir dažas cietas formas abās šīs spēles pusēs , lai gan es esmu tiecas uz sāniem ar Memphis, jo viņi ir 10-4 pret izplatīšanos divās dienās atpūsties vai vairāk, kamēr Atlanta retos gadījumos, kad viņi ir bijuši iecienītākie mājās, aizgājuši 2-5. Viņi arī ir viens no sliktākajiem komandas spēlētājiem mājās. Grizzlies +1 pie 10/11 ir paņemts

Saules pieaugums

Utah Jazz @ Phoenix Suns
Ceturtdiena, 02:00
Reside on Betfair Video

] Ikviens, kas pēdējo nedēļu laikā vēlas nopelnīt Saules tvertnē, visticamāk, būtu nogādājis smagus zaudējumus. Fīnikss izskatījās kā pirmie kandidāti agrīnai slēgšanai, bet viņu nesenais uzlabojums būs pārvarējis daudzus bettorus, kuri akli pret tiem iebilda

Patiesībā tikpat grūti, kā varētu būt, ticot, Phoenix ir viens no šobrīd komandā veidojiet komandas. Viņi pēdējos septiņos gados ir 5-2, bet ne tikai Warriors labākā Rietumu komanda, wager arī komanda, kas papildina galdu austrumos, Bucks

Devin Booker parāda savus talantus All-Star. Turot viņam veselīgu, nākamā sezona būs milzīga, ja Saule virzīsies uz priekšu, guess Deandre Ayton centrā un Kelly Oubre, kas tiek tirgoti no Wizards vidus sezonas vidū, ir pastiprinājušies arī šajā laikā.

Utah nevēlas, lai viņi tagad saskartos ar viņiem. Džezs ir zaudējis trīs no četriem un tagad sēž kā astotā sēkla rietumos. Tas nozīmē, ka viņi kursē izrādes pirmās kārtas tikšanās reizē ar Warriors un savlaicīgu likvidēšanu sezonā, kur daudzi uzskatīja, ka tie varētu būt izaicinājums Zelta valstij. ] Viņi tomēr var virzīties uz augšu. Viņi ir tikai spēle no sestās vietas, un to gaidāmais ceļojums izklausās nelokāmi ar četrām spēlēm uz austrumiem, bet Vašingtonā, Ņujorkā Čikāgā un Atlanta .

Un, neskatoties uz saulēm, šī spēle izskatās kā cita spēle, kurai vajadzētu uzvarēt. Viņi ir septiņu punktu izlases, neskatoties uz iepriekšējo nedēļu kontrastējošajiem likumiem. Person būtu kārdinājums pret tiem iebilst, bet mana priekšroka tiek dota visai 222,5 grupai, jo Utah nespēj izpildīt šo zīmi piecās no pēdējām septiņām, un Phoenix līdzīgi nesasniedz cerības četras reizes. pieci jaunākie braucieniSource connection

Leave A Reply

Your email address will not be published.